Tagi

domowy nasz rechabilitacja kroplowka waga udar nacisk babcia mamona wizyta

Fora dyskusyjne

zobacz Omdlenia, nerwica, szybka utrata wagi (3)

zobacz ROZRUSZNIK (3)

zobacz gronkowiec w oczach (0)

zobacz Ostre zapalenie trzustki (2)

zobacz migotanie przedsionkow (9)

zobacz Po operacji biodra niedokrwienie mózgu i częściowy paraliż (0)

zobacz Słaba pamięć po udarze. (9)

zobacz Zachowanie po udarze (2)

zobacz Umiejętność czytania. (2)

zobacz Endoproteza u 87-letniej babci (0)

zobacz naderwane wlukna nerwu strzałkowego (0)

zobacz Narośl na stopie !!!! (4)

zobacz Narośl na Czaszce (0)

zobacz przyczyny nadciśnienia (4)

zobacz jak schudnac. jaka dieta? (4)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Udar mózgu - leczenie/rechabilitacja w

Udar mózgu - leczenie/rechabilitacja w

Tomasz H., 28-04-2006, 23:21

Witam,

Problem dotyczy mojej babci, która jest po udarze mózgu i ma duży niedowład lewej strony. Więc:

1. Czy lekarze specjaliści (jak np. neurolog) refundowani przez fundusz zdrowia przychodzą na wizyty domowe? Jeżeli nie chcą przyjść, to jakie są możliwości nacisku, żeby lekarz zgodził się na taką wizytę?

2. Czy w domowych warunkach można "oficjalnie" stosować kroplówkę? Tzn. czy lekarz może przepisać kroplówkę do zastosowania domowego?

3. Gdzie najlepiej szukać fachowej pomocy/porady/wsparcia w leczeniu?

Sytuacja mojej babci nie rokuje zbyt dobrze (84 lata) i o jakiekolwiek zainteresowanie trzeba się prosić lekarzy jak o jałmużnę wmyśl przysłowia: Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą :(

Pozdrawiam Tomasz H. priv.tomasz.h [at] interia.pl

Re: Udar mózgu - leczenie/rechabilitacja | twiza, 29-04-2006, 00:53

Tomasz H. napisał(a):
Witam,

Problem dotyczy mojej babci, która jest po udarze mózgu i ma duży niedowład lewej strony. Więc:

1. Czy lekarze specjaliści (jak np. neurolog) refundowani przez fundusz zdrowia przychodzą na wizyty domowe? Jeżeli nie chcą przyjść, to jakie są możliwości nacisku, żeby lekarz zgodził się na taką wizytę?
mamona, mamona i nacisk z naszej strony. Tylko wybierz dobrego lekarza , bo z tymi z łodzi bym nie próbowała.
2. Czy w domowych warunkach można "oficjalnie" stosować kroplówkę? Tzn. czy lekarz może przepisać kroplówkę do zastosowania domowego?
moja babcia już nieżyjąca która miałaby teraz 84 lata, miała przepisaną kroplówkę do stosowania domowego, -ale to było przy dużych naciskach ze strony mojej mamy. Kroplówkę zamawiało się wcześniej w aptece.
3. Gdzie najlepiej szukać fachowej pomocy/porady/wsparcia w leczeniu?

u dobrych lekarzy, w większych miastach, centrum
Sytuacja mojej babci nie rokuje zbyt dobrze (84 lata) i o jakiekolwiek zainteresowanie trzeba się prosić lekarzy jak o jałmużnę wmyśl przysłowia: Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą :(
Lekarze nie dbają o nikogo oprócz siebie. Teraz musimy liczyć tylko na siebie. Dobry lekarz w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. Gdyby był porządek w służbie zdrowia dużo ludzi byłoby o wiele zdrowszych. Naprawdę wstydzę się za tych naszych lekarzy jacy oni są.

Walcz o nią!, nie jedni ponad 90 lat skończyli i trzymają się bardzo dobrze

Jedź na Jasną Górę. tylko to nam pozostało.+rehabilitacja

Coś takiego znalazłam:
www.ucb-group.it....litacja.htm
www.mediweb.pl/ht....php?id=431

.

Re: Udar mózgu - leczenie/rechabilitacja | murek, 30-04-2006, 00:43

twiza wrote:

Dobry lekarz w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.
a nawet na wagę jakich 900 złotych :(

murek

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Domowe uzdrowisko Domowe uzdrowisko

Udar mózgu - przyczyny, postępowanie, zapobieganie Udar mózgu - przyczyny, postępowanie, zapobieganie

Ziółka dla dzieci Ziółka dla dzieci

Co mi dolega? Co mi dolega?

Wszystko co powinnaś wiedzieć o ciąży Wszystko co powinnaś wiedzieć o ciąży