Powiązane leki
(opisy)

Octenisept

Flamozil

Fenistil na Rany

Mar Plus

Dermopanten (Dexpanthenolum)

Fibrolan (Deoxyrybonucleaosum, Fibrinolysinum)

HemoClin

Procto Emorect

Tantum Rosa (Benzydamini hydrochloridum)

Ketoprom (Ketoprofenum)

Tagi

kciuk zbywac sciegno zapalic goic operacyjny proces trwac operacja mama

Fora dyskusyjne

zobacz LASEROWA KOREKCJA OCZU (0)

zobacz Zespół De Quervaina (2)

zobacz Rana pooperacyjna (1)

zobacz Operacja nerwu łokciowego (0)

zobacz zaparcia trwajace ponad rok u 2-letniego dziecka (4)

zobacz Wysięk w pochewce ścięgien (1)

zobacz ZAPALENIE POCHEWEK ŚCIĘGNA NADGARSTKA (39)

zobacz Ból pod kostką (10)

zobacz nowotwór kości (1)

zobacz opuchnieta noga (0)

zobacz nieoperacyjny rak płuc -co dalej? (0)

zobacz Rak jajnika u starszej kobiety (1)

zobacz Operacja. (1)

zobacz Laserowa operacja oka a zapalenie rogówki (1)

zobacz Kałowe zapalenie otrzewnej (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Zapalenie ścięgien kciuka i pochewek sciegien

Zapalenie ścięgien kciuka i pochewek sciegien

Asiunia, 13-09-2006, 11:20

Moja mama jest wiekowa osoba. Od okolo 2 miesiecy byla leczona na zapalenie sciegien kciuka. Zastosowano masci, zastrzyk, niestety nic to nie dalo. Dowiedziala sie, ze w takim razie czeka ja, jak okresil lekarz, operacja. Niestety, mama nie mogla dowiedziec sie niczego wiecej, czy to operacja w znieczuleniu miejscowym czy ogolnym (ma chore serce), ile czasu moze trwac proces gojenia. Byla zbywana. Szukalam w necie informacji nt temat, jest wzmianka o leczeniu operacyjnym, ale bez szczegolow. Czy ktos moze zetknal sie z czyms takim? Aska

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Leczenie odleżyn i ran przewlekłych Leczenie odleżyn i ran przewlekłych

Atlas laparoskopowych operacji ginekologicznych. 330 rysunków ilustrujących poszczególne etapy operacyjne Atlas laparoskopowych operacji ginekologicznych. 330 rysunków ilustrujących poszczególne etapy operacyjne

Zespół niespokojnych nóg Zespół niespokojnych nóg

Poradnik karmiącej matki Poradnik karmiącej matki

Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę