Powiązane leki
(opisy)

Petroselin

Bust-up

Dakolen

Fresh Natura

Antidral (Aluminii chloridum)

Cynk Organiczny

Cynk Organiczny Naturkaps Fresh Mint

Dezorol (Mentholum, Acidum salicylicum, Methenaminum, Ethanolum)

Hylo-Lasop

Octenisept

Tagi

zabieg esob powiekszyc usunac samopoczucie podziac przykry prostata dowiadczeniami

Fora dyskusyjne

zobacz ROZPOZNANIE (16)

zobacz krew w moczu (1)

zobacz Złe samopoczucie (0)

zobacz Po operacji prostaty - kiedy powrót do pracy (1)

zobacz po usunięciu migdałów (0)

zobacz po usunięciu migdałów (3)

zobacz Powiekszony migdal, (2)

zobacz Trzeci migdał (4)

zobacz przykry zapach z nosa i ust (0)

zobacz Interpertacja wyników (0)

zobacz Mononukleoza zakaźna i jej powikłania (44)

zobacz Proszę o diagnozę- w poście moje obserwacje oraz zdjęcie (4)

zobacz Zepsuty ząb - zle samopoczucie/oslabienie organizmu (3)

zobacz USG A PROSTATA (2)

zobacz Złe samopoczucie (10)

prostata

ESob, 04-09-2006, 16:09

Jestem przed zabiegiem usunięcia powiększonej prostaty. Mam 55 lat. Może kto kto jest po tym przykrym fakcie podzieli się za mn dowiadczeniami z samego zabiegu jaki samopoczucia po nim.

-- ESob

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Kręgosłup w stresie. Jak usunąć ból i jego przyczyny Kręgosłup w stresie. Jak usunąć ból i jego przyczyny

Jak radzić sobie z żylakami Jak radzić sobie z żylakami

Twoja prostata Twoja prostata

Prostata Prostata

Zdrowa prostata. Zwięzły poradnik opracowany przez specjalistów z Kliniki Mayo Zdrowa prostata. Zwięzły poradnik opracowany przez specjalistów z Kliniki Mayo