Powiązane leki
(opisy)

Tagi

poboksowac barkowo lubic wiezadlo wspinaczka rzucac uprawiac obojczykowy zerwac skalkowy

Fora dyskusyjne

zobacz zwichnięty i naderwany bark - co dalej? (0)

zobacz wynik MR stawu barkowo-obojczykowego (0)

zobacz Zdjęcie RTG Barku poważny problem. (0)

zobacz staw barkowo-obojczykowy (1)

zobacz upadek z roweru (0)

zobacz Bark do wymiany? (0)

zobacz staw barkowo-obojczykowy (2)

zobacz Zerwane więzadło krzyżowe !! Pomocy ! (0)

zobacz problem z pupą? (3)

zobacz zerwany mięsień uda? (0)

zobacz czy jestem jeszcze dziewica??? (1)

zobacz Zerwane wiezadło (9)

zobacz skręcenie kolana, zerwane więzadła (1)

zobacz Zerwane ACL (1)

zobacz Jak funkcjonować z zerwanym więzadłem? (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Zerwane więzadło barkowo-obojczykowe

Zerwane więzadło barkowo-obojczykowe

tanto, 04-05-2006, 01:27

Witam Trzy miesiące temu miałem operację na zerwane więzadła barkowo-obojczykowe (pierwsze kroki na nartach) sprawność ruchowa w ręku mi już wróciła ale obojczyk jednak wstał i jest efekt "klawisza", mam takie pytanie czy w przyszłości mogę się spodziewać jakichś problemów przez to i czy może mieć to wpływ na uprawianie sportów kontaktowych (nie jestem wyczynowcem ale lubię się rzucać na macie i trochę poboksować) i na uprawianie wspinaczki skałkowej. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź bo prawdę mówiąc trochę się boję że będę musiał z tego wszystkiego zrezygnować. -- Pozdrawiam Krzysiek

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Anatomia człowieka. Tom 1 Anatomia człowieka. Tom 1

Cień Hipokratesa. Tajemnice Domu Medycyny Cień Hipokratesa. Tajemnice Domu Medycyny

Nimfy. Hobby Nimfy. Hobby

Pokonać stres w 10 minut. Praktyczny poradnik dla tych, którzy nie lubią tracić czasu Pokonać stres w 10 minut. Praktyczny poradnik dla tych, którzy nie lubią tracić czasu

Domowe leki ziołowe. Leksykon Domowe leki ziołowe. Leksykon