Powiązane leki
(opisy)

Mucokehl (maść)

Propolis (czopki)

Procto-Hemolan Protect

Biohemoril (Bismuthi subgallas, Zinci oxidum, Tanninum)

Doculax (Docusatum natricum)

Procto Emorect

Proktis-M (czopki)

Proktosanol

Ruskorex (Ruscogeninum, Tetracaini hydrochloridum)

Atrozol (Anastrozolum)

Tagi

przypuszczac przejsc normalny naprowadzic sutka bleble guzek groszek trash tluszczak

Fora dyskusyjne

zobacz Kuleczka pod żołądziem (0)

zobacz guzki podskórne ;tłuszczaki miesniaki włokniaki (1)

zobacz Duży guz piersi (5)

zobacz w mosznie wykryłem taki jakby guzek (2)

zobacz Kolczyk w pępku (12)

zobacz Zatoki (0)

zobacz Wybrzuszenie/guzek nad pachwiną (4)

zobacz Guzek na karku (4)

zobacz guzek na potylicy (6)

zobacz guzek w górnej części pachy (10)

zobacz guz pod skórą (1)

zobacz Guzek podskórny w okolicach ucha-coś groźnego? (1)

zobacz Gózek pod skórą (3)

zobacz GUZEK NA NODZE (6)

zobacz mam jakis dziwny guzek kolo kregoslupa.Prosze o rade (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Guzek 5cm od sutka

Guzek 5cm od sutka

, 07-02-2007, 19:14

Hej!

Na wstępie powiem, że mam 17 (prawie 18) lat. Po obu stronach ciała, około 5cm od sutka w poziomie, pod pachą mam coś w rodzaju guzka. Przypuszczam, że to coś normalnego. Jednak chciałbym wiedzieć co to takiego właściwie jest? Będę wdzięczny za jakiekolwiek naprowadzenie na temat, bo ja nawet nie wiem nawet na jaki temat informacji szukać.

Re: Guzek 5cm od sutka | , 07-02-2007, 20:15

On 7 Lut, 18:57, Monika wrote:
ble... [at] trash-mail.de napisał(a):

Czy jest on mały, twardy, przypominający groszek; czy raczej coś większego o nieokreślonym kształcie, jakby rozlane. Poza tym czy widzisz to "gołym okiem" czy tylko wyczuwasz dłonią?
Raczej coś w rodzaju "groszka". Po prawej stronie prawie niewidoczne (gdy się wie gdzie jest to trochę widać). Po lewej gdy podniosę rękę napinając skórę, widać dość wyraźne uniesienie skóry.

Re: Guzek 5cm od sutka | Monika, 07-02-2007, 20:57

bleble [at] trash-mail.de napisał(a):
Hej!

Na wstępie powiem, że mam 17 (prawie 18) lat. Po obu stronach ciała, około 5cm od sutka w poziomie, pod pachą mam coś w rodzaju guzka. Przypuszczam, że to coś normalnego. Jednak chciałbym wiedzieć co to takiego właściwie jest? Będę wdzięczny za jakiekolwiek naprowadzenie na temat, bo ja nawet nie wiem nawet na jaki temat informacji szukać.

Czy jest on mały, twardy, przypominający groszek; czy raczej coś większego o nieokreślonym kształcie, jakby rozlane. Poza tym czy widzisz to "gołym okiem" czy tylko wyczuwasz dłonią?

Re: Guzek 5cm od sutka | Monika, 07-02-2007, 21:31

On 7 Lut, 18:57, Monika wrote:

Raczej coś w rodzaju "groszka". Po prawej stronie prawie niewidoczne (gdy się wie gdzie jest to trochę widać). Po lewej gdy podniosę rękę napinając skórę, widać dość wyraźne uniesienie skóry.

Przejście sie na USG nie boli ;) Przez internet nikt Ci niestety nie doradzi. Dla uspokojenia siebie idź na to badanie - najlepiej prywatnie (znacznie krócej się czeka - w Olsztynie kosztuje ok 60zł - ale będziesz miała spokój) Zapewne to nic strasznego, być może "twoja uroda" ale lepiej by mógł ocenić to ktoś, kto się na tym zna. Moja koleżanka miała podobny problem. Okazało się, że to jakaś tkanka czy coś w tym stylu i że tak ma być i już :) Życzę zdrowia

Pozdrawiam serdecznie Monika

Re: Guzek 5cm od sutka | Bongiorno, 08-02-2007, 09:54

Zapytaj się rodziców czy mają coś takiego, a przynajmniej jedno z nich, jeżeli tak to jest to tłuszczak - nic groźnego.

Użytkownik napisał w wiadomości news:1170868479.814363.32710 [at] v33g2000cwv.googlegroups.com... Hej!

Re: Guzek 5cm od sutka | KM, 08-02-2007, 19:44

Hej!

A może przejdź się do lekarza, bo może wystarczy zerknąć i stwierdzić, że to tłuszczak, czyrak czy inny włókniak a może powiększony węzeł chłonny. Jeśli będzie trzeba zostaniesz skierowany na odpowiednie badanie (USG, biopsję).

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Przekroczyć zwrotnik raka, opowieści osób które przeszły choroba nowotworową Przekroczyć zwrotnik raka, opowieści osób które przeszły choroba nowotworową

Wróćmy do ziół leczniczych Wróćmy do ziół leczniczych