Powiązane leki
(opisy)

Albothyl (Policresulenum)

Vagothyl (Policresulenum)

L.25

Octenisept

Feminon N

Remens

Mirena (Levonorgestrelum)

Solcogyn (Acidum aceticum, Acidum nitricum)

Hylo-Lasop

Gynoxin (Fenticonazoli nitras)

Tagi

cykl tresa goic zabieg wkladka okres uplawy nadzerka kriokoagulacja wymrozic

Fora dyskusyjne

zobacz ŚLUZ (19)

zobacz upławy po ciąży (0)

zobacz NADŻERKA (5)

zobacz Nadżerka, a brak okresu (2)

zobacz wymrażanie nadżerki (0)

zobacz Uciążliwy problem (10)

zobacz uplawy (3)

zobacz nadżerka... gojenie po kriokoagulacji (zamrażaniu) (2)

zobacz Czy to normalne po wymrażaniu nadżerki? (3)

zobacz NADŻERKA (3)

zobacz ureaplasma - tępić czy nie? (0)

zobacz Obsesyjna myśl o ciąży (10)

zobacz czy tetsy myła czy raczej nie ? (11)

zobacz Brak fizycznie okresu, ale czuje się jakbym była w trakcie (7)

zobacz miesiączka bez krwawienia? (18)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » kriokoagulacja (nadzerka)

kriokoagulacja (nadzerka)

tresea, 19-01-2007, 14:04

Witam W srode bylam na zabiegu wymrażania nadżerki. Teraz czytam rozne artykuly na ten temat i doczytalam, ze zabieg ten moze byc wykonywany tylko w pierwszej polowie cyklu. Tymczasem u mnie zabieg byl wykonywany w 25 dniu cyklu (pani doktor dobrze o tym wiedziala). Czy to moze miec wplyw na skutecznosc zabiegu czy gojenie? I jeszcze jedno - od dnia zabiegu mecza mnie bardzo wodniste uplawy. Czy to jest normalne?

z gory dziekuje za odpowiedzi tres

Re: kriokoagulacja (nadzerka) | pamana, 19-01-2007, 16:16

W srode bylam na zabiegu wymrażania nadżerki. Teraz czytam rozne artykuly na ten temat i doczytalam, ze zabieg ten moze byc wykonywany tylko w pierwszej polowie cyklu. Tymczasem u mnie zabieg byl wykonywany w 25 dniu cyklu (pani doktor dobrze o tym wiedziala). Czy to moze miec wplyw na skutecznosc zabiegu czy gojenie? I jeszcze jedno - od dnia zabiegu mecza mnie bardzo wodniste uplawy. Czy to jest normalne?
lekarz nie mowil o koniecznosci noszenia wkladek? oczywiscie ze normalne,gdzies to wymrozenie musi wyplynac. p.

Re: kriokoagulacja (nadzerka) | tresea, 19-01-2007, 16:35

lekarz nie mowil o koniecznosci noszenia wkladek? oczywiscie ze normalne,gdzies to wymrozenie musi wyplynac. p.

Oczywiscie, ze nosze wkladki, ale z wlasnej inicjatywy...lekarz nie wspominal :-) A to wymrozenie to dlugo tak bedzie wyplywac? bo to juz trzeci dzien.

pozdr tres

Re: kriokoagulacja (nadzerka) | pamana, 19-01-2007, 17:54

Oczywiscie, ze nosze wkladki, ale z wlasnej inicjatywy...lekarz nie wspominal :-) A to wymrozenie to dlugo tak bedzie wyplywac? bo to juz trzeci dzien.
niepamietam dokladnie bo przeszlam to z 5 lat tmeu ale chyba z dobry tydzien,wiem ze musialm 2 tygodnie ograniczyc sex. p.

Re: kriokoagulacja (nadzerka) | do*ska, 19-01-2007, 19:13

Użytkownik "tresea" napisał w wiadomości news:eoq8jq$8m$1 [at] inews.gazeta.pl...
Witam W srode bylam na zabiegu wymrażania nadżerki. Teraz czytam rozne artykuly na ten temat i doczytalam, ze zabieg ten moze byc wykonywany tylko w pierwszej polowie cyklu. Tymczasem u mnie zabieg byl wykonywany w 25 dniu cyklu (pani doktor dobrze o tym wiedziala). Czy to moze miec wplyw na skutecznosc zabiegu czy gojenie? I jeszcze jedno - od dnia zabiegu mecza mnie bardzo wodniste uplawy. Czy to jest normalne?

Wodniste uplawy jak najbardziej naturalne. Nawet bardzo obfite bywaja. Nos wkladki lub nawet podpaski. Moga byc i 2 tygodnie spokojnie. Co do polowy cyklu to nie wiem na pewno. Na logike faktycznie powinno byc z dala od miesiaczki zeby zdazylo sie podgoic, ale czy _zaszkodzi_ w II polowie cyklu nie wiem. Moze opozni gojenie????? Ogolnie zalecenia sa takie zeby sie nie kapac w wannie (nie siedziec w wannie) tylko myc sie pod prysznicem przez okres gojenia (moze byc i 4 tygodnie), zadnych basenow w tym czasie, zrezygnuj ze wspolzycia oraz z tamponow. Po okresie gojenia i kontroli lekarskiej wszystko wraca do normy. To tyle co pamietam po swojej krio. pamietam tez ze dostalam oslonowo na czas gojenia gynalgin. No i konieczne sa jednak kontrole po zabiegu oraz kontrolna cytologia po pelnym okresie wygojenia. do*ska

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zdrowe stopy. Leczenie, pielęgnacja. kosmetyki, wkładki, buty Zdrowe stopy. Leczenie, pielęgnacja. kosmetyki, wkładki, buty

Leczenie odleżyn i ran przewlekłych Leczenie odleżyn i ran przewlekłych

Sposób na żylaki Sposób na żylaki

Masaż stóp Masaż stóp

Porady babuni. Tom XIII. Wszystko o ziołach i naturalnych zabiegach pielęgnacyjnych Porady babuni. Tom XIII. Wszystko o ziołach i naturalnych zabiegach pielęgnacyjnych