Powiązane leki
(opisy)

Ibuprom Max (Ibuprofenum)

Ibuprom Zatoki (Ibuprofenum, Pseudoephedrini hydrochloridum)

Ibuprom Sprint Caps (Ibuprofenum)

Ibuprom (Ibuprofenum)

Ibuprom Duo (Ibuprofenum)

Aprofen (Ibuprofenum)

MIG (Ibuprofenum)

Arnica-Heel (krople)

Daivobet (Bethametasonum, Calcipotriolum)

Bufenik (Ibuprofenum)

Tagi

dawca palej tfpxd jnri gorszy ibuprom dace przeciwzapalny wstepan troszke

Fora dyskusyjne

tężec (3)

uraz nerwu łokciowego, ból i dretwienie nadgarstka (5)

Problem z żuchwą (0)

Czy to nerwica? Jak sobie z tym poradzić? (17)

Brązowe plamy na stopach (2)

Marihuana, czy alkohol co tak naprawde gorsze? (1)

dziwne odretwienie policzka , nosa, gorsze slyszenie (0)

prześwietlenie (1)

Nadmair śliny (0)

Krwawienie z prawego ucha (1)

Ostre odmiedniczkowe zapalenie nerek (0)

PROBLEMY Z ŁOŻYSKIEM (0)

Krosty jak blizny (0)

Plamka na podniebienniu (2)

Coraz gorsze bole nadbrzusza (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » ból powyzej pasa

ból powyzej pasa

Anna, 11-09-2006, 16:33

witam i mam pytanko boli mnie powyzej pasa na plecach najgorzej jest w nocy i prz gwaltownym ruchu do lekarza ide jutro ale jak to bywa z ludzmi chca wiedziec wiecej i szybko tak tez jest w moim pezypadku pozdrawiam anka

Re: ból powyzej pasa | Karolina, 12-09-2006, 11:47

Wedlug mnie to zapalenie nerwu miedzyzebrowego, najwyrazniej przewialo pania. Pomoze aspiryna w dawce 1g lub ibuprom takze w dace przeciwzapalnej. Pozdrawiam.! Użytkownik "Anna" napisał w wiadomości news:op.tfpxd1q77985hu [at] palej-jnri2i3j1...
witam i mam pytanko boli mnie powyzej pasa na plecach najgorzej jest w nocy i prz gwaltownym ruchu do lekarza ide jutro ale jak to bywa z ludzmi chca wiedziec wiecej i szybko tak tez jest w moim pezypadku pozdrawiam anka

Re: ból powyzej pasa | Anna, 12-09-2006, 18:52

dziekuje za rade bylam u lekarza i wstepan diagnoza to ZZSK robimy badania i zobaczymy co dalej przyznaje ze troszke sie boje ale coz sa rzeczy gorsze Dnia 11-09-2006 o 16:33:27 Anna napisał:

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.