Powiązane leki
(opisy)

Co-Prenessa (Perindoprilum, Indapamidum)

Noliprel (Perindoprilum, Indapamidum)

Tertensif Bi-Kombi (Perindoprilum, Indapamidum)

Tertensif Kombi (Perindoprilum, Indapamidum)

Tarproxen (Naproxenum)

Ketospray forte (Ketoprofenum)

Altacet (Aluminii acetotartras)

Curarti

Diky (Diklofenacum natricum)

Ibupar (Ibuprofenum)

Tagi

zawias zapalny trudnosc krazek zuchwowy lewy staw zuchwa otwierac wypasc

Fora dyskusyjne

zobacz "przeskoczenie" szczęki (0)

zobacz przemieszczona żuchwa? (0)

zobacz stawy skroniowo-żuchwowe (0)

zobacz problem z żuchwą (2)

zobacz Zwichnięty bark? (0)

zobacz problemy z rozwarciem szczęki (0)

zobacz Pęknięta żuchwa. kilka ważnych pytań (1)

zobacz problem z żuchwą, uraz (2)

zobacz opadająca żuchwa (0)

zobacz Proszę o pomoc w przetłumaczeniu wyników TK (0)

zobacz Przeciwciała jądrowe 5200... (2)

zobacz Zmniejszona powietrzność komórek sutkowych (0)

zobacz Przerost stawu skroniowo zuchwowego (4)

zobacz Chirug twarzowo-szczękowy (stawy skroniowo-żuchwowe) (0)

zobacz Nadwyrężenie stawu skroniowo-żuchwowego (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Ból zawiasów zuchwy

Ból zawiasów zuchwy

Zanac, 26-01-2007, 20:21

Rano po przebudzeniu poczułem ból lewego zawiasu żuchwy. Moge otwierac buzie ale bardzo boli. Skad to sie wzieło.? Dodam ze nigdzie sie nie uderzyłem. Pierwszy raz cos takiego mi sie zdarza. Przeczytałem w Necie ze to moge byc od nieswiadomego zaciskania zebow podczas snu. No ale jesliby tak bylo to dlaczego tylko lewy zawias?

Re: Ból zawiasów zuchwy | Papkin, 27-01-2007, 02:22

Zanac wrote:
Rano po przebudzeniu poczułem ból lewego zawiasu żuchwy. Moge otwierac buzie ale bardzo boli. Skad to sie wzieło.? Dodam ze nigdzie sie nie uderzyłem. Pierwszy raz cos takiego mi sie zdarza. Przeczytałem w Necie ze to moge byc od nieswiadomego zaciskania zebow podczas snu. No ale jesliby tak bylo to dlaczego tylko lewy zawias?
mogl wypasc ten krazek np, poczytaj o tym stawie (skroniowo-zuchwowym, ssż).

Na jakiejs stronie byl dokladnie opis roznych problemow z tym ustrojstwem. Polecam jakas kliknike szczeki.

Re: Ból zawiasów zuchwy | Zanac, 27-01-2007, 10:30

Użytkownik "Papkin" napisał w wiadomości news:45ba8d56$1 [at] news.home.net.pl...

mogl wypasc ten krazek np, poczytaj o tym stawie (skroniowo-zuchwowym, ssż).

Na jakiejs stronie byl dokladnie opis roznych problemow z tym ustrojstwem. Polecam jakas kliknike szczeki.
Mysle ze gdyby wypadł krazek to bym mial w ogole trudnosci z otwieraniem buzi. Czytalem ze to moze byc zapalenie stawu zuchwowego spowodowane jakimis stanami zapalnymi jamy ustnej lub zębów. Faktycznie niedawno mialem stan zapalny górnej lewej piatki. Ono juz ustapilo a teraz znowu problem i to wszystko zwaliło sie na weekend kiedy lekarze nie przyjmuja :(..Choremu to zawsze wiatr w oczy :(

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Choroby zapalne stawów Choroby zapalne stawów

Zapalne choroby reumatyczne w wieku rozwojowym Zapalne choroby reumatyczne w wieku rozwojowym

Dysfunkcja czaszkowo-żuchwowa. Od diagnozy - po szynę zgryzową Dysfunkcja czaszkowo-żuchwowa. Od diagnozy - po szynę zgryzową

Posocznica Posocznica

Zadania domowe. Podręcznik przetrwania dla rodziców Zadania domowe. Podręcznik przetrwania dla rodziców