Powiązane leki
(opisy)

Tussidex (Dextromethorphani hydrobromidum)

TussiDrill (Dextromethorphani hydrobromidum)

Sal Ems Artificiale

Dexatussin Junior (Dextromethorphani hydrobromidum)

Supremin (Butamirati citras)

Sinuspax

Colchicum Dispert (Colchici seminis extractum siccum)

Zeldox (Ziprasidonum)

Torendo Q-Tab (Risperidonum)

Speridan (Risperidonum)

Tagi

baza psychotyczny psychiatryczny schizofrenia klasyfikacja propos rehabilitacja ostry wielopostaciowy portalmed

Fora dyskusyjne

interpretacja rozpoznania choroby (1)

Rehabilitacja Ogólnomedyczna (0)

Złamania kości (1)

Interpretacja wyników (1)

Czy kobiety w ciąży mogą. ? (1)

Zapalenie przyłyku stopnia C (0)

Glejak wielopostaciowy prosze o wyjasnienie (5)

glejak wielopostaciowy (0)

proszę o przetłumaczenie wyników biopsji guzka ślinianki (1)

RAK MOZGU (1)

gruczolak wielopostaciowy (1)

Glejak wielopostaciowy bez szans na leczenie? (0)

leki psychiatryczne a płodność (0)

wypis ze szpitala (1)

GASTROSKOPIA (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » co to jest F 23.1?

co to jest F 23.1?

MP, 20-05-2006, 14:42

Byłem w szpitalu psychiatrycznym i dostałem wypis z rozpoznaniem F 23.1. Czy możecie mi powiedzieć proszę co to znaczy?

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: co to jest F 23.1? | bodeck, 20-05-2006, 18:59

Byłem w szpitalu psychiatrycznym i dostałem wypis z rozpoznaniem F 23.1. Czy możecie mi powiedzieć proszę co to znaczy?
Ostre wielopostaciowe zaburzenie psychotyczne z objawami schizofrenii

Re: co to jest F 23.1? | Yoja, 20-05-2006, 19:00

MP napisał(a):

Ostre wielopostaciowe zaburzenia psychotyczne z objawami schizofrenii po przeleczeniu w oddziale psychiatrycznym i wymagające rehabilitacji psychiatrycznej.

Pozdrawiam Agata

Re: co to jest F 23.1? | Marcin Ciesielski, 20-05-2006, 21:33

MP napisał(a):

A propos tematu: tutaj można znaleźć całą klasyfikację ICD-10 www.portalmed.pl/xml/bazy/icd10

Informuję, że do 3 czerwca 2006r. do g. 23.59 trwa głosowanie nad utworzeniem grupy pl.sci.neuronauki. Informacje o sposobie głosowania są dostępne tutaj: news:CFV1-pl.sci.neuronauki-0605 [at] usenet.pl lub tutaj: 42.pl/u/iCk_CFV1_plscineuronauki

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.