Powiązane leki
(opisy)

Penicillinum crystallisatum (Benzylpenicillinum kalicum)

Penicillinum procainicum (Benzylpenicillinum procainum)

Xorimax (Cefuroximum)

Dermopur (Zinci oxidum, Benzocainum, Mentholum)

Darob (Sotaloli hydrochloridum)

Propranolol WZF (Propranolol) (tabletki) (Propranololi hydrochloridum)

Kilo-Zym

Oranex (Azithromycinum)

Ceroxim (Cefuroximum)

Doxycyclinum (kapsułki) (Doxycyclinum)

Tagi

laborantka kila gruzlica borelioza rzezaczka odczyn serologiczny badac pokolenie ujemny

Fora dyskusyjne

zobacz Badania na choroby weneryczne w Krakowie (1)

zobacz wyniki badań boreliozy IgG i IgM (1)

zobacz Wynik badań (1)

zobacz P/c anty HBs (0)

zobacz Guz na płucu ,a gruźlica- gruzełek gruźliczy (0)

zobacz Gruźlica i test tuberkulinowy (2)

zobacz wyniki badan RTG kregosłupa (0)

zobacz Mam wyniki badan-chlonniak (1)

zobacz Wyniki krwi. (2)

zobacz Borelioza (1)

zobacz bol serce promienujacy na lewa reke (0)

zobacz Wyniki krwi na borelioze (3)

zobacz borelioza (0)

zobacz zapalenie siatkówki (0)

zobacz konflikt serologiczny (0)

austin cheddar cheese on wafer crackers

badanie WR

Max, 27-04-2006, 12:28

Witam wszystkich. Mam taki problem: zrobiłem sobie badanie serologiczne w kierunku kiły (WR). Wynik jest ujemny, ale zainteresowała mnie jedna rzecz. Otóż pani laborantka jak wnioskuje z kartki nie robiła ani (1)odczynu USR, ani (2)odczynu kłaczkującego, ani (3) z antygenem VDRL. Na karteczce napisała:

"test p/p TP (-) ujemny"

Wcześniej wygoglowałem sobie hasło "badanie serologiczne": www.zdrowie.med.p...o_kily.html i tam nie znalazłem tego testu. Są różne ale akurat tego nie ma(chyba że to jeden z tych). I stąd moje pytanie: czy pani laborantka zrobiła swoją robótkę ręczną dobrze czy średnio dobrze? Co to za test ? Wiarygodny ? (jak już ruszyłem sprawę to chce mieć pewność) Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za ewentualne odpowiedzi. Max

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Odp: badanie WR | nasze zdrowie, 29-04-2006, 13:39

W przypadkach wątpliwych wyników badań serologicznych, pomocą są badania nieliniowe/elektroniczne, aparatami z ampułkami testowymi i programem komputerowym.Wykrywa się zarówno aktualne obciązenie jak i ślad/miazmat z poprzedniego pokolenia ( np. grużlicę, kiłę, rzeżączkę, boreliozę, leptospirozę itd.). W Warszawie robi to Gabinet Integrum.www.paramed.waw.pl. Ważne dla przyszłych rodziców, żeby nie decydowali się na dziecko bez przeprowadzenia takich badań.

Użytkownik Max w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:3aa3.00000171.44509cd7 [at] newsgate.onet.pl...
Witam wszystkich. Mam taki problem: zrobiłem sobie badanie serologiczne w kierunku kiły (WR). Wynik jest ujemny, ale zainteresowała mnie jedna rzecz. Otóż pani laborantka jak wnioskuje z kartki nie robiła ani (1)odczynu USR, ani (2)odczynu kłaczkującego, ani (3) z antygenem VDRL. Na karteczce napisała:

"test p/p TP (-) ujemny"

Wcześniej wygoglowałem sobie hasło "badanie serologiczne": www.zdrowie.med.p...o_kily.html i tam nie znalazłem tego testu. Są różne ale akurat tego nie ma(chyba że to jeden z tych). I stąd moje pytanie: czy pani laborantka zrobiła swoją robótkę ręczną dobrze czy średnio dobrze? Co to za test ? Wiarygodny ? (jak już ruszyłem sprawę to chce mieć pewność) Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za ewentualne odpowiedzi. Max

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zioła w nalewkach leczniczych Zioła w nalewkach leczniczych

Borelioza w praktyce klinicznej Borelioza w praktyce klinicznej

Od badań klinicznych do wytycznych. Ostre zespoły wieńcowe bez uniesienia odcinka ST Od badań klinicznych do wytycznych. Ostre zespoły wieńcowe bez uniesienia odcinka ST

Autostrada do zdrowia. Żyć, by dożyć setki Autostrada do zdrowia. Żyć, by dożyć setki

Bądź zdrowy Bądź zdrowy