Powiązane leki
(opisy)

Tagi

pijawka strumyk wpisac task nnvp warszawa tomas original kupic simon

Fora dyskusyjne

zobacz Jak ochronić się przed kleszczem (12)

zobacz właśnie jaki stabilizator po usunięciu więzadła krzyżowego? (1)

zobacz Orgametril (1)

zobacz Artroskopia lewego kolana (0)

zobacz Czy terapia pijawkami pomogła Ci w walce z z zakrzepicą? (1)

zobacz stopa cukrzycowa (0)

zobacz Skutki ugryzienia pijawki (1)

zobacz DDB-co to oznacza? (1)

zobacz Kiedy sa dni nieplodne?? (3)

zobacz Bsnk dawców narządóow (0)

zobacz wyniki (2)

zobacz Grzybica? (2)

zobacz grzyb w organizmie (1)

zobacz co znaczy zapis z badania (0)

zobacz zabieg wycinania zeber i prostowania kregoslupa (0)

Pijawki

Simon, 02-06-2006, 01:59

Witam, ja z takim pytankiem: Gdzie w Warszawie mozna kupic pijawki?

Pozdrawiam Simon

Re: Pijawki | , 02-06-2006, 00:35

Napewno mozna znalezc pijawki za darmo w strumykach wodnych, ktorych w Warszawie jest wiele.

Tomas

----- Original Message ---
From: "Simon" To: Sent: Friday, June 02, 2006 6:59 AM Subject: Pijawki

Pozdrawiam Simon

-- Archiwum grupy: niusy.onet.pl/pl.sci.medycyna

Re: Pijawki | Akulka, 02-06-2006, 04:13

Uzytkownik "Tomas" napisal w wiadomosci news:009801c685cb$9ef8ab30$0500a8c0 [at] Laptop...
Napewno mozna znalezc pijawki za darmo w strumykach wodnych, ktorych w Warszawie jest wiele.
Nie pierdziel glupot, jesli nie wiesz o czym w ogóle pierdzielisz.(sic!) Pijawka ze strumyka sie nie nadaje bo jest to pijawka tzw. konska. Przedpiscy chodzi o lecznicze pijawki. Ja nie wiem gdzie kupic, ty wiesz?

Pozdrawiam, Akulka

Re: Pijawki | Krzysztof W, 02-06-2006, 10:18

W Warszawie s nawet PIJAWYYY , wystarczy wejc do pierwszego z brzegu ministerstwa

Re: Pijawki | Barbara K., 02-06-2006, 12:46

Moja tesciowa zamawia chyba u dr inz. Zygmunta Dynowskiego (chyba jest wlasnie z Warszawy), ale wiecej szczególów nie znam. Acha, jedna kosztuje chyba kolo 20 zl.

Pozdrawiam Barbara

Re: Pijawki | , 02-06-2006, 13:06

AAA taaak w ministerstwach jest multum pijawek. Poniewaz wiekszosc PIJAW to pracujace tam kobiety powinno sie wywieszac tam grafiki miesiaczek pracownic tak aby nie pily. Powiny miec te 2 tygodnie wolnego podczas tego dla nich ciezkiego czasu,,,,.

Tomas

From: "Krzysztof W" To: Sent: Friday, June 02, 2006 3:18 PM Subject: Re: Pijawki

W Warszawie s nawet PIJAWYYY , wystarczy wejc do pierwszego z brzegu ministerstwa

Re: Pijawki | Wiktor Grębla, 02-06-2006, 14:30

Dnia Fri, 02 Jun 2006 10:46:40 +0200, Barbara K. napisał(a):

Moja tesciowa zamawia chyba u dr inz. Zygmunta Dynowskiego (chyba jest wlasnie z Warszawy), ale wiecej szczególów nie znam. Acha, jedna kosztuje chyba kolo 20 zl.
Wolałbym chyba zamówić sobie świeżutkie owoce morza (słyszałem, że na jakimś warszawskim "targu rybnym" w czwartki można kupić), ale z gustami kulinarnymi się nie dyskutuje.

W.

PS. MSPANC.
question = ( to ) ? be : ! be; -- Wm. Shakespeare

Re: Pijawki | , 02-06-2006, 18:44

Tylko trzeba sie spieszyc bo zostaly tylko 2 dni festiwalu, potem juz pijawek sie nie kupi.

Tomas

From: "MariuszH" To: Sent: Saturday, June 03, 2006 1:35 AM Subject: Re: Pijawki

Użytkownik "Simon" napisał w wiadomości news:e5nnvp$nd8$1 [at] news.task.gda.pl...

W Warszawie podobno nie ma ale moja żona pokazywała mi jakiś artykuł w chyba Życiu na gorąco o pijawkach i różnych innych pasożytach. Podobno takie pijawki hodowlane można kupić tylko w Opolu.

Pozdrawiam MH

Re: Pijawki | Justyna N, 02-06-2006, 19:59

Uzytkownik "Simon" napisal w wiadomosci news:e5nnvp$nd8$1 [at] news.task.gda.pl...
Wpisz w google "pijawki lekarskie" nastepnie szukaj w wynikach Warszawa.

czarnymotyl [at] post.pl gg 8559715

"Zycie nieswiadome nie jest warte tego, by je przezyc" Sokrates

Re: Pijawki | MariuszH, 02-06-2006, 20:35

Użytkownik "Simon" napisał w wiadomości news:e5nnvp$nd8$1 [at] news.task.gda.pl...

Pozdrawiam Simon
W Warszawie podobno nie ma ale moja żona pokazywała mi jakiś artykuł w chyba Życiu na gorąco o pijawkach i różnych innych pasożytach. Podobno takie pijawki hodowlane można kupić tylko w Opolu.

Pozdrawiam MH

Re: Pijawki | Robert Tomasik, 03-06-2006, 01:55

Uzytkownik "Simon" napisal w wiadomosci news:e5nnvp$nd8$1 [at] news.task.gda.pl...

Poniewaz wiekszosc osób odpowiada cokolwiek nie na temat, to wpisalem w Google "pijawki lekarskie" Warszawa i wyrzucilo mi nastepujace adresy:

pijawki.abros.pl/...get=kontakt www.odi.pl/firmy/...1137004796/ www.epacjent.pl/o...ie_rodzaj=2 - tu jest kilku dystrybutorów.

Dalej mi sie juz wypisywac nie chcialo, choc "wyskakuje" kilkadziesiat stron w wiekszosci zwiazanych z tematem. no i uwaga na róznice w cenach.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.