Tagi

lekotka zory klinika wykonac slask artro boczny zabieg skierowac uszkodzic

Fora dyskusyjne

zobacz rezonans kolana (4)

zobacz wynik rezonasu kolana prosze interpretacje (17)

zobacz Uszkodzenie Łękotki (4)

zobacz USG KOLANA (1)

zobacz Do ortopedy, Po Artroskopii (0)

zobacz Opinia na temat klinik sportowych (1)

zobacz rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego (1)

zobacz Łękotka (3)

zobacz sręcenie kolana zerwane wiązadła, uszkodzona łękotka (4)

zobacz uraz skrętny kolana (3)

zobacz uszkodzona łękotka? problem z kolanem (2)

zobacz po artroskopii kolana (9)

zobacz Uszkodzenie łękotki (13)

zobacz leczenie łękotki a artroskopia (4)

zobacz Problrm z kolanem 4 SKRĘCENIE i to 9 miesięcy po operacji. (4)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » lekotka boczna - gdzie najlepiej wykonac zabieg

lekotka boczna - gdzie najlepiej wykonac zabieg

, 24-05-2006, 13:22

witam Jestem po badaniu polem magnetycznym i stwierdzono u mnie uszkodzenie lekotki bocznej... poleci mi ktos lekarza ktory nie spapra mi tego zabiegu? mam skierowanie ktore jest wazne na calym slasku ale nie wykluczam tak ze mozliwosci prywantego zabiegu jesli okaze sie ze bede musial czekac na zabieg pare miesiecy...wiadomo wtedy moge oczywiscie skorzystac z uslug gabinetu poza slaskiem.

ps.moze ktos podac przyblizone ceny takiego zabiegu?

pozdrawiam

Re: lekotka boczna - gdzie najlepiej wykonac zabieg | pestifer, 27-05-2006, 10:26

Uzytkownik napisal w wiadomosci news:1148469771.170579.130690 [at] 38g2000cwa.googlegroups.com...
witam Jestem po badaniu polem magnetycznym
raczej rezonans

i stwierdzono u mnie uszkodzenie lekotki bocznej... lakotki

poleci mi ktos lekarza ktory nie spapra mi tego zabiegu?
no co ty, kazdy spapra, przeciez lekarze nie znaja sie na swojej pracy

mam skierowanie ktore jest wazne na calym slasku ale nie wykluczam tak ze mozliwosci prywantego zabiegu jesli okaze sie ze bede musial czekac na zabieg pare miesiecy...wiadomo wtedy moge oczywiscie skorzystac z uslug gabinetu poza slaskiem.

jakiego zabiegu?

Re: lekotka boczna - gdzie najlepiej wykonac zabieg | , 30-05-2006, 22:59

mishka [at] people.pl napisał(a):

witam Jestem po badaniu polem magnetycznym i stwierdzono u mnie uszkodzenie lekotki bocznej... poleci mi ktos lekarza ktory nie spapra mi tego zabiegu? mam skierowanie ktore jest wazne na calym slasku ale nie wykluczam tak ze mozliwosci prywantego zabiegu jesli okaze sie ze bede musial czekac na zabieg pare miesiecy...wiadomo wtedy moge oczywiscie skorzystac z uslug gabinetu poza slaskiem.

pozdrawiam

Witam! Jestem w trakcie leczenia moich kolan i myślę, że mogę w jakimś sensie pomoc. Mieszkam na Śląsku, rezonans magnetyczny miałem robiony w Sosnowcu. W interpretacji napisano, że uszkodzona jest łąkotka przysrodkowa. Jak się później okazało interpretacja była błędna. (paranoja, bo badanie kosztuje 600 pln'ów, więc można powiedziec ze ka kasa chorych wyrzuciła te pieniądze...) Dostałem skierowanie na artro ważne na całym śląsku. Dobrą opinią wsród wielu ludzi cieszą się szpital w PIekarach Śląskich i Sport klinika w Żorach. Tym tropoem poszedłem. Aby miec zrobiony zabieg musisz skonsultowac się z ich lekarzami. W Piekarach (trzeba miec skierowanie do poradni) czekałem około 3 miesięcy. W Żorach 3 tyg., wizyta 200 pln. Czas oczekiwania na zabieg w obu wypadkach ok. 6 miesięcy.TO na kasę chorych. Jeżeli prywatnie, to polecam klinike w Żorach, koszt artro to koło 3 tys., do tego mogą dojśc koszty bioimplantów- do 2 tys. NIe wiem jak z terminami, bo niestety na tą opcję nie mogłem sobie pozwolic. Jestem własnie po artro w klinice stąd mam rozeznanie, ale proszę to traktowac orientacyjnie :). Miałem miec robioną transpozycję guzowatosci piszczeli, ale wycięto mi tylko plice- może to rozwiąże problem.

Szybkiego powrotu do zdrowia życzę i pozdrawiam

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zaburzenia lękowe Zaburzenia lękowe

Badania cytogenetyczne w praktyce klinicznej Badania cytogenetyczne w praktyce klinicznej

Zrozumieć osteporozę Zrozumieć osteporozę

Zdrowie z naturą Zdrowie z naturą

Anestezjologia i intensywna opieka. Klinika i pielęgniarstwo Anestezjologia i intensywna opieka. Klinika i pielęgniarstwo