Powiązane leki
(opisy)

Dolo-Angin (Benzocainum, Lichen islandicus)

Tagi

wysokosc tluszczak zebra najsc watpliwosc zebro dola napisac narosnac ksztalt

Fora dyskusyjne

zobacz Problem z żebrami czy co? (0)

zobacz guz na żebrze (0)

zobacz guz na żebrze (0)

zobacz guz nad piersią, na żebrze i strach. (3)

zobacz Na wysokosci nerek guz (11)

zobacz Proszę o interpretacje wyników RTG kręgosłupa szyjnego (0)

zobacz ból szyi na wysokości ucha (0)

zobacz jama ustna (0)

zobacz problem z żebrami (6)

zobacz Ból żeber, uczucie ucisku pod mostkiem. (1)

zobacz ból pod prawym łukiem żebrowym (1)

zobacz bóle pod żebrami (1)

zobacz ból bioder po spaniu (3)

zobacz Ucisk pod zebrami. (2)

zobacz Bóle pod żebrami i nie tylko (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » narośl na żebrach

narośl na żebrach

Dominika, 10-05-2006, 00:02

Witam, najpierw zaznaczę, że idę do realnego lekarza - ortopedy, ale że dopiero 26 maja to bym chciał posłuchać jakichś Waszych hipotez. Narosło mi coś na żebrach - jest twarde - wydaje się że kość, w kształcie łzy, długie na ok 5cm grube na ok 3 cm. Czy jakieś choroby dają takie objawy czy to zwyrodnienie? Podobną gulę wyczaiłam też na mostku, ale jest znacznie mniejsza. Jakieś pomysły? Pozdrawiam Dominika

PS Czy można sobie zrobić zdjęcie RTG prywatnie tego kawałka ciała bez żadnych skierowań?

Re: narośl na żebrach | maksisingiel, 10-05-2006, 11:53

a w którym miejscu masz to dokładnie? czy tez na dole żeber na wysokości żołądka? mi internista powiedział że to tłuszczak ale teraz jak napisałaś "w kształcie łzy" to naszły mnie wątpliwości że może cierpimy na inną przypadłość, moja narośl też jest jakby przyklejona na takiej nibynóżce do okolic żebra

Re: narośl na żebrach | Dominika, 10-05-2006, 13:05

Użytkownik "maksisingiel" napisał w wiadomości news:e3s6g6$gah$1 [at] inews.gazeta.pl...
a w którym miejscu masz to dokładnie? czy tez na dole żeber na wysokości żołądka? mi internista powiedział że to tłuszczak ale teraz jak napisałaś "w kształcie łzy" to naszły mnie wątpliwości że może cierpimy na inną przypadłość, moja narośl też jest jakby przyklejona na takiej nibynóżce do okolic żebra
moja przylega cala powierzchnia i jest kostna

pozdrawiam dominika

Re: narośl na żebrach | maksisingiel, 10-05-2006, 14:40

moja przylega cala powierzchnia i jest kostna
aha:) to chyba ja mam jednak cos innego :D pozdrawiam i dużo zdrówka

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jak dożyć w zdrowiu 120 lat Jak dożyć w zdrowiu 120 lat

ABC zdrowia dziecka. Poradnik pierwszej pomocy dla rodziców ABC zdrowia dziecka. Poradnik pierwszej pomocy dla rodziców

Bulimia. Program terapii Bulimia. Program terapii

Chroń serce przed chorobą więńcową i zawałem Chroń serce przed chorobą więńcową i zawałem

Stres Stres