Powiązane leki
(opisy)

Krem F-18

Imedeen

Belissa 40+

Dermopanten (Dexpanthenolum)

Nouvelle

Panthenol (Dexpanthenolum)

Oilatum Plus (Paraffinum liquidum, Triclosanum, Benzalkonii chloridum)

Artelac

Benein

Hialeye

Tagi

suchy oliwka krem dlon skora skory nawilzac tubka piat dziecko

Fora dyskusyjne

zobacz Ogromna ilosc schodzącej skóry ze stóp (13)

zobacz pękająca skóra na dłoniach (4)

zobacz Sucha, popękana skóra. (5)

zobacz sucha skóra u noworodka (2)

zobacz Skóra niemowlaka (2)

zobacz Pocace łapy (1)

zobacz wysuszona skóra u niemowlaka (6)

zobacz Sucha skóra (6)

zobacz JAk radzi sobie z bardzo sucha skóra na ramionach i nogach (57)

zobacz Sucha i wrażliwa skóra (19)

zobacz jak nawilzac skore twarzy alergiczna? (4)

zobacz Trądzik - Epiduo (6)

zobacz Lekki trądzik oraz łuszcząca się skóra. (2)

zobacz bardzo sucha skóra dłoni (1)

zobacz sucha pękająca skóra (11)

Suche dlonie

se7en, 12-05-2006, 15:48

Witam

Co polecacie na suche dlonie? Stosowalem masz z witamina A ale srednio pomaga. I od czego sa takie suche? Nie pracuje fizycznie.

Se7en

Re: Suche dlonie | Zullka, 12-05-2006, 17:18

Użytkownik "se7en" napisał w wiadomości news:e41sil$ft9$1 [at] inews.gazeta.pl...
Witam

Co polecacie na suche dlonie? Stosowalem masz z witamina A ale srednio pomaga. I od czego sa takie suche? Nie pracuje fizycznie.
krem elo baza dostepny w aptece, bardzo tłusty i bardzo nawilza... Ja mam az takie dłonie zniszczone, że mam egzemę. Mi pomaga :)

Re: Suche dlonie | Kkk, 13-05-2006, 01:24

polecam krem glicerynowy z silikonem firmy Avon rewelacyjnie nawilża i chroni dłonie od pierwszego użycia skóra na dłoniach jest miękka i przyjemna w dotyku

stosuję go już od prawie 2 lat i nie znalazłam lepszego w tej chwili piąta tubka idzie :) w obroty polecam i pozdrawiam :)

Re: Suche dlonie | Iwona_s, 13-05-2006, 01:40

Użytkownik "Kkk" napisał w wiadomości

polecam krem glicerynowy z silikonem firmy Avon rewelacyjnie nawilża i chroni dłonie od pierwszego użycia skóra na dłoniach jest miękka i przyjemna w dotyku

stosuję go już od prawie 2 lat i nie znalazłam lepszego w tej chwili piąta tubka idzie :) w obroty polecam i pozdrawiam :)
....piata tubka, hmmm, a rece nadal suche???

Pozdrawiam Iwona // Wlasciwoscia czlowieka jest bladzic, glupiego - w bledzie trwac / / Cyceron www.kociszce.ao.pl

Re: Suche dlonie | Ania, 13-05-2006, 02:06

Ja polecam krem Ziaja Kozie Mleko. Rewelacja.. szybko się wchłania, jest przeznaczony do suchej skóry. Pozdrawiam, Ania

Użytkownik "se7en" napisał w wiadomości news:e41sil$ft9$1 [at] inews.gazeta.pl...
Witam

Se7en

Re: Suche dlonie | Justyna N, 13-05-2006, 15:41

Witam

Krem dla dzieci bambino-krem ochronny. Możesz też spróbować moczyć dłonie w ciepłej oliwce dla dzieci. Po umyciu rąk w mokrą skórę wcieraj oliwkę-nie wycieraj rąk tylko osuszaj ręcznikiem. Mi pomogło-miałam tak suchą skórę, że pękała.

czarnymotyl [at] post.pl

"Życie nieświadome nie jest warte tego, by je przeżyć" Sokrates

Re: Suche dlonie | Kkk, 13-05-2006, 20:05

...piata tubka, hmmm, a rece nadal suche???
;-D ręce oczywiście już nie takie suche jak kiedyś krem się sprawdził, więc używam go do codziennej pielęgnacji dłoni :)

pozdr.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Delikatny masaż dziecka Delikatny masaż dziecka

Dieta z owoców egzotycznych Dieta z owoców egzotycznych

Reiki: energia z własnej dłoni. samouzdrawianie, doświadczenia, zastosowanie specjalne Reiki: energia z własnej dłoni. samouzdrawianie, doświadczenia, zastosowanie specjalne

Srebro koloidalne. Rewolucja w leczeniu Srebro koloidalne. Rewolucja w leczeniu

Zdrowe oczy - pytania i odpowiedzi Zdrowe oczy - pytania i odpowiedzi