Powiązane leki
(opisy)

Althamel (Althaeae radix maceratio)

Hydroskin

Nutriskin

Olej z ogórecznika

Relaxin

Sirupus Alte (Altaeae radicis maceratio)

Waleriana

Tagi

lekarski piriformis gruszkowaty uzywac priv pooh gruszka wolontariat slownik bezpieczny

Fora dyskusyjne

lewatywa (2)

Angina u dzieci (7)

rwa kulszowa czy może zespół mięśnia gruszkowatego? (2)

Krtań, guz (4)

Studentka am prosi o pomoc (1)

Nie rozumie wyniku, badania histopatologicznego. (0)

Niebezpieczne kosmetyki. (11)

Bezpieczne opalanie (4)

Nowotwór mózgu i ciąża (2)

Powracajacy katar u maluszka (5)

Figura ciała gruszka (8)

niedokrwistość (3)

zatkane ucho (2)

Grzybica jamy ustnej (0)

ZGK urolog Szczecin, rehabilitanta (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Gruszka lekarska - jak po łacinie

Gruszka lekarska - jak po łacinie

JaMyszka, 09-05-2006, 09:51

Witam:) Wiem, że można poprzez słownik anglielski dotrzeć do łacińskiego tłumaczenia on-line. Ale slowniki nie obejmują tego pojęcia :( Już próbowałam;] Dlatego zwracam się do Wa - może ktoś ma wiedzę na temat nazwy gruszki lekarskiej po łacinie? Z góry dziękuję za odpowiedź:)

-- Pozdrawiam :) JM www.bykom-stop.avx.pl/index.html ; ortografia.pl/ Bezpieczny wolontariat: www.fah.pooh.priv.pl/

Re: Gruszka lekarska - jak po łacinie | JaMyszka, 09-05-2006, 19:38

kamil napisał(a):
piriformis znaczy gruszkowaty, nigdy nie bylem dobry z laciny znam tylko to co uzywam:)
O.K. Dla mnie wystarczy:) Thx:)

-- Pozdrawiam :) JM www.bykom-stop.avx.pl/index.html ; ortografia.pl/ Bezpieczny wolontariat: www.fah.pooh.priv.pl/

Re: Gruszka lekarska - jak po łacinie | kamil, 09-05-2006, 21:02

JaMyszka napisał(a):
Witam:) Wiem, że można poprzez słownik anglielski dotrzeć do łacińskiego tłumaczenia on-line. Ale slowniki nie obejmują tego pojęcia :( Już próbowałam;] Dlatego zwracam się do Wa - może ktoś ma wiedzę na temat nazwy gruszki lekarskiej po łacinie? Z góry dziękuję za odpowiedź:)

piriformis znaczy gruszkowaty, nigdy nie bylem dobry z laciny znam tylko to co uzywam:)

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Słownik łacińsko-polski tematyczny Słownik łacińsko-polski tematyczny

Angielsko - polski słownik medyczny Angielsko - polski słownik medyczny

Praktyczny słownik medyczny angielsko-polski i polsko-angielski Praktyczny słownik medyczny angielsko-polski i polsko-angielski

Podręczny słownik medyczny polsko-rosyjski i rosyjsko-polski Podręczny słownik medyczny polsko-rosyjski i rosyjsko-polski

Podręczny słownik medyczny polsko-angielski i angielsko-polski Podręczny słownik medyczny polsko-angielski i angielsko-polski