Powiązane leki
(opisy)

Echinacea Purpurea Plus

Vitaleg

Hascovir (krem) (Aciclovirum)

Herpex (Aciclovirum)

Cicatridina (krem)

Krem F-18

Vratizolin (Denotivirum)

Nizoral (krem) (Ketoconazolum)

Bactroban (Mupirocinum)

Clotrimazolum (krem) (Clotrimazolum)

Tagi

krem draza skuteczny pekac tani dyskusyjny uzywac naczynko tpnet grupa

Fora dyskusyjne

zobacz PĘKAJĄCE PIĘTY (2)

zobacz Pękające Krwinki (1)

zobacz cera naczynkowa-skuteczny krem na zimę (1)

zobacz Czerwone policzki (15)

zobacz Jaki skuteczny krem przeciwzmarszczkowy wybrać? (5)

zobacz przekrwione spojówki (0)

zobacz Krwawienia podczas kaszlu (3)

zobacz dziwne plamy na nogach i rękach (2)

zobacz PĘKAJĄCE NACZYNKA POD PIERSIAMI (0)

zobacz złożony problem ze skórą, włosami i BARDZO pękające naczynia (1)

zobacz Wydalanie-Pilna Pomoc (6)

zobacz Pomimo badan (0)

zobacz tabletki a pekajace naczynka (3)

zobacz Pękające naczyńka. Początek żylaków? (0)

zobacz RWĄCY BÓL W UDZIE (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Pekajace naczynka

Pekajace naczynka

Alicja NF, 04-10-1999, 13:28

Witam!

Wyczytałam, że przy pękających naczynkach stosuje się wit. B2 i Rutinoskorbin. Czy istnieją może jakieś leki, które blokują pękanie naczynek. Ewentualnie w jaki inny sposób należy walczyć z tą przypadłością ?

Pozdrowienia Alicja

Odp: Pekajace naczynka | Anna, 04-10-1999, 17:21

Te mam ten sam problem, próbuję różnych kosmetyków wyprodukowanych do tych celów oczywiście. I nic nie pomaga. Widocznie tak już musi być.

Użytkownik Alicja NF w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:Ob0K3.6980$F5.104379 [at] news.tpnet.pl...
Witam!

Wyczytałam, że przy pękających naczynkach stosuje się wit. B2 i Rutinoskorbin. Czy istnieją może jakieś leki, które blokują pękanie naczynek. Ewentualnie w jaki inny sposób należy walczyć z tą przypadłością
?
Pozdrowienia Alicja

Re: Pekajace naczynka | Adam, 05-10-1999, 00:45

moja żona radzi preparaty z kasztanowca - np venitan żel lub maść, i inne(cos o tym wie, w koncu jest farmaceutą) Alicja NF wrote in message news:Ob0K3.6980$F5.104379 [at] news.tpnet.pl...
Witam!

Wyczytałam, że przy pękających naczynkach stosuje się wit. B2 i Rutinoskorbin. Czy istnieją może jakieś leki, które blokują pękanie naczynek. Ewentualnie w jaki inny sposób należy walczyć z tą przypadłością
?
Pozdrowienia Alicja

Odp: Pekajace naczynka | Rafał, 06-10-1999, 22:22

Użytkownik Alicja NF w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:Ob0K3.6980$F5.104379 [at] news.tpnet.pl...
Witam!

?
Pozdrowienia Alicja

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Ja na pękające naczynka stosuję Venescin. Jest tani (3 zł./30 draż.) i bardzo skuteczny. Oprócz tego używam kremu firmy Dr Eris z serii Pharmaceris "na naczynka i wylewy podskórne z wit. K 1%". Jestem b. zadowolona z rezultatów. pzdr M.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Podstawy fizjoterapii część 3 Wybrane metody fizjoterapii Podstawy fizjoterapii część 3 Wybrane metody fizjoterapii

Dziennik zdrowia 2008. Medycyna naturalna, 1000 skutecznych porad Dziennik zdrowia 2008. Medycyna naturalna, 1000 skutecznych porad

Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów

Gotuj zgodnie ze swoją grupą krwi Gotuj zgodnie ze swoją grupą krwi

Grupa krwi 0 Grupa krwi 0