Powiązane leki
(opisy)

Olimp Vita-Min Plus Mama

Falvit Mama

Femibion Vital Mama

Vibovit Mama

Manusan (Chlorhexidinum gluconicum)

Antyperspirant

Szałwia

Pedipur (Methenaminum)

Pedipur S (Methenaminum, Sulphur, Zinci oxidum)

Profenid (żel) (Ketoprofenum)

Tagi

pazdziernik sciegno podpowiedziec izyte mama wyznaczyc ortopeda grzes poszukac dlon

Fora dyskusyjne

zobacz usg dłoni -co oznacza wynik (134)

zobacz sciegno palca dloni (0)

zobacz Bóle dwóch barków (14)

zobacz Czerwone twarde grudki na dłoni (8)

zobacz Cos "opuchlizna(?uda (2)

zobacz "dziwny stan zdrowia" mojej mamy (2)

zobacz Może guz? (3)

zobacz kłucie w dloni (0)

zobacz Specjaliści hematolodzy (2)

zobacz zapalenie ścięgna (6)

zobacz Skręcony nadgarstek - problemy (4)

zobacz Zerwane sciegno kciuka-zdjecie szwów (1)

zobacz guzowatość piszczeli (3)

zobacz Zwolnienie od ortopedy a ciąża (0)

zobacz Obrzęk ścięgna głowy długiej mięśnia dwugłowego i mięśnia po (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Ścięgna dłoni

Ścięgna dłoni

F.T., 14-09-2006, 01:12

Witam serdecznie Moja mama ma problem ktory jest związany ze ścięgnami palce u obu dłoni dwa ostatnie licząc od kciuka przykurczaja sie jakby i mama ich nie moze rozprostowac tak jakby ścięgna się skracały czy coś podobnego. Ma wyznaczoną izyte u ortopedy na koniec pazdziernika ale ja chciałbym ja wziac z tym wczesniej gdzies prywatnie. Chciałbym sie jednak dowiedziec co to za choroba(?) czy tez moze cos innego gdzie poszukać na ten temat informacji? Z gory dziekuje za każda podpowiedz Grzes

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Reiki: energia z własnej dłoni. samouzdrawianie, doświadczenia, zastosowanie specjalne Reiki: energia z własnej dłoni. samouzdrawianie, doświadczenia, zastosowanie specjalne

Poradnik karmiącej matki Poradnik karmiącej matki

Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę