Powiązane leki
(opisy)

Bryonia Dagomed 37 bóle barku i szyjne

Ferrum-Homaccord

R- 1 krople na stany zapalne

Phytolacca Dagomed 24 bóle gardła, chrypka

Aloe compose

Argentum Complexe Nr 98

Aspirin przeciw migrenowym bólom głowy (Acidum acetylsalicylicum)

Coffecorn forte (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Coffecorn mite (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Derhotill (Camphorum, Eucalypti oleum, Mentholum, Terebinthinae oleum, Thymolum)

Tagi

barek przepracowac ostatni miesien bola odpadac cvalerj reka zniknac ketroprom

Fora dyskusyjne

zobacz Wybicie barku (2)

zobacz ból prawego barku (1)

zobacz Silne bóle ręki po przebytej grypie (5)

zobacz Zmiażdżenie barku - brak czucia w ręce (0)

zobacz Wyniki MR barku - uszkodzenie Bankarta i co dalej? (1)

zobacz trzeci tydzien temp. do 39C,klujace bole,glowy,bez poprawy (0)

zobacz Kark (3)

zobacz Jakie witaminy na przyrost mięśni (2)

zobacz bieganie po tartanie - bolace stopy (2)

zobacz Dziwne bole w mostku (0)

zobacz Bol stawow i miesni a alkohol (1)

zobacz Problem z nadgarstkiem i mieśniem. (1)

zobacz dziwne objawy po solarium (2)

zobacz Okropne bóle mięśni (1)

zobacz Po szpitalu, gdy nic nie wykryto a objawy nadal sa (12)

Bol reki

Abrakadabra, 29-11-2006, 15:55

Od ok 2 tyodni boli mnie reka w okolicy barku. Dokladnie to miejsce gdzie sie daje szczepionki :) nie wiem jak ten miesien sie nazywa:) Boli tak leciutko i nie ciagle, nie nasila sie przy wysilku tylko tak sobie rwie deliktanie. Ostatnio bol zaczal rozchodzic sie na reke w dol a nawet odczuwalem bol przy naciskaniu miesni reki. Smarowalem roznymi naproxenami itp nic nie dawalo. Troche ulgi perzyniosl Ketroprom ale tez nie na dlugo. Zniknal co prawda po nim bol miesni cvalerj reki ale nadal boli w okolicy barku. Napewno nie przepracowalem tej reki w ostatnim czasie, wiec to odpada. Siedze czesto przy lekko uchylonym oknie majac reke w ta strone ale czy przewianie jej powoduje az tak dlugo trwajacy bol?

Bede wdziczny za opinie.

Pozdrawiam...

-

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki 52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki

77 sposobów walki z przeziębieniami i grypą 77 sposobów walki z przeziębieniami i grypą

Czy grubo w tym wyglądam? Czy grubo w tym wyglądam?

Ja już nie palę. Jak w sposób naturalny rzucić palenie Ja już nie palę. Jak w sposób naturalny rzucić palenie

Medytacja. Pierwsza i ostatnia wolność Medytacja. Pierwsza i ostatnia wolność