Tagi

kawa czuc cisnienie zona edhd stojaco najnizszy zanac podnosic spac

Fora dyskusyjne

zobacz czy to może być jaskra? (7)

zobacz Cisnienie (1)

zobacz Dyskopatia kręgów szyjnych a poduszka ort. (3)

zobacz antykoncepcja a nadciśnienie (1)

zobacz Wódka + Red Bull (12)

zobacz interpretacja wyników krwi. (4)

zobacz slabosc (1)

zobacz Arytmia - leczenie, brak wyraznej poprawy (3)

zobacz Omdlenie (3)

zobacz Pytania do osób z niskim ciśnieniem (11)

zobacz ALKOHOL A CIŚNIENIE (8)

zobacz biegunka, ból czubka głowy (0)

zobacz Senność, duże osłabienie, zawroty głowy, bóle pleców, co to? (39)

zobacz Serce łomocze jak oszalałe (7)

zobacz Ból glowy (15)

lamb variety meats and by products

Cisnienie

Zanac, 04-09-2006, 18:23

witam Kolega twierdzi ze jego zona ma cisnienie 70/40 - i tak jest caly czas. Czy to sciema? Jakie jest najnizsze cisnienie u zdrowego doroslego czlowieka ktore utrzyma czlowieka przy zyciu? Dla mnie to nieprawdop. bo moja mama ma 90/60 i ciagle 'podnosi" cisnienie kawą bo spi na stojaco.

Re: Cisnienie | Marble, 04-09-2006, 23:48

Użytkownik "Zanac" napisał w wiadomości news:edhd14$ij3$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...
witam Kolega twierdzi ze jego zona ma cisnienie 70/40 - i tak jest caly czas. Czy
Moja zona ma ciagle 80/50 a po kawie 90/60 i nic jej nie jest:)

Re: Cisnienie | Anunia, 05-09-2006, 20:32

ja najnizsze mialam 60/40 spalam na stojaco przy czym najlepiej sie czuje gdy mam cisnienie okolo 140/80-90 wiec mozna zyc

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Ginekologia praktyczna Ginekologia praktyczna

Kobiety po czterdziestce Kobiety po czterdziestce

Sokoterapia, medytacja, dieta Sokoterapia, medytacja, dieta

Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia

Homeopatia Homeopatia