Tagi

stresowac denerwowac szyja skora paralizowac stres czuc alkohol plama zaczerwienic

Fora dyskusyjne

zobacz Problemy ze zdrowiem fizycznym i psychicznym (2)

zobacz jak sie denerwuje to od razu mam odruch wymiotny (4)

zobacz Stres i pocenie (1)

zobacz problem z sercem? (0)

zobacz Paraliż głowy przy ruchach w stresujących sytuacjach (9)

zobacz problemy z jelitami na tle nerwicowym? (5)

zobacz plamy na twarzy i szyi (0)

zobacz tarczyca? (1)

zobacz Dziwne znamiona na skórze (6)

zobacz Zaczerwieniona,chropowata skróta. (1)

zobacz Nadciśnienie? (14)

zobacz ból głowy, osłabienie, otępienie (0)

zobacz Problem z nerwami? (12)

zobacz Zaburzenia łaknienia (2)

zobacz Parcie na pęcherz (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » zaczerwienienia skóry

zaczerwienienia skóry

aw, 25-04-2006, 02:08

Witam. Mam taki problem; wystepuja u mnie dosc czesto i dosc obficie zaczerwienienia skóry na twarzy, szyi i troche na klatce piersiowej. Sa to bardziej jaby czerwone plamy. Odziwo pojawiaja sie przy stresie ale nie przy np wysilku. Jest jeszcze taka sprawa ze dosc silnie sie stresuje byle czym i z tego co czytalem jest to raczej stres nagatywny, ktory mnie, w zaleznosci od sytuacji, glownie paralizuje i czuje istna panike w umysle. Nie bylo by to dla mnie dziwne, kazdy robi sie czerowny ze zlosci strachu itd ale u mnie jest to nagminne i okropnie wyglada, plamy sie jakies robia na szyi i wogole..Np przychodzi do mnie klient w pracy o cos sie pyta..dzwoni ktos o czyms z nim rozmawiam... juz nie mowiac o spieciu z kims i ciagle tosamo. Jesli tylko poczuje sie zagrozony w jakis sposob w ciagu 2-3 sekund robie sie strasze czerwony. jeszcze pare lat temu nie mialem tego dopiero od jakiego czasu to zaobserwowalem od 2-3 lat. Wkurza mnie to. Dodam ze po alkoholu mam podobnie nawet jak sie nie czuje zestresowany to mam podobne efekty wizualne. Alkohol sobie podarowalem ze znajomymi i np w firmie jak sie tam czasem trafią jakies okazje, ale co zrobic z tak paralizujacym stresem. Nie wiem czy mam bardziej wlaczyc ze stresem moze czy raczej z skora zeby normalnie wygladac i tymsamym troszke mniej sie denerwowac.. Proponowano mi Joge, melise, diety ale sam juz niewiem. skad ten kolor skory inni tez sie denerwuja i stresuja i lekko sie zarumienia tylko...

Pozdrawiam Andrzej

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Wodne oczyszczanie organizmu Wodne oczyszczanie organizmu

Anatomia kliniczna głowy i szyi Anatomia kliniczna głowy i szyi

Onkologia dla stomatologów Onkologia dla stomatologów

Kobiety po czterdziestce Kobiety po czterdziestce

Sokoterapia, medytacja, dieta Sokoterapia, medytacja, dieta