Tagi

zart bakteria pijak dolegliwosc dziewczyna zaklad brzydliwe atlantis czytac zenowac

Fora dyskusyjne

zobacz Pryszcz (19)

zobacz Ketonal (8)

zobacz Czy mogła zajść w ciążę? (10)

zobacz Tabletki - dawkowanie (15)

zobacz czy to objaw ciazy? (29)

zobacz Skąpy śluz (16)

zobacz interpretacja wyników (2)

zobacz niebezpieczny olejek do masażu przed porodem? (2)

zobacz Czego to mogą być dolegliwości ? (0)

zobacz Czy to moze byc na tle nerwowym? (2)

zobacz Nerwica, depresja, a może problemy z krążeniem, tarczycą? (3)

zobacz Therm Line II (7)

zobacz Nieswoiste (nierzeżączkowe) zapalenie cewki moczowej i narzą (2)

zobacz czy LUiVAC zaostrza objawy? gronkowiec i paciorkowiec (8)

zobacz Nieprzyjemny zapach penisa (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » to niestety nie jest żenujący żart - osoby brzydliwe proszę nie czytać

to niestety nie jest żenujący żart - osoby brzydliwe proszę nie czytać

Tomek, 24-01-2007, 01:16

założyłem się będąc pijanym i zjadłem kupę mojej dziewczyny. to było tydzień temu. od tego czasu co godzinę, dwie boli mnie lekko żołądek. to ból bardziej denerwujący niż bolesny, ale daje chyba znać, że coś jest nie tak. co robić? może jakiś antybiotyk wziąć żeby wytłukło obce bakterie? bo przecież nie pójdę do lekarza i nie powiem mu prawdy w oczy :( TEN LIST TO NIE JEST WYGŁUP CHOĆ NA TO WYGLĄDA. Poważnie proszę o radę.

Re: to niestety nie jest żenujący żart - osoby brzydliwe proszę nie czytać | Marek Li, 24-01-2007, 01:46

Użytkownik "Tomek" napisał w wiadomoci news:ep61fi$cjd$1 [at] news.onet.pl...

TEN LIST TO NIE JEST WYGŁUP CHOĆ NA TO WYGLĄDA. Poważnie proszę o radę.
Doć niecodzienny zakład. Dyskomfort wizałbym raczej z efektem psychicznym (często u ludzi występuj takie objawy, gdy złami swój "kodeks" dietetyczny - np zjedz limaki). Mylę, że na pocztek wystarczy spróbować Trilac lub Lakcid. Ostatecznie bakterie kolonizujace przewód pokarmowy dziewczyny skoro nie zabiły jej, to nie zrobi tego i tobie:-)

Re: to niestety nie jest żenujący żart | kamil, 24-01-2007, 01:46

Tomek napisał(a):
założyłem się będąc pijanym i zjadłem kupę mojej dziewczyny. to było tydzień temu. od tego czasu co godzinę, dwie boli mnie lekko żołądek. to ból bardziej denerwujący niż bolesny, ale daje chyba znać, że coś jest nie tak. co robić? może jakiś antybiotyk wziąć żeby wytłukło obce bakterie? bo przecież nie pójdę do lekarza i nie powiem mu prawdy w oczy :( TEN LIST TO NIE JEST WYGŁUP CHOĆ NA TO WYGLĄDA. Poważnie proszę o radę.

No nie, rozne rzeczy widzialem i slyszalem, ale to mnie zatkalo. Czy te problemy masz od tygodnia caly czas? tzn regularnie co 1-2godz przychodzi bol? Kiedy sie pojawily po tym incydencie? jakies inne dolegliwosci (wymioty, biegunka) miewasz? Co znaczy ze bol jest bardziej denerwujacy niz bolesny? Klujacy, gniotacy, piekacy? Rozlany czy zlokalizowany, jesli zlokalizowany to gdzie ile cm od pepka do gory i ile w lewo lub prawo od lini srodkowej, czyli laczacej nos ze spojeniem lonowym. Ile stolca spozyles? jesli jestes w stanie okreslic w gramach lub w objetosci, np na lyzki stolowe. Czy zakąszałeś to czyms, np ogóreczkiem?:)(sorki to zart z ta przegryzka, ale nie moglem sie powstrzymac)

Re: to niestety nie jest żenujący żart | , 24-01-2007, 01:48

Tomek napisał(a):

TEN LIST TO NIE JEST WYGŁUP CHOĆ NA TO WYGLĄDA. Poważnie proszę o radę.

a o co byl zaklad?

Re: to niestety nie jest żenujący żart | kamil, 24-01-2007, 01:51

Moze te dolegliwosci sa zwiazane z inna przyczyna, bakterie fakalne nie powinny wyrzadzic wiekszej szkody, ale jesli zasiedlily gorny odcinek przewodu pokarmowego(malo prawdopodobne) mozna sie ich pozbyc antybiotykiem i pozniej podac prawidlowa flore bakteryjna np bakterie mlekowe, ale za ten antybiotyk nie powinienes tak od razu sie brac.

Re: to niestety nie jest żenujący żart - osoby brzydliwe proszę nie czytać | Jurek, 24-01-2007, 01:54

Użytkownik "kamil" napisał w wiadomości news:ep638c$7fl$1 [at] inews.gazeta.pl...
Tomek napisał(a): No nie, rozne rzeczy widzialem i slyszalem, ale to mnie zatkalo. Czy te problemy masz od tygodnia caly czas? tzn regularnie co 1-2godz przychodzi bol? Kiedy sie pojawily po tym incydencie? jakies inne dolegliwosci (wymioty, biegunka) miewasz? Co znaczy ze bol jest bardziej denerwujacy niz bolesny? Klujacy, gniotacy, piekacy? Rozlany czy zlokalizowany, jesli zlokalizowany to gdzie ile cm od pepka do gory i ile w lewo lub prawo od lini srodkowej, czyli laczacej nos ze spojeniem lonowym. Ile stolca spozyles? jesli jestes w stanie okreslic w gramach lub w objetosci, np na lyzki stolowe. Czy zakąszałeś to czyms, np ogóreczkiem?:)(sorki to zart z ta przegryzka, ale nie moglem sie powstrzymac)

Skórki wieprzowe, lub móżdżek wieprzowy, który czasem jędza optymalni, a odżywiający się tradycyjnie wzdragają się na sama myśl o tym pokarmie - tutaj jawi się jako delikates w najwyższej półki...:))) Pozdrawiam Jurek M.

Re: to niestety nie jest żenujący żart - osoby brzydliwe proszę nie czytać | Tomek, 24-01-2007, 02:06

Użytkownik "kamil" napisał w wiadomości news:ep638c$7fl$1 [at] inews.gazeta.pl...
Tomek napisał(a): No nie, rozne rzeczy widzialem i slyszalem, ale to mnie zatkalo. Czy te problemy masz od tygodnia caly czas? tzn regularnie co 1-2godz przychodzi bol? Kiedy sie pojawily po tym incydencie? jakies inne dolegliwosci (wymioty, biegunka) miewasz? Co znaczy ze bol jest bardziej denerwujacy niz bolesny? Klujacy, gniotacy, piekacy? Rozlany czy zlokalizowany, jesli zlokalizowany to gdzie ile cm od pepka do gory i ile w lewo lub prawo od lini srodkowej, czyli laczacej nos ze spojeniem lonowym. Ile stolca spozyles? jesli jestes w stanie okreslic w gramach lub w objetosci, np na lyzki stolowe. Czy zakąszałeś to czyms, np ogóreczkiem?:)(sorki to zart z ta przegryzka, ale nie moglem sie powstrzymac)
Przede wszystkim dziękuję za odzew:) A więc po kolei: problem pojawił się chyba następnego dnia po spożyciu. W nocy nie budzą mnie żadne bóle. W ciągu dnia co 1-2 godziny mam dość lekki ból - nie jest na pewno kłujący ani piekący. Raczej gniotący. Zlokalizowany ok 3-5 cm od pępka w górę w linii prostej - dokładnie nad pępkiem. Nie miałem żadnych innych dolegliwości - ani biegunki, ani wymiotów. Spożyłem ok 1 czubatej dużej łyżki stołowej. Nie zakąsiłem niczym ale popiłem drinkiem (żołądkowa z sokiem kokosowym i lodem). Nie ma co przepraszać za przegryzkę, bo po tym co zrobiłem to zniosę wszystkie żarty więc atakujcie spokojnie ;)

Re: to niestety nie jest żenujący żart - osoby brzydliwe proszę nie czytać | Tomek, 24-01-2007, 02:09

Użytkownik "Marek Li" napisał w wiadomoci news:ep638f$hr4$1 [at] news.onet.pl...
Użytkownik "Tomek" napisał w wiadomoci news:ep61fi$cjd$1 [at] news.onet.pl...

Doć niecodzienny zakład. Dyskomfort wizałbym raczej z efektem psychicznym (często u ludzi występuj takie objawy, gdy złami swój "kodeks" dietetyczny - np zjedz limaki). Mylę, że na pocztek wystarczy spróbować Trilac lub Lakcid. Ostatecznie bakterie kolonizujace przewód pokarmowy dziewczyny skoro nie zabiły jej, to nie zrobi tego i tobie:-)
Dzięki za radę :) Najmieszniejsze jest to, że uczucie dyskomfortu pojawiło się na drugi dzień po spożyciu, a nie w trakcie... ach ten alkohol....

Re: to niestety nie jest żenujący żart - osoby brzydliwe proszę nie czytać | Tomek, 24-01-2007, 02:12

Użytkownik ">>Galeon napisał w wiadomości news:ep63cv$13l9$1 [at] news.enterpol.pl...
Tomek napisał(a):

a o co byl zaklad?
Zakład był o coś jeszcze głupszego niż to co zrobiłem. Na trzeźwo nie napiszę....

Re: to niestety nie jest żenujący żart - osoby brzydliwe proszę nie czytać | Mietek, 24-01-2007, 02:26

Zakład był o coś jeszcze głupszego niż to co zrobiłem. Na trzeźwo nie napiszę....
wal [:))] smialo, a juz sadzilem, ze koprofagia to tylko na pl.rec.dieta Aby pozbyc sie dyskomfortu proponuje popijac moczem - szklanke 2x dziennie ale na czczo. Urynoterapia jest dobrym antidotum na opisane dolegliwosci - taki "klin-klinem" No i na przyszlosc nie rób tego po pijaku bo nie poczujesz smaku. A mówia, ze nie ma perpetuum mobile...jak widac jest !

Re: to niestety nie jest żenujący żart - osoby brzydliwe proszę nie czytać | Tomek, 24-01-2007, 02:31

Użytkownik "Mietek" napisał w wiadomości news:ep65n1$t7d$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
wal [:))] smialo, a juz sadzilem, ze koprofagia to tylko na pl.rec.dieta Aby pozbyc sie dyskomfortu proponuje popijac moczem - szklanke 2x dziennie ale na czczo. Urynoterapia jest dobrym antidotum na opisane dolegliwosci - taki "klin-klinem" No i na przyszlosc nie rób tego po pijaku bo nie poczujesz smaku. A mówia, ze nie ma perpetuum mobile...jak widac jest !

Spoko, rozumiem, że temat jest fajnym polem do polewu, ale ja naprawdę czuję się tak sobie....

Re: to niestety nie jest żenujący żart - osoby brzydliwe proszę nie czytać | Mietek, 24-01-2007, 02:51

Spoko, rozumiem, że temat jest fajnym polem do polewu, ale ja naprawdę czuję się tak sobie....
nikt sie nie smieje, tylko powiedz o co byl zaklad, prosze...

Re: to niestety nie jest żenujący żart - osoby brzyd | mazda, 24-01-2007, 11:55

Użytkownik "Tomek" napisał w wiadomości news:ep61fi$cjd$1 [at] news.onet.pl...
założyłem się będąc pijanym i zjadłem kupę mojej dziewczyny.

To sie nazywa dieta optymalna. Chyba zrobie sie doktorem :]

Pozdro M

Re: to niestety nie jest żenujący żart - osoby brzydliwe proszę nie czytać | Herakles, 24-01-2007, 12:20

Tomek wrote:

Zgłoś się do programu "nieustraszeni"!

Re: to niestety nie jest żenujący żart - osoby brzydliwe proszę nie czytać | Dickon, 24-01-2007, 15:03

a czy narzeczona nie leczy sie przypadkiem na pasożyty?

Re: to niestety nie jest żenujący żart - osoby brzydliwe proszę nie czytać | Tomek, 24-01-2007, 20:56

Użytkownik "Dickon" napisał w wiadomości news:ep7hvd$b4$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...

Z tego co wiem to nie. Ale jakby tak było to chyba przestałbym ją lubić ;)

Re: to niestety nie jest żenujący żart - osoby brzydliwe proszę nie czytać | Tomek, 24-01-2007, 23:53

Jeszcze odnośnie zakąszenia - na poważnie. Byłem przygotowany na dużo gorszy smak. Nie chcę przez to powiedzieć, że mi smakowało, ale było raczej bliższe czegoś bez smaku niż czegoś zupełnie nie do przełknięcia. W każdym razie wg mnie dużo gorzej pachnie niż smakuje.

Re: to niestety nie jest żenujący żart - osoby brzydliwe proszę nie czytać | Tomek, 25-01-2007, 00:02

Użytkownik "Dickon" napisał w wiadomości news:ep7hvd$b4$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...

No właśnie, a jeśliby miała wrzody na żołądku to mógłbym się zarazić bakteriami, które je powodują.....?

Re: to niestety nie jest żenujący żart - osoby brzydliwe proszę nie czytać | Marek Li, 25-01-2007, 00:25

Użytkownik "Tomek" napisał w wiadomoci news:ep8hhn$di2$1 [at] news.onet.pl...

No właśnie, a jeśliby miała wrzody na żołądku to mógłbym się zarazić bakteriami, które je powodują.....?
3/4 populacji w Polsce ma Helicobacter pylori, więc nie trzeba podejmować aż tak drastycznych kroków, by kolonizowały żołdek:-)

Re: to niestety nie jest żenujący żart - osoby brzydliwe proszę nie czytać | Herakles, 25-01-2007, 02:59

Z tego co wiem to nie. Ale jakby tak było to chyba przestałbym ją lubić ;)
Hie hie hie!

Re: to niestety nie jest żenujący żart - osoby brzydliwe proszę nie czytać | IRC, 25-01-2007, 23:30

Poważnie proszę o radę.

może jestes podatny na używki ??

spróbuj zjeść to samo jeszcze raz i stopniowo zmniejszaj porcje, załóż sobie cykl np. miesiąc czasu - ciągle zminieszając dawke tego daru który Twoja szacowna dziewczyna produkuje. być może poprostu sie uzależniłeś - Twój organizm domaga sie znów tego samego - juz po pierwszym razie. muszisz ją bardzo kochac.

życze powodzenia ! i napisz po miesiącu czy pomogło.

pozdrawiam

Re: to niestety nie jest żenujący żart - osoby brzydliwe proszę nie czytać | Tomek, 26-01-2007, 01:56

Użytkownik "IRC" napisał w wiadomości news:epb41u$kva$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...

może jestes podatny na używki ??

spróbuj zjeść to samo jeszcze raz i stopniowo zmniejszaj porcje, załóż sobie cykl np. miesiąc czasu - ciągle zminieszając dawke tego daru który Twoja szacowna dziewczyna produkuje. być może poprostu sie uzależniłeś - Twój organizm domaga sie znów tego samego - juz po pierwszym razie. muszisz ją bardzo kochac.

życze powodzenia ! i napisz po miesiącu czy pomogło.

pozdrawiam

hehe, jasne :) fajna rada, ale chyba się nie zastosuję.....

Re: to niestety nie jest żenujący żart - | Mateusz Szczyrzyca, 27-01-2007, 20:31

2007-01-23: Tomek wrote:
Może ja nie w temacie, ale z grzeczności zapytam - czy ja ten Twój zakład po pijaku mogę dać jako news dnia na swoją stronę? Bez zbędnych złośliwości, przebiłeś po pijaku wszystko, co do tej pory słyszałem. :)

{ - wycieczki rowerowe, zawody, sprzęt } { - trzebińska grupa rowerowa } { - Internetowy Serwis Abstynentów } { - mój blog }

Re: to niestety nie jest żenujący żart - osoby brzydliwe proszę nie czytać | Iwona_s, 27-01-2007, 22:28

Użytkownik "Mateusz Szczyrzyca" napisał w wiadomości

Może ja nie w temacie, ale z grzeczności zapytam - czy ja ten Twój zakład po pijaku mogę dać jako news dnia na swoją stronę? Bez zbędnych złośliwości, przebiłeś po pijaku wszystko, co do tej pory słyszałem. :)
Moze lepiej tego nie powielaj. Dlugo nie trzeba bedzie czekac na nasladowcow tej paranoi...

Pozdrawiam Iwona //Nie masz wplywu na to co cie spotyka, ale masz wplyw na to jak zareagujesz.// www.kociszce.ao.pl

Re: to niestety nie jest żenujący żart - | Mateusz Szczyrzyca, 28-01-2007, 16:00

2007-01-27: Iwona_s wrote:
Użytkownik "Mateusz Szczyrzyca" napisał w wiadomości

Moze lepiej tego nie powielaj. Dlugo nie trzeba bedzie czekac na nasladowcow tej paranoi...
Jakkolwiek by tego nie nazwać, to nie można mu słowności odmówić...

{ - wycieczki rowerowe, zawody, sprzęt } { - trzebińska grupa rowerowa } { - Internetowy Serwis Abstynentów } { - mój blog }

zgoda | Tomek, 28-01-2007, 18:27

Użytkownik "Mateusz Szczyrzyca" napisał w wiadomości news:epg5qd$m8s$1 [at] news.onet.pl...
2007-01-23: Tomek wrote:

Spokojnie - wspaniałomyślnie udzielam zgody - niech się młodzież uczy czym może zakończyć się zabawa w Panią i niewolnika po pijaku...

Re: to niestety nie jest żenujący żart - osoby brzydliwe proszę nie czytać | Herakles, 29-01-2007, 12:28

Tomek wrote:

Gratuluje Ci tak wspaniałomyślnej dziewczyny, która użyczyła Ci swoich, hę, nie wiem jak powiedzieć, ekskrementów. A jak teraz pocałunki, ciągle namiętne?

Re: to niestety nie jest żenujący żart - osoby brzydliwe proszę nie czytać | Tomek, 29-01-2007, 19:03

Użytkownik "Herakles" napisał w wiadomości news:epkeog$22i$1 [at] atlantis.news.tpi.pl...
Tomek wrote:

Gratuluje Ci tak wspaniałomyślnej dziewczyny, która użyczyła Ci swoich, hę, nie wiem jak powiedzieć, ekskrementów. A jak teraz pocałunki, ciągle namiętne?
Ależ oczywiście :)

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Joga dla Zdrowia. Podręcznik ćwiczeń Joga dla Zdrowia. Podręcznik ćwiczeń

Nerki. Bakterie atakują Nerki. Bakterie atakują

Srebro koloidalne. Rewolucja w leczeniu Srebro koloidalne. Rewolucja w leczeniu

Higiena profilaktyka i organizacja w zawodach medycznych Higiena profilaktyka i organizacja w zawodach medycznych

Ajurweda. Kompleksowy system dla twojego zdrowia Ajurweda. Kompleksowy system dla twojego zdrowia