Powiązane leki
(opisy)

Cactus compositum S (iniekcje)

Nicerin (Nicergolinum)

Zyllt (Clopidogrelum)

Tagi

tetnica podobojczykowy opisac aorta tetniak

Fora dyskusyjne

zobacz ARTERIA LUSORIA -co to jest ?mam to (0)

zobacz Tętniak aorty brzusznej (3)

zobacz Chirirgia naczyniowa - interpretacja wyniku angio-TK pop TAB (4)

zobacz Tętniak aorty brzusznej (0)

zobacz Poszukuję materiałów dotyczących tętniaka aorty brzusznej (0)

zobacz pulsujacy brzuch (2)

zobacz Aorta (0)

zobacz TĘTNIAK AORTY (1)

zobacz Tetniak aorty brzusznej. (2)

zobacz Tętniak aorty brzusznej (0)

zobacz pulsujący brzuch (2)

zobacz Tętniak-mózgu policykliczny (2)

zobacz Zapalenie aorty (13)

zobacz Niedokrienie mózgu (0)

zobacz Powikłania po operacji - bypassy i zastawka (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Tetniak aorty???

Tetniak aorty???

lampka, 12-12-2006, 18:12

czy ktos moze mi opisac objawy?chodzi o typ II-tetnicy podobojczykowej...

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Chirurgia tętnic i żył obwodowych t. 1, 2 Chirurgia tętnic i żył obwodowych t. 1, 2

Cała prawda o cholesterolu Cała prawda o cholesterolu

Miażdżyca i inne choroby tętnic obwodowych Miażdżyca i inne choroby tętnic obwodowych

Żylna choroba zakrzepowo-zatorowa w gabinecie lekarza rodzinnego Żylna choroba zakrzepowo-zatorowa w gabinecie lekarza rodzinnego

Aktywne 9 miesięcy. Ćwiczenia i porady dla przyszłych mam Aktywne 9 miesięcy. Ćwiczenia i porady dla przyszłych mam