Powiązane leki
(opisy)

Mirena (Levonorgestrelum)

R- 1 krople na stany zapalne

Phytolacca Dagomed 24 bóle gardła, chrypka

Aloe compose

Argentum Complexe Nr 98

Aspirin przeciw migrenowym bólom głowy (Acidum acetylsalicylicum)

Bryonia Dagomed 37 bóle barku i szyjne

Coffecorn forte (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Coffecorn mite (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Derhotill (Camphorum, Eucalypti oleum, Mentholum, Terebinthinae oleum, Thymolum)

Tagi

enqo plaskostopie anabelle wkladka bola srodstopie powod poprzeczny futura opalic

Fora dyskusyjne

zobacz płaskostopie poprzeczne (1)

zobacz płaskostopie poprzeczne (1)

zobacz Leczenie operacyjne płaskostopia poprzecznego (0)

zobacz Płaskostopie - mam poprzeczne czy podłuzne? (1)

zobacz Jałowa martwica II i III kości śródstopia. (25)

zobacz SPŁASZCZONA GŁOWA II KOŚCI ŚRÓDSTOPIA (5)

zobacz Płaskostopie (6)

zobacz Płaskostopie poprzeczno-podłużne -> wkladki (1)

zobacz Obuwie ortopedyczne na płaskostopie. Glany? (1)

zobacz wkładka wewnątrzmaciczna (2)

zobacz krwawienie (0)

zobacz czy to działa ? (0)

zobacz bóle głowy (2)

zobacz Oparzenia/ pryszcze (8)

zobacz maść do shin splint (12)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » ból śródstopia

ból śródstopia

Anabelle, 07-01-2007, 15:15

Witam!

co może powodowac bardzo silny ból śródstopia - nie było żadnego stłuczenia - boli szczególnie przy dłuższym chodzeniu

pzdr

Re: ból śródstopia | tresea, 07-01-2007, 17:15

Anabelle napisał(a):
Witam!

co może powodowac bardzo silny ból śródstopia - nie było żadnego stłuczenia - boli szczególnie przy dłuższym chodzeniu
A stopa jest przy tym spuchnieta? Ja mam takie bole, a ich powodem jest plaskostopie poprzeczne. Mam 24 lata, nigdy nie nosilam szpilek, za ciasnych butow z waskimi noskami, a i tak sie przyplatalo. Podejrzewam, ze to wina stojacej pracy...

popzdrawiam tres

Re: ból śródstopia | JaMyszka, 07-01-2007, 20:06

On 7 Sty, 14:15, tresea wrote: [...]Ja mam takie bole, a ich powodem jest
plaskostopie poprzeczne. Mam 24 lata, nigdy nie nosilam szpilek, za ciasnych butow z waskimi noskami, a i tak sie przyplatalo. Podejrzewam, ze to wina stojacej pracy...
Kiedyś mi wyjaśniono, że płaskostopie poprzeczne każdy sobie wyrabia tym więcej im bardziej korzysta z dóbr cywilizacyjnych. Jesteś jeszcze młoda i dość szybko możesz usunąć sobie tę dolegliwość. Stosuj gimnastykę stopy. Zwłaszcza chusteczkę, kamyki i butelkę.

-- Pozdrawiam :) JM www.bykom-stop.avx.pl/index.html ; ortografia.pl/ Bezpieczny wolontariat (Nobel?): www.fah.pooh.priv.pl/

Re: ból śródstopia | enede, 07-01-2007, 20:15

Użytkownik "Anabelle" napisał w wiadomości news:enqo96$b14$1 [at] opal.futuro.pl...
Witam!

Pewnie płaskostopie. Wkładki do butów będą potrzebne.

Re: ból śródstopia | Łukasz, 07-01-2007, 21:23

Użytkownik "Anabelle" napisał w wiadomości news:enqo96$b14$1 [at] opal.futuro.pl...
Witam!

Miałem kiedyś cos podobnego po dluzszym chodzeniu. Bylem u ortopedy i stwierdzil ze to wina niedopasowanego obuwia (byla zima, buty ciezkie, skorzane) i ilosci km ktore w nich przemierzalem. Polecil mi wkladki ortopedyczne z takim 'podwyzszeniem' wlasnie na srodstopiu. Koszt ok 30zl i pomogly :)

Pozdrawiam

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zdrowe stopy. Leczenie, pielęgnacja. kosmetyki, wkładki, buty Zdrowe stopy. Leczenie, pielęgnacja. kosmetyki, wkładki, buty

Udar mózgu Udar mózgu

52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki 52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki

Asysty przy chorobach i urazach Asysty przy chorobach i urazach

Bóle kręgosłupa - skuteczne metody walki i zapobiegania Bóle kręgosłupa - skuteczne metody walki i zapobiegania