Powiązane leki
(opisy)

Depakine Chrono (Natrii valproas, Acidum valproicum)

Valpro-ratiopharm Chrono (Natrii valproas, Acidum valproicum)

Depakine (iniekcje) (Natrii valproas)

Depakine (tabletki, syrop) (Natrii valproas)

Depakine Chronosphere (Natrii valproas, Acidum valproicum)

Prevento

Klin

Antykac

Campral (Acamprosatum)

Disulfiram (Disulfiramum)

Tagi

przyjmowac chrono aspiryna stac depakine wypic codzien alkohol terapia monia

Fora dyskusyjne

zobacz Leki przeciwpadaczkowe (0)

zobacz Depakine Chrono (1)

zobacz wynik eeg (0)

zobacz DEPAKINE CHRONO 500--a znieczulenie u dentysty (7)

zobacz Padaczka (7)

zobacz Depakine Chrono-lek (3)

zobacz PLACÓWKI OLSZTYN (0)

zobacz Ile czasu nie mozna pic po wzieciu szczepionki na wscieklizn (0)

zobacz Tetralysal a alkohol (2)

zobacz Encorton a alkohol. (2)

zobacz Amoksilav a alkohol (1)

zobacz Padaczka? (2)

zobacz Aspiryna + alkohol (1)

zobacz Trioxal (0)

zobacz Helicobacter pylori - terapia 10 dniowa (6)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Depakine chrono, a alkohol?

Depakine chrono, a alkohol?

Monia, 24-11-2006, 22:49

Mam pytanie czy ktoś miał jakieś reakcje nieporządnane po wypiciu okolo 2 piw lub innego alkoholu i regularnym przyjmowaniu depakine chrono? (dawka dobowa 1000 mg) Wiem, ze nie wolno przyjmować tego leku z alkoholem, zalezy mi jednak na waszych opiniach na ten temat, z góry dziekuje.

Monika

Re: Depakine chrono, a alkohol? | scream, 25-11-2006, 00:16

Dnia 24 Nov 2006 12:49:27 -0800, Monia napisał(a):

Mam pytanie czy ktoś miał jakieś reakcje nieporządnane po wypiciu okolo 2 piw lub innego alkoholu i regularnym przyjmowaniu depakine chrono? (dawka dobowa 1000 mg)
Ja bralem ten lek. Co prawda nie miałem skutków ubocznych jak wypiłem jedno czy dwa piwa (starałem sie wtedy w ogóle nie tykać alkoholu), ale to nie znaczy że śmiało możesz pić. Nie polecam. To nie jest lek typu "aspiryna". To że u mnie nic sie nie stało, nie znaczy że i u Ciebie tak będzie. Dla bezpieczeństwa lepiej nie pij.

best regards, scream (at)w.pl Samobójcy są arystokracją wśród umarłych.

Re: Depakine chrono, a alkohol? | Maja, 25-11-2006, 01:01

Monia napisał(a):
Mam pytanie czy ktoś miał jakieś reakcje nieporządnane po wypiciu okolo 2 piw lub innego alkoholu i regularnym przyjmowaniu depakine chrono? (dawka dobowa 1000 mg) Wiem, ze nie wolno przyjmować tego leku z alkoholem, zalezy mi jednak na waszych opiniach na ten temat, z góry dziekuje.

Monika
Absolutnie nie pić, chyba, że chcesz ryzykować.

Pozdrawiam, Maja

Re: Depakine chrono, a alkohol? | Monia, 25-11-2006, 10:57

Dziekuje Wam za opinie, chocilo mi glownie o sylwestra czy bede mogla wypic cokolwiek cymbolicznie :) Tak na codzien nie pije w ogole alkoholu przy braniu leku i tak zostanie do konca terapii, dziekuje jeszcze raz. Monika

Re: Depakine chrono, a alkohol? | Fizzzi, 27-11-2006, 18:19

Monia napisał(a):
Dziekuje Wam za opinie, chocilo mi glownie o sylwestra czy bede mogla wypic cokolwiek cymbolicznie :) Tak na codzien nie pije w ogole alkoholu przy braniu leku i tak zostanie do konca terapii, dziekuje jeszcze raz. Monika

mi sie nic nie stalo
Regards Fizzzi GaduGadu #5311582 strona domowa: www.fizzzi.prv.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Suplementy diety a zdrowie. Porady lekarzy dietetyków Suplementy diety a zdrowie. Porady lekarzy dietetyków

Chrapanie Chrapanie

Dieta oczyszczająca wątrobę Dieta oczyszczająca wątrobę

Jedz to co kochasz - kochaj to co jesz Jedz to co kochasz - kochaj to co jesz

NIE! alkoholowi i narkotykom NIE! alkoholowi i narkotykom