Tagi

ostatni biocenotyczny deska internet regulacja ratunek

Fora dyskusyjne

zobacz bol gardla (1)

zobacz straszny ból (1)

zobacz 11 raz skrecona kostka (2)

zobacz Problem ze śliną? (6)

zobacz Czy mogłem zarazić się WZW B? (1)

zobacz wada wzroku-potrzebuje pomocy w podjeciu decyzji (2)

zobacz Kręgosłup LS? (5)

zobacz wybór stabilizatora stawu kolanowego (3)

zobacz Regulacja kul (4)

zobacz właśnie jaki stabilizator po usunięciu więzadła krzyżowego? (1)

zobacz Problemy z okresem (11)

zobacz Regulacja cieplna organizmu (0)

zobacz Wyregulowanie naczyń (0)

zobacz silne bole stop (1)

zobacz wada wzroku a rekrutacja do policji? (0)

pomocy?!!

Hepner, 24-10-1999, 18:41

Być może nie związane z tematem pytanie, ale to moja ostatnia deska ratunku. Czy ktoś wie co to jest regulacja biocenotyczna (ew. gdzie można w internecie coś o tym znaleźć)? Proszę o pomoc!

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Przekleństwo Adama. Przyszłość bez mężczyzn Przekleństwo Adama. Przyszłość bez mężczyzn

Stomatologia zachowawcza. Podręcznik dla studentów stomatologii Stomatologia zachowawcza. Podręcznik dla studentów stomatologii

Ja już nie palę. Jak w sposób naturalny rzucić palenie Ja już nie palę. Jak w sposób naturalny rzucić palenie

Medytacja. Pierwsza i ostatnia wolność Medytacja. Pierwsza i ostatnia wolność

Anatomia funkcjonalna człowieka Anatomia funkcjonalna człowieka