Powiązane leki
(opisy)

Vestibo (Betahistini dihydrochloridum)

Microser (Betahistini dihydrochloridum)

Verhist (Betahistini dihydrochloridum)

Betaserc (Betahistini dihydrochloridum)

Vertix (Betahistini dihydrochloridum)

Torecan (Thiethylperazinum)

Betalan (Betahistini dihydrochloridum)

Lavistina (Betahistini dihydrochloridum)

Histigen (Histimerck) (Betahistini dihydrochloridum)

Neatin (Betahistini dihydrochloridum)

Tagi

blednik laryngolog dziecko zawrot glowa morfologia cholera neurolog skierowac thassos

Fora dyskusyjne

przyczyny laryngologiczne zawrotów głowy (7)

Częste bóle głowy oraz zawroty (0)

błędnik (14)

Nie wiem co mi jest (5)

Po porodzie-czy to anemia?zaburznia błędnika?czy co? (7)

Męczący kaszel, zawroty głowy (6)

Bóle głowy, pisk w uchu, zawroty jak się za to zabrać? (3)

różna wielkość żrenic (6)

Czy to moze byc zapalenie blednika? (1)

Problemy z pamiecia, zawroty glowy (7)

Kręgosłup a zawroty głowy (5)

Silne mdłości i zawroty głowy (4)

codzienne bole glowy,zawroty, częsteszumienie w uszach (2)

zawroty głowy i ogólne osłabienie (13)

zawroty glowy (29)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » zawroty głowy u dziecka

zawroty głowy u dziecka

thassos, 29-01-2007, 09:31

Mój synek (6 ) gdy rano wstaje często mówi , ze kręci mu sie w głowie , niewiem co może być przyczyną, wydawało mi się , że tylko jak coś zje mija mu to, ale to pojawia się coraz częściej. Jakie badania mam zrobić, bo nasza pediatra nie jest skoro do dawania zlecen na badania.

thassos

Re: zawroty głowy u dziecka | Piotr, 29-01-2007, 13:14

Na początek morfologia, cukier, pomiar ciśnienia krwi. A w ogóle, to zastanowiłbym się nad konsultacją u innego lekarza.

Pozdrawiam Piotr

Re: zawroty głowy u dziecka | anna, 29-01-2007, 17:31

do lekarza lepiej idz skierowanie do neurologa albo do laryngologa bo moze byc blednik albo cholera wie co jeszczeDnia 29-01-2007 o 08:31:09 thassos napisał(a):

Mój synek (6 ) gdy rano wstaje czsto mówi , ze krci mu sie w głowie , niewiem co może byŚ przyczyną, wydawało mi si , że tylko jak coś zje mija mu to, ale to pojawia si coraz czściej. Jakie badania mam zrobiŚ, bo nasza pediatra nie jest skoro do dawania zlecen na badania.

thassos

Re: zawroty głowy u dziecka | Alkmina, 29-01-2007, 19:16

thassos napisał(a):
Mój synek (6 ) gdy rano wstaje często mówi , ze kręci mu sie w głowie , niewiem co może być przyczyną, wydawało mi się , że tylko jak coś zje mija mu to, ale to pojawia się coraz częściej. Jakie badania mam zrobić, bo nasza pediatra nie jest skoro do dawania zlecen na badania.

thassos

Witam. Nie rozumiem. Jak to, nie chce dać skierowania? Udaj się ze skargą do kierownika przychodni, albo zmień lekarza. Powinna dać skierowanie na morfologię krwi.

Pozdrowienia Alkmina

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

ABC Akupresury ABC Akupresury

Drgawki gorączkowe Drgawki gorączkowe

Bóle Głowy Bóle Głowy

Badania cytogenetyczne w praktyce klinicznej Badania cytogenetyczne w praktyce klinicznej

Choroby układu nerwowego Choroby układu nerwowego