Tagi

bagatelizowac ania kasiaaaa bezpieczny katar wymazac zwykly dolegliwosc wydzielina gardlo

Fora dyskusyjne

zbieranie się wydzieliny w gardle (5)

PO WYCIęCIU TRZECIEGO MIGDAłKA (4)

jakie przyczyny kataru? (1)

Wydzielina w gardle (6)

śluz spływa do gardła (9)

Ropna wydzielina w gardle (0)

wymaz z gardła (1)

Bakterie w gardle (1)

Naczynioruchowy Nieżyt Nosa - Niekonwencjonalne leczenie (18)

Ból jądra i krew w spermie (2)

Problemy z gardłem. (59)

gronkowiec złocisty (99)

chęsto choruję (13)

Częste przeziębienia, ból gardłą, katar (1)

Częste zapalenie gardła, katar całoroczny, krwawienie z nosa (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » gardło - co to jest?

gardło - co to jest?

Kasiaaaa, 27-01-2007, 01:34

Mam powtarzające się problemy z gardłem. Pierwszego dnia gardło strasznie mnie boli i jest napuchnięte, w kolejnych zwłaszcza rano odkaszluję takie twarde coś z krwią. Ale normalnie nie kaszlę, tylko czuję, że coś mam w tym gardle i sama staram się to wypluć. Trochę to okropnie wygląda i dlatego mnie martwi. Dodam jeszcze, że od chorego gardła dostaję kataru, w ciągu tygodnia (czasem trochę dłużej) coraz rzadziej pojawia się to coś z gardła, katar też przechodzi. Mija parę miesięcy i znowu to samo... Czy to coś z gardła to coś niebezpiecznego, czy zwykla wydzielina?

Re: gardło - co to jest? | Agmaki, 29-01-2007, 20:41

Użytkownik "Kasiaaaa" napisał w wiadomości :

Mam powtarzające się problemy z gardłem (...)
Witam! Nie można bagatelizować takich dolegliwości (wygląda na poważny, przewlekły stan zapalny); radziłabym zrobić wymaz z gardła i nosa, pozdrawiam Ania.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć? Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć?

Dieta oczyszczająca wątrobę Dieta oczyszczająca wątrobę

Refleksologia w leczeniu bólów kręgosłupa Jak skutecznie i bezpiecznie pozbyć się dolegliwości pleców Refleksologia w leczeniu bólów kręgosłupa Jak skutecznie i bezpiecznie pozbyć się dolegliwości pleców

Badania czynnościowe układu oddechowego Badania czynnościowe układu oddechowego

Katar sienny Katar sienny