Powiązane leki
(opisy)

Kaprogest (Hydroxyprogesteroni caproas)

Luteina (Progesteronum)

Progesteronum (Progesteronum)

Yaz (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Midiana (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Microgynon 21 (Ethinylestradiolum, Levonorgestrelum)

Milvane (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Naraya (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Yasminelle (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Cilest (Ethinylestradiolum, Norgestimatum)

Tagi

syla utrzymywac poleciec hormon myslec poronic widziec mocz ciaza stwierdzic

Fora dyskusyjne

Czy mogę być w ciąży? (6)

Przyczyna nie zajścia w ciązę (1)

BETA HCG (4)

Moj dziwny przypadek (1)

3 raz krwawie w ciagu 30 dni.? CZym to spowodowane? (2)

długi okres po łyżeczkowaniu przy tabletkach anty (9)

poronienie???? (2)

ciaza a hashimot (8)

poronienie a ciąża? (3)

Ciąża pozamaciczna i poronienie? (3)

uciazliwe plamienia (1)

PCO (3)

Czy to jest normalne? (1)

Wyniki hormonów Tarczycy (1)

ciąży tu nie widzi (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » czy poroniłam?

czy poroniłam?

Syla, 24-07-2006, 15:47

niedawno pisałam o dwóch kreseczkach. Ciąży potwierdzonej przez lakarza jeszcze nie miałam. dziś zaczęłam krwawić, poleciałam od razu do lekarza, ten z ociąganiem zrobił mi usg i stwierdził, ze nie widzi ciąży. Poronienia nie moze stwierdzić, bo nie ma potwierdzenia ciąży. Wg mnie to jest 7 tydz. Potem poleciałam po jeszcze jeden test i wyszedł pozytywny - bardzo wyraźny. czy mozeliwe jest że ta ciąza jest? czy też raczej juz jej nie ma, a w moczy jeszcze utrzymuje się hormon? Co myślicie? pozdrawiam Sylwia

Re: czy poroniłam? | , 25-07-2006, 09:16

Syla wrote:
niedawno pisałam o dwóch kreseczkach. Ciąży potwierdzonej przez lakarza jeszcze nie miałam. dziś zaczęłam krwawić, poleciałam od razu do lekarza, ten z ociąganiem zrobił mi usg i stwierdził, ze nie widzi ciąży.. Poronienia nie moze stwierdzić, bo nie ma potwierdzenia ciąży. Wg mnie to jest 7 tydz. Potem poleciałam po jeszcze jeden test i wyszedł pozytywny - bardzo wyraźny. czy mozeliwe jest że ta ciąza jest? czy też raczej juz jej nie ma, a w moczy jeszcze utrzymuje się hormon? Co myślicie? pozdrawiam Sylwia

przykro mi...moze zrob bHcg-badanie krwi...jesli poronilas-poziom gonadotropiny powinien sie jeszcze utrzymywac w organizmie.w 7tc powinno sie juz widziec zarodek na usg...

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zdrowie. To, co warto wiedzieć. Minikompendium Zdrowie. To, co warto wiedzieć. Minikompendium

Zdrowe stopy. Leczenie, pielęgnacja. kosmetyki, wkładki, buty Zdrowe stopy. Leczenie, pielęgnacja. kosmetyki, wkładki, buty

Widzieć bez okularów Widzieć bez okularów

W świecie ADHD. Zaburzenia uwagi u dzieci i dorosłych W świecie ADHD. Zaburzenia uwagi u dzieci i dorosłych

Joga dla twoich oczu. Naturalne metody poprawy widzenia Joga dla twoich oczu. Naturalne metody poprawy widzenia