Tagi

szyja skora pociagnac usuwac bolec wyrostek miekki wirus laser wlokniak

Fora dyskusyjne

zobacz Skórki na szyi (0)

zobacz guz pod skórą (1)

zobacz guzek na plecach (0)

zobacz Włókniaki (2)

zobacz GUZEK NA NODZE (6)

zobacz Gruczołowłókniak (4)

zobacz Czy to włókniak ? (8)

zobacz co robić gdy trzustka i wątroba bolą? (5)

zobacz Przewiana szyja (1)

zobacz Fraxel-miał ktoś? (0)

zobacz Polipowate zgrubienie tkanek miękkich w zatoce szczękowej (0)

zobacz odsłaniające się dziąsła (4)

zobacz torbiel (0)

zobacz Guz przy obojczyku (4)

zobacz kurzajki jak sie ich pozbyć? (43)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » "Wyrostki" na szyi

"Wyrostki" na szyi

R.i.P., 29-05-2006, 18:10

Witam, mam pytanie odnosnie malych, ze tak powiem, wyrostkow ze skory, koloru skory, takie cienkie odrostki np. na szyi. Mam ich sporo i chcialabym wiedziec czy to nie jakis wirus. Slyszalam 2 opinie, ze to wirus i ze to naczynka krwionosne. Moze ktos wie co to i czy mozna usunac? Jak sie je pociagnie to bola. ;) Pozdrawiam. Justyna

Re: "Wyrostki" na szyi | ryou.ko, 29-05-2006, 18:33

R.i.P. napisał(a):
Witam, mam pytanie odnosnie malych, ze tak powiem, wyrostkow ze skory, koloru skory, takie cienkie odrostki np. na szyi. Mam ich sporo i chcialabym wiedziec czy to nie jakis wirus. Slyszalam 2 opinie, ze to wirus i ze to naczynka krwionosne. Moze ktos wie co to i czy mozna usunac? Jak sie je pociagnie to bola. ;) Pozdrawiam. Justyna
Czyli pewnie włókniaki.

Pozdr. R*

Re: "Wyrostki" na szyi | pestifer, 30-05-2006, 00:00

Użytkownik "R.i.P." napisał w wiadomości news:e5evci$826$1 [at] inews.gazeta.pl...
Witam, mam pytanie odnosnie malych, ze tak powiem, wyrostkow ze skory, koloru skory, takie cienkie odrostki np. na szyi. Mam ich sporo i chcialabym wiedziec czy to nie jakis wirus. Slyszalam 2 opinie, ze to wirus i ze to naczynka krwionosne. Moze ktos wie co to i czy mozna usunac? Jak sie je pociagnie to bola. ;)
wyglada na wlokniaki miekkie dobrym sposobem jest usuwanie laserem

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Chirurgia laparoskopowa Chirurgia laparoskopowa

Jaja i mleko Jaja i mleko

Rak szyjki macicy Rak szyjki macicy

Anatomia kliniczna głowy i szyi Anatomia kliniczna głowy i szyi

Onkologia dla stomatologów Onkologia dla stomatologów