Powiązane leki
(opisy)

Aspirin przeciw migrenowym bólom głowy (Acidum acetylsalicylicum)

Coffecorn forte (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Coffecorn mite (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Panadol Rapid (Paracetamolum)

Solpadeine (Paracetamolum, Coffeinum, Codeini phosphas)

Voltaren Express (Diclofenacum kalicum)

R- 1 krople na stany zapalne

Opokan Hot

Tarproxen (Naproxenum)

Voltaren Termal

Tagi

bolec klatka siedziec broda bola plecy piwo wytrzymac schylac glowa

Fora dyskusyjne

zobacz Ból głowy (5)

zobacz Czy to może być rak krtani lub przełyku ? (3)

zobacz ogromny ból pleców (5)

zobacz Ból w dolnej czesci pleców (od chłodu) lekarze mnie zalamują (1)

zobacz Ból głowy (2)

zobacz bół lędźwi + bół jądra (9)

zobacz bóle w klatce piersiowej (9)

zobacz Ostry ból pleców/kręgosłupa (6)

zobacz Nieprzerwany bol glowy (2)

zobacz Ból głowy (0)

zobacz Co to jest??????? (5)

zobacz bol glowy (jaka przyczyna/co robic?) (3)

zobacz bóle mięśni w okolicach kręgosłupa (4)

zobacz Bol z lewej strony kl. piersiowej (1)

zobacz bóle jąder (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Bół pleców przy schylaniu głowy

Bół pleców przy schylaniu głowy

mazda, 06-12-2006, 12:35

Witam, to zdaje sie pierwszy mój post tutaj.

Od wczoraj dopadła mnie taka dolegliwość - bardzo silny, ściskający ból w plecach - rozpoczyna się około 5-10 cm pod łopatkami, lekko po prawej stronie od kręgosłupa a kończy przy lędźwiach Nie boli kiedy siedze, stoje chodzę, natomiast nie do wytrzymania jest gdy schylę głowę w dół - nie jestem w stanie dotknąć brodą do klatki piersiowej bo boli nie do wytrzymania. Momentalnie napinają sie wszyskie mięsnie ( może to po prostu reakcja mojego organizmu ) , ból podobny do kamicy nerkowej ( miałem kiedyś, wtedy bolało non stop i dwa razy mocniej i jakby niżej )

Nie wiem czy to spowodowane, żadnych ciężarków nie nosiłem, nie schylłem się, ot po prstu siedziałem w niezbyt ergonomicznej pozycji.

Co to może byc?

Z góry dzieki. Pozdrawiam
Ł. Mazurowski trzy setki kawy i GMR Bassforce IV www.theremovalmachine.go.pl

Re: Bół pleców przy schylaniu głowy | , 06-12-2006, 12:31

Od wczoraj dopadła mnie taka dolegliwość - bardzo silny, ściskający ból w plecach - rozpoczyna się około 5-10 cm pod łopatkami, lekko po prawej stronie od kręgosłupa a kończy przy lędźwiach Nie boli kiedy siedze, stoje chodzę, natomiast nie do wytrzymania jest gdy schylę głowę w dół - nie jestem w stanie dotknąć brodą do klatki piersiowej bo boli nie do wytrzymania. Momentalnie napinają sie wszyskie mięsnie ( może to po prostu reakcja mojego organizmu ) , ból podobny do kamicy nerkowej ( miałem kiedyś, wtedy bolało non stop i dwa razy mocniej i jakby niżej )

Nie wiem czy to spowodowane, żadnych ciężarków nie nosiłem, nie schylłem się, ot po prstu siedziałem w niezbyt ergonomicznej pozycji.
Sklrzynka piwa że to tzw zaburzenie czynnościowe, wszystko na to wskazuje. Na Twoim miejscu przeczekałbym, aż przejdzie samo. Np tydzień.

Re: Bół pleców przy schylaniu głowy | mazda, 06-12-2006, 14:33

Sklrzynka piwa że to tzw zaburzenie czynnościowe,wszystko na to wskazuje. Na Twoim miejscu przeczekałbym, ażprzejdzie samo. Np tydzień.
Jakiś czas temu miałem kamien na nerce, tylko wtedy bolało cały czas a z dotknieciem brodą do klatki nie było problemu. No cóż, mam nospe, mam ketanol, jutro mam badanie moczu, bardzo chętnie bym tą skrzynke piwa przegrał zamiast męczyć sie znowu z kamieniem ;)

Pozdrawiam Ł.M.

Re: Bół pleców przy schylaniu głowy | , 06-12-2006, 19:41

Nowy objaw - stan podgorączkowy - 37,4 .
Z tym to już do lekarza.

Re: Bół pleców przy schylaniu głowy | mazda, 06-12-2006, 20:03

Użytkownik "mazda" napisał w wiadomości news:el6a19$8sh$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...

Nowy objaw - stan podgorączkowy - 37,4 .

Pozdrawiam M

Re: Bół pleców przy schylaniu głowy | mazda, 07-12-2006, 13:31

Użytkownik napisał w wiadomości news:1165426872.740287.45200 [at] j72g2000cwa.googlegroups.com...

Z tym to już do lekarza.
Byłem, badanie moczu - OK. Pani doktor stwierdziła, ze to może byc zawianie i przeziebienie - przepisała Novamox 500. cos może o tym leku? Po przecyztaniu ulotki stwierdziłem, ze nie mam ządnych z objawów w niej wymienionych

Pozdrawiam M

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Żywienie w migrenowych bólach głowy Żywienie w migrenowych bólach głowy

Bóle Głowy Bóle Głowy

Migrena - praktyczny poradnik Migrena - praktyczny poradnik

Urazy klatki piersiowej Urazy klatki piersiowej

Plecy bez bólu Plecy bez bólu