Powiązane leki
(opisy)

Aloe compose

Bellapan (Atropini sulphas)

Buscolysin (Hyoscini butylbromidum)

China Complexe Nr 107

Magnesium Dagomed 35 kolka jelitowa

Papaverinum hydrochloricum (Papaverini hydrochloridum)

Spascupreel (tabletki)

Spascupreel S

Co-Prenessa (Perindoprilum, Indapamidum)

Noliprel (Perindoprilum, Indapamidum)

Tagi

kolek lewy brzuszny pozbyc lampka zebro jamz bola dokladniej jelitowo

Fora dyskusyjne

zobacz Wątroba (2)

zobacz dziwny ból kurczowy - PILNE !! (4)

zobacz bolące lewe żebro (0)

zobacz Ucisk w brzuchu. (19)

zobacz boli i boli (0)

zobacz kolka po jedzeniu (0)

zobacz Nieco zdeformowana głowa u 14 latka (0)

zobacz Choroba Crohna + przetoka jelitowa (0)

zobacz Ból żeber (0)

zobacz ból pod prawym łukiem żebrowym (1)

zobacz kłucie, pieczenie, zgaga po prawej stronie okolice żeber (2)

zobacz Niewyjaśnione objawy (0)

zobacz Ból pod lewym żebrem, zdjęcie RTG (1)

zobacz Bóle pod żebrami i nie tylko (1)

zobacz Ból w lewej pachwinie, bóle mięśni, żeber (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » bole w lewym boku

bole w lewym boku

lampka, 19-09-2006, 16:48

Witam, od jakiegos czasu mam klujace bole w lewym boku, pod zebrami, czasem takie samo kluicie pojawi sie pod mostkiem, szczegolnie jak siedze z podkurczonymi nogami. do tego cos dziwnego sie dzieje po jedzeniu-burczy mi w brzuchu ale po lewej stronie pod piersia, dokladniej pod zebrem. robilam usg jamz brzusznej, wszytsko ok, co wiec to moze byc

Re: bole w lewym boku | Kaja, 20-09-2006, 01:19

lampka napisał(a):
Witam, od jakiegos czasu mam klujace bole w lewym boku, pod zebrami, czasem takie samo kluicie pojawi sie pod mostkiem, szczegolnie jak siedze z podkurczonymi nogami. do tego cos dziwnego sie dzieje po jedzeniu-burczy mi w brzuchu ale po lewej stronie pod piersia, dokladniej pod zebrem. robilam usg jamz brzusznej, wszytsko ok, co wiec to moze byc
To może być kolka jelitowa.

Kaja

Re: bole w lewym boku | del_Rey, 24-09-2006, 19:05

od jakiegos czasu mam klujace bole w lewym boku, pod zebrami, czasem takie samo kluicie pojawi sie pod mostkiem, szczegolnie jak siedze z podkurczonymi nogami. do tego cos dziwnego sie dzieje po jedzeniu-burczy mi w brzuchu ale po lewej stronie pod piersia, dokladniej pod zebrem. robilam usg jamz brzusznej, wszytsko ok, co wiec to moze byc
To może być kolka jelitowa.

od jakiefoś czasu mam podobnie. Jak sie tego pozbyć?

Kaja

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zespół metaboliczny w praktyce klinicznej Zespół metaboliczny w praktyce klinicznej

Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów

Alergie. Pytania i odpowiedzi Alergie. Pytania i odpowiedzi

Co jeść podczas ciąży? Co jeść podczas ciąży?

Dieta kształtująca sylwetkę Dieta kształtująca sylwetkę