Powiązane leki
(opisy)

Gentos

Vitroft

Lutezan Omega-3

Macugen (Pegaptanib sodium)

Visudyne (Verteporfinum)

Nevanac (Nepafenac)

Alomide (Lodoxamidum)

Biodacyna Ophtalmicum (Amikacinum)

Naclof (Diclofenacum natricum)

Ciloxan (Ciprofloxacinum)

Tagi

casus diagnoza plamka badac krazyc szklisty cialo okulista specjalistyczny medea

Fora dyskusyjne

zobacz plamka..? (3)

zobacz "Męty" w ciele szklistym - czy istnieje terapia? (8)

zobacz dziwne paski na oczach (1)

zobacz Dziwne przeźroczyste plamy (9)

zobacz Plamka na oku (4)

zobacz Widze czarną plamkę (3)

zobacz czy to napewno migrena? (5)

zobacz Męty w ciele szklistym a papierosy (0)

zobacz OCT - otwór rzekomy plamki (0)

zobacz Informacje o Jaskrze (1)

zobacz Niedowidzenie (7)

zobacz kropki i kreski w lewym oku (1)

zobacz Uderzenie w oko - mgła. (1)

zobacz ból oczu przy zasypianiu. dlaczego? (1)

zobacz MęTY W CIELE SZKLISTYM (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Czarna plamka przed oczami

Czarna plamka przed oczami

medea, 19-08-2006, 13:41

Rano po przebudzenie zdarza się, że mam w polu widzenia taką małą czarną plamkę. Wydaje mi się, że jest ona tylko w lewym oku i przemieszcza się wraz z tym, jak poruszam oczami. Jednak kiedy zamknę jedno oko - obojętnie czy prawe, czy lewe - to w ogóle jej nie widzę. Po jakimś czasie to zjawisko znika w ogóle i w ciągu dnia nic mi nie przeszkadza. Co to może być?

Pozdrawiam Ewa

Re: Czarna plamka przed oczami | Marek Wierzbicki, 19-08-2006, 18:07

Rano po przebudzenie zdarza się, że mam w polu widzenia taką małą czarną plamkę.
Zaćma. Idź do DOBREGO!!! okulisty

Marek

--- www.programowanieobiektowe.pl

Re: Czarna plamka przed oczami | casus, 19-08-2006, 23:22

Zaćma. Idź do DOBREGO!!! okulisty

Marek

bzdura! Jak mozesz postawic taka diagnoze bez badania? Uzasadnij, skad Twoja diagnoza jest tak jednoznaczna? Na podstawie czego? Jedynie zgodze sie, ze nalezy pojsc do okulisty. Objawy sugeruja mety w ciele szklistym lub zaburzenia krazenia, ale nalezy to zweryfikowac badaniami specjalistycznymi.

pozdr.

casus

Re: Czarna plamka przed oczami | Ewa, 22-08-2006, 23:24

Użytkownik "medea" napisał w wiadomości news:ec6mc7$nks$1 [at] proxy.provider.pl...
Rano po przebudzenie zdarza się, że mam w polu widzenia taką małą czarną plamkę. Wydaje mi się, że jest ona tylko w lewym oku i przemieszcza się wraz z tym, jak poruszam oczami. Jednak kiedy zamknę jedno oko - obojętnie czy prawe, czy lewe - to w ogóle jej nie widzę. Po jakimś czasie to zjawisko znika w ogóle i w ciągu dnia nic mi nie przeszkadza. Co to może być?

Pozdrawiam Ewa
moja kolezanka tak miala...i zbagatelizowala , co skonczylo sie peknieciem siatkowki i powaznymi komplikacjami biegnij jak najszybciej do lekarza!

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Dziesięć minut dla zdrowia twoich oczu Dziesięć minut dla zdrowia twoich oczu

Zapomnij o okularach. Naturalne metody poprawy widzenia Zapomnij o okularach. Naturalne metody poprawy widzenia

Stany nagłe w okulistyce Stany nagłe w okulistyce

Encyklopedia zdrowia rodziny Encyklopedia zdrowia rodziny

Deutsch fur zahnmediziner (+ CD) Deutsch fur zahnmediziner (+ CD)