Powiązane leki
(opisy)

Betanil forte (Betahistini dihydrochloridum)

Histigen (Histimerck) (Betahistini dihydrochloridum)

Neatin (Betahistini dihydrochloridum)

Verhist (Betahistini dihydrochloridum)

Vertigen (Betahistini dihydrochloridum)

Zenostig (Betahistini dihydrochloridum)

Tone

Polvertic (Betahistini dihydrochloridum)

Audi Baby

Betahistin-ratiopharm (Betahistini dihydrochloridum)

Tagi

skierowac glupi laryngolog stres plukac ucho kropelka glowa sluch ucisk

Fora dyskusyjne

zobacz głuchota, ból ucha, zębów, głowy, oczu, szczękościsk (7)

zobacz uszy... (15)

zobacz CZY TO ZATOKI? (9)

zobacz Szum (pisk) w lewym uchu. Niedosłuch. (2)

zobacz Czesciowa utrata sluchu (UK niestety) (3)

zobacz Gorszy słuch na prawe ucho (4)

zobacz Ból prawego ucha podczas ziewania. (12)

zobacz Zatkane ucho. Nic nie pomaga. (0)

zobacz Pytanie (11)

zobacz Prośba o poradę (3)

zobacz MAXITROL (7)

zobacz Uczucie, że coś stanęło mi w gardle (3)

zobacz nie ząb, nie zatoki, nauralgia chyba też nie... (11)

zobacz Problemy ze słuchem (3)

zobacz Przytępiony słuch w jednym uchu. (4)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » ucisk w uszach

ucisk w uszach

clio, 23-06-2006, 13:04

Witam, od jakiegos tygodnia mam dziwne uczucie "przytkanych" uszu. Taki ucisk jakby, przełykanie śliny powoduje lekkie pykanie w uszach. Wkraplałam sobie takie kropelki na usunięcie woszczyny, ale to niezbyt pomogło. Ale jak przez chwilę, z przeproszeniem, "podłubię" palcem w uchu, to się jakby "odtyka"... Co to może być? Zastanawiam się, czy problem nie tkwi w mojej głowie. Mam ostatnio trochę stresów. Bólu nie ma, zawrotów głowy też nie. Słuch wydaje się w normie. Wkurza mnie to. Żeby się dostać do laryngologa, musze mieć skierowanie, a głupio mi trochę iść do lekarki z czymś takim. Pozdrawiam Iza

Re: ucisk w uszach | Iwona_s, 23-06-2006, 13:57

Użytkownik "clio" napisał w wiadomości

od jakiegos tygodnia mam dziwne uczucie "przytkanych" uszu.
Żeby się dostać do laryngologa, musze mieć skierowanie, a głupio mi trochę iść do lekarki z czymś takim.
glupio??? tez cos! maszeruj... pewnie zrobi ci plukanie uszu;)

Pozdrawiam Iwona // Wlasciwoscia czlowieka jest bladzic, glupiego - w bledzie trwac / / Cyceron www.kociszce.ao.pl

Re: ucisk w uszach | clio, 23-06-2006, 16:23

Użytkownik "Iwona_s" napisał w wiadomości news:e7gdt5$jf0$1 [at] news.dialog.net.pl...

glupio??? tez cos! maszeruj... pewnie zrobi ci plukanie uszu;)

Mgliscie wyjasnilam, glupio mi do lekarza pierwszego kontaktu, bo sie nie zna moze i mnie wysmieje? Myslisz, ze wystarczy plukanie uszu? To chyba tez raczej laryngolog? A poza tym sama sobie probowalam oczyscic (maz uzywal tych kropelek i mu pomoglo, ucho mu sie odetkalo) i nic... Pozdrawiam Iza

Re: ucisk w uszach | Iwona_s, 23-06-2006, 16:29

Użytkownik "clio" napisał w wiadomości

Mgliscie wyjasnilam, glupio mi do lekarza pierwszego kontaktu, bo sie nie zna moze i mnie wysmieje?
Czy ty nie z tego swiata???

Myslisz, ze wystarczy plukanie uszu? To chyba tez raczej laryngolog?
To juz laryngolog zadecyduje jak obejrzy ucho/uszy.

A poza tym sama sobie probowalam oczyscic (maz uzywal tych kropelek i mu pomoglo, ucho mu sie odetkalo) i nic...
Byc moze (jesli to czop) masz go "solidniejszego" ;)

Pozdrawiam Iwona // Wlasciwoscia czlowieka jest bladzic, glupiego - w bledzie trwac / / Cyceron www.kociszce.ao.pl

Re: ucisk w uszach | Stefan 3M, 23-06-2006, 17:28

[ciach]

1. Zamiast kropelek spróbuj wlać do ucha wody utlenionej. Powtórz to kilka razy. Jeżeli to nic nie da. to pkt. 2 2. Idź do lekarza po skierowanie. Moja matula straciłą na kilka tygodni słuch w jednym z usu. Powód: stres

Stefan 3M

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Sposób na żylaki Sposób na żylaki

Autoterapia w najczęściej występujących schorzeniach Autoterapia w najczęściej występujących schorzeniach

Trening mózgu Trening mózgu

Zaburzenia lękowe Zaburzenia lękowe

Badania cytogenetyczne w praktyce klinicznej Badania cytogenetyczne w praktyce klinicznej