Tagi

okropny atlantis podpowiedziec sluzowka tabletka homeopatyczny homeogene gardlo zwracac suchosc

Fora dyskusyjne

zobacz Suchość w gardle (3)

zobacz Pieczenie gardła rano swędzenie w ciągu dnia (0)

zobacz Zanik śłuzówki (0)

zobacz Wymaz z gardła (7)

zobacz suchość w ustach (3)

zobacz Zaczerwienione gardło bez bólu (15)

zobacz Zgrubienie na skórze (2)

zobacz "Guzek" na wewnętrznej stronie policzka (2)

zobacz Ból gardła i ciąża (2)

zobacz Gardło zdjęcie.Coś może niepokoić? (0)

zobacz Alergia na brzozę? (3)

zobacz czuję ogromną suchość w gardle (13)

zobacz suchość w gardle (5)

zobacz Suchosc I flegma w gardle (3)

zobacz Suchość w gardle, odbijanie (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » suchość w gardle

suchość w gardle

Kropelkaa, 04-02-2007, 15:27

Juz nie wiem co to moze byc. Prawie codziennie (moze czasami nie zwracam uwagi bo za bardzo zmeczona jestem) wieczorem kladac sie spac mam okropne uczucie suchosci w gardle. Nie pomaga przelykanie sliny, picie, nic. Ulga jest jedynie w samym momencie przelkniecia. Nie jest to na pewno zwiazane z suchym powietrzem bo to samo dzieje sie latem kiedy spie przy otwartym oknie. Jest to okropnie nieprzyjene, wrecz sprawia bol. Suchosc jest na samym poczatku garla/ w okolicach migdalkow. W dzien tez to sie zdarza ale rzadziej, albo mniej zwracam na to uwage. Prosze podpowiedzcie co to moze byc....

Agnieszka

Re: suchość w gardle | mamma, 04-02-2007, 18:55

Użytkownik "Kropelkaa" napisał w wiadomości news:eq4jgr$9k2$2 [at] atlantis.news.tpi.pl...
Juz nie wiem co to moze byc. Prawie codziennie (moze czasami nie zwracam uwagi bo za bardzo zmeczona jestem) wieczorem kladac sie spac mam okropne uczucie suchosci w gardle. Nie pomaga przelykanie sliny, picie, nic. Ulga jest jedynie w samym momencie przelkniecia. Nie jest to na pewno zwiazane z suchym powietrzem bo to samo dzieje sie latem kiedy spie przy otwartym oknie. Jest to okropnie nieprzyjene, wrecz sprawia bol. Suchosc jest na samym poczatku garla/ w okolicach migdalkow. W dzien tez to sie zdarza ale rzadziej, albo mniej zwracam na to uwage. Prosze podpowiedzcie co to moze byc....

Agnieszka

nie wiem co to może być, pewnie coś ze śluzówką, są dobre tabletki homeopatyczne homeogene któe powodują że śluzówka zaczyna się sama wytwarzać, oraz nie homeopatyczne "isla" na bazie porostu islandzkiego również wspomagające tworzenie się śluzówki. Ale te pierwsze są skuteczniejsze przynajmniej w moim przypadku.

powodzenia

Serwis dla kobiet eKobieta.com Forum dla kobiet ekobieta.com/forum

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć? Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć?

Homeopatyczne leczenie chorób przeziębieniowych Homeopatyczne leczenie chorób przeziębieniowych

Rak szyjki macicy Rak szyjki macicy

Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia

Gorączka U Dzieci Gorączka U Dzieci