Tagi

apetyt montignac south beach lubic stracic glodny organizm agnes jesc

Fora dyskusyjne

zobacz Dieta South Beach skuteczna? (18)

zobacz Brak apetytu (1)

zobacz czy można jeść na siłę? (0)

zobacz Wielki apetyt zmienił się w brak apetytu (0)

zobacz Jak przytyć (8)

zobacz niejedzenie (8)

zobacz brak apetytu (1)

zobacz Ból żołądka (3)

zobacz Prosze o pomoc (0)

zobacz bol brzucha (14)

zobacz powiększone węzły (1)

zobacz Problemy po mononuklozie (3)

zobacz bole brzucha (1)

zobacz Ciągle jestem glodny od pewnego czasu (1)

zobacz Dieta: nie jedzenie po 18 (9)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Jak stracić apetyt

Jak stracić apetyt

Kaja, 04-05-2006, 02:47

Są może jakieś medykamenty na zahamowanie nadmiernego apetytu?

Kaja

Re: Jak stracić apetyt | Dorota D., 04-05-2006, 09:23

Użytkownik "Kaja" napisał w wiadomości news:e3bbpn$dlf$1 [at] news.onet.pl...
A czego już próbowałaś?

(Polecam szklankę wody niegazowanej, kiedy zachce się jeść. Stopniowo, małymi łyczkami - oszukuje łaknienie. Jak mimo to musisz coś przekąsić, to zjedz, ale małą porcyjkę. Skurczysz sobie trochę żołądek, to apetyt będzie mniejszy - przerabiałam!)

D.

Re: Jak stracić apetyt | Dorota D., 04-05-2006, 09:26

A, zapomniałam dodać, że z typowych tabletek, które miały zmniejszać apetyt - mnie ŻADNE nie pomogły :(

D.

Re: Jak stracić apetyt | Trapez, 04-05-2006, 13:54

Thu, 4 May 2006 07:23:23 +0200, na pl.sci.medycyna, Dorota D. napisał(a):

(Polecam szklankę wody niegazowanej, kiedy zachce się jeść. Stopniowo, małymi łyczkami - oszukuje łaknienie. Jak mimo to musisz coś przekąsić, to zjedz, ale małą porcyjkę. Skurczysz sobie trochę żołądek, to apetyt będzie mniejszy - przerabiałam!)

Jeżeli jest łaknienie, to znaczy, że organizm czegoś potrzebuje i picie wody nie wyrówna tego zapotrzebowania. Cały wic polega na tym, żeby wiedzieć co zjeść, aby dostarczyć organizmowi odpowiednich składników.

Pozdrawiam Trapez www.trapezonet.republika.pl

Re: Jak stracić apetyt | Agnes, 04-05-2006, 14:48

Użytkownik "Kaja" napisał w wiadomości news:e3bbpn$dlf$1 [at] news.onet.pl... Są może jakieś medykamenty na zahamowanie nadmiernego apetytu?
Kaja

Jest duże prawdopodobieństwo, ze nadmierny apetyt jest spowodowany wydzielaniem zbyt dużej ilości insuliny.

Bardzo dobrze na to wpływają diety niskowęglowodanowe np. Montignac lub South Beach. Oprócz chudnięcia innymi efektami są zmniejszenie żołądka i zmniejszenie apetytu.

Sprawdziłam to na sobie i mężu.

Re: Jak stracić apetyt | Trapez, 04-05-2006, 14:53

Thu, 4 May 2006 12:48:01 +0200, na pl.sci.medycyna, Agnes napisał(a):

Dlaczego chcesz hamować naturalne odruchy organizmu? Nie lepiej nauczyć się mądrze z nich korzystać?

Re: Jak stracić apetyt | Limcha, 04-05-2006, 17:23

Amf. skutecznie likwiduje apetyt :)

Re: Jak stracić apetyt | Kaja, 04-05-2006, 21:02

Dorota D. napisał(a):
A czego już próbowałaś?
Narazie niczego, ale zamierzam.
(Polecam szklankę wody niegazowanej, kiedy zachce się jeść. Stopniowo, małymi łyczkami - oszukuje łaknienie.
To nic nie daje. Pić mi się nie chce, tylko jeść. Zresztą piję ciągle herbatę, bo lubię. Zjem obiad, jestem bardzo najedzona, a za 15 minut znowu jestem bardzo głodna. Tak samo z kolacją. Zaczęło to się niedawno, a już normalnie żadnej spódniczki nie mogę dopiąć. Mało mam teraz ruchu, mało chodzę, więcej siedzę w domu i to się przyczynia do "pasienia się". Nie wiem, czy potas i magnez, które teraz biorę nie przyczyniają się do poprawy apetytu (?) Potrzebne mi jakieś lekarstwo , żeby mi się nie zachciewało ciągle jeść. Nie chcę być gruba :-(

Jak mimo to musisz coś przekąsić, to zjedz, ale małą porcyjkę. Skurczysz sobie trochę żołądek, to apetyt będzie mniejszy - przerabiałam!)
Jeszcze niedawno tak jadłam, a teraz najem się, aż pękam i po krótkim czasie znowu jestem głodna. Zwariować można :-(

Kaja

Re: Jak stracić apetyt | Kaja, 04-05-2006, 21:03

Dorota D. napisał(a):
A, zapomniałam dodać, że z typowych tabletek, które miały zmniejszać apetyt - mnie ŻADNE nie pomogły :(
A jakie tabletki Ty brałaś?

Kaja

Re: Jak stracić apetyt | Kaja, 04-05-2006, 21:08

Trapez napisał(a):
Thu, 4 May 2006 07:23:23 +0200, na pl.sci.medycyna, Dorota D. napisał(a):

Jeżeli jest łaknienie, to znaczy, że organizm czegoś potrzebuje i picie wody nie wyrówna tego zapotrzebowania. Cały wic polega na tym, żeby wiedzieć co zjeść, aby dostarczyć organizmowi odpowiednich składników.
Jem na ogół to na co mam ochotę. Nie będę jadła tego czego nie lubię. Mięsa ostatnio i wędlin nie toleruję, bo są wstrętne. Zrobiłam sobie tatara i już myślałam, że po tym tak szybko nie będę głodna, ale niestety...myliłam się.

Kaja

Re: Jak stracić apetyt | Kaja, 04-05-2006, 21:13

Agnes napisał(a):
Jest duże prawdopodobieństwo, ze nadmierny apetyt jest spowodowany wydzielaniem zbyt dużej ilości insuliny.
Chyba masz rację. To może być to. Muszę iść do lekarza.

Bardzo dobrze na to wpływają diety niskowęglowodanowe np. Montignac lub South Beach. Oprócz chudnięcia innymi efektami są zmniejszenie żołądka i zmniejszenie apetytu.

Gdzie kupić Montignac lub South Beach ? W aptece? Ile to kosztuje? Dzięki za odpowiedź :-)

Kaja

Re: Jak stracić apetyt | Kaja, 04-05-2006, 21:14

Limcha napisał(a):
Amfetamina? :-))))

Kaja

Re: Jak stracić apetyt | Pink, 04-05-2006, 22:42

Użytkownik "Kaja" napisał w wiadomości news:e3bbpn$dlf$1 [at] news.onet.pl...

Tak.

Pozdrawiam Pink

Re: Jak stracić apetyt | ape, 05-05-2006, 02:28

Użytkownik "Kaja" napisał w wiadomości news:e3dcmn$h68$1 [at] news.onet.pl... Trapez napisał(a):
Jeżeli jest łaknienie, to znaczy, że organizm czegoś potrzebuje i
picie
wody nie wyrówna tego zapotrzebowania. Cały wic polega na tym, żeby wiedzieć co zjeść, aby dostarczyć organizmowi odpowiednich składników.

Jem na ogół to na co mam ochotę. Nie będę jadła tego czego nie lubię. Mięsa ostatnio i wędlin nie toleruję, bo są wstrętne. Zrobiłam sobie tatara i już myślałam, że po tym tak szybko nie będę głodna, ale niestety...myliłam się.

napisz, ze popilas to moczem, to staniesz sie idolem swojego przedmowcy :-)))))))

pozdro ape

Ne noceas, dum vis prodesse, memento! (Ovidius)

Re: Jak stracić apetyt | ape, 05-05-2006, 02:33

Użytkownik "Limcha" napisał w wiadomości news:e3cvft$t8g$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
rownie skutecznie rujnuje psychike

pozdro ape

Re: Jak stracić apetyt | ape, 05-05-2006, 02:39

Użytkownik "Kaja" napisał w wiadomości news:e3dcml$h69$1 [at] news.onet.pl...

Gdzie kupić Montignac lub South Beach ? W aptece? Ile to kosztuje? Dzięki za odpowiedź :-)

wygralas w totka, kaju? tansze i rownie skluteczne sa otreby owsiane. niestety efektem ubocznym ich stosowania jest obnizenie poziomu cholesterolu

pozdro ape

Re: Jak stracić apetyt | Kaja, 05-05-2006, 04:06

ape napisał(a):

napisz, ze popilas to moczem, to staniesz sie idolem swojego przedmowcy :-)))))))
Jesteś obrzydliwy i na dodatek cham.

Kaja

Re: Jak stracić apetyt | Agnes, 05-05-2006, 10:18

Użytkownik "Kaja" napisał w wiadomości news:e3dcml$h69$1 [at] news.onet.pl... Agnes napisał(a):

Montignac lub South Beach to diety, niestety nie są to środki farmakologiczne. Możesz o nich przeczytać np. w poniższych linkach. Obie są oparte na jedzeniu potraw o niskim IG (indeksie glikemicznym).

South Beach - dieta plaż południowych www.twojadieta.in...ludniowych/

Montignac montignac.miniportal.pl/

Re: Jak stracić apetyt | ape, 05-05-2006, 12:41

Użytkownik "Kaja" napisał w wiadomości news:e3eaqi$6vt$1 [at] news.onet.pl... ape napisał(a):

napisz, ze popilas to moczem, to staniesz sie idolem swojego
przedmowcy
:-)))))))

Jesteś obrzydliwy i na dodatek cham.

wybacz, ale to pomysly twojego przedmowcy, a nie moje. nie pamietasz jak wszystkim sie narzucal ze swoja cudowna terapia? przepraszam, jesli cie urazilem

pozdro ape

Re: Jak stracić apetyt | Trapez, 05-05-2006, 13:14

Thu, 04 May 2006 19:08:47 +0200, na pl.sci.medycyna, Kaja napisał(a):

Czesto ochota na jakieś jedzenie jest wynikiem jakichś patologicznych procesów. To, że np. ludzie lubią słodycze wcale nie oznacza, że te słodycze dostarczają jakieś potrzebne składniki. Podobnie może być z dużą ilością mięsa, co może być jedynie uzależnieniem od jakichś dragów jakie dostają zwierzeta hodowlane. Czasem trzeba się na początku zmusić do jedzenia czegoś, czego się nie lubi aby organizm się przestawił.

Re: Jak stracić apetyt | retrow, 05-05-2006, 17:38

Kaja, w rewanzu za pomoc w moim watku ;-) pogoglaj sobie o preparatach adipex i meridia. Ale przede wszystkim, odwiedz lekarza i zrob dokladne badania, czy nadmierny apetyt nie jest skutkiem jakiejs choroby. pozdrawiam t.
============= P o l N E W S ============== archiwum i przeszukiwanie newsów www.polnews.pl

Re: Jak stracić apetyt | Kaja, 05-05-2006, 19:29

Agnes napisał(a):
Montignac lub South Beach to diety, niestety nie są to środki farmakologiczne. Możesz o nich przeczytać np. w poniższych linkach. Obie są oparte na jedzeniu potraw o niskim IG (indeksie glikemicznym).

South Beach - dieta plaż południowych www.twojadieta.in...ludniowych/

Montignac montignac.miniportal.pl/
Dzięki, poczytam sobie :-)

Kaja

Re: Jak stracić apetyt | Kaja, 05-05-2006, 19:33

retrow napisał(a):
Kaja, w rewanzu za pomoc w moim watku ;-) pogoglaj sobie o preparatach adipex i meridia. Ale przede wszystkim, odwiedz lekarza i zrob dokladne badania, czy nadmierny apetyt nie jest skutkiem jakiejs choroby.
Dzięki, poczytam i lekarza w przyszłym tygodniu odwiedzę.

Kaja

Re: Jak stracić apetyt | Kaja, 05-05-2006, 19:39

ape napisał(a):
wybacz, ale to pomysly twojego przedmowcy, a nie moje. nie pamietasz jak wszystkim sie narzucal ze swoja cudowna terapia? przepraszam, jesli cie urazilem
Nie pamiętam już kto to pisał :-( Uraziłeś mnie, bo jak czytam posty na ten temat, to mi się niedobrze robi. Wybaczam Ci i proszę cię, nie wyskakuj już z tym m*

Kaja

Re: Jak stracić apetyt | Kaja, 05-05-2006, 19:42

Trapez napisał(a):
Czesto ochota na jakieś jedzenie jest wynikiem jakichś patologicznych procesów. To, że np. ludzie lubią słodycze wcale nie oznacza, że te słodycze dostarczają jakieś potrzebne składniki. Podobnie może być z dużą ilością mięsa, co może być jedynie uzależnieniem od jakichś dragów jakie dostają zwierzeta hodowlane. Czasem trzeba się na początku zmusić do jedzenia czegoś, czego się nie lubi aby organizm się przestawił.
Mam taki głupi charakter, że jak czegoś nie lubię, to nie zjem i wolę już być głodna.

Kaja

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Wyjść z mroku. Co robić, gdy życie straciło sens? Wyjść z mroku. Co robić, gdy życie straciło sens?

Sokoterapia, medytacja, dieta Sokoterapia, medytacja, dieta

Głodny Anioł. Jak wyleczyłem się z raka Głodny Anioł. Jak wyleczyłem się z raka

Apetyt na zdrowie. Mity na temat nadwagi Apetyt na zdrowie. Mity na temat nadwagi

Nimfy. Hobby Nimfy. Hobby