Powiązane leki
(opisy)

Lactovaginal (Lactobacillus rhamnosus)

Bioluteina

Sicca UD

Lactobalance

Acesan (Acidum acetylsalicylicum)

Ventavis (Iloprostum)

Ticlo (Ticlopidini hydrochloridum)

Ticlid (Ticlopidini hydrochloridum)

Passibil (Crataegus sp., Ginkgo biloba, Passiflora incarnata)

Ifapidin (Ticlopidini hydrochloridum)

Tagi

doktor urzadzenie kaseta odtwarzacz specjalizowac plytka format zapis komputer odtwarzac

Fora dyskusyjne

program do utworzenia slajdów (1)

pięciostopniowa dyslopatia (0)

Rozrusznik - Karta Identyfikacyjna (0)

Uzależnienia muzyczne (4)

onkolog/hematolog (1)

Leśniowskiego-Crohna (0)

db kredyt dla Lekarzy. Oferta specjalna (0)

Podwyższona temp i OB ok 80 (1)

specjalizacja z okulistyki (0)

rekonstrukcja stopy (0)

Operacja bioder i przykurcz mięśni (0)

dobry psychoterapeuta Poznań lecz. niepłodności (2)

potrzebny DOBRY lekarz od przerzutów (1)

Dobry onkolog z Łodzi oraz opinie o dr Ułańskiej (0)

Aksonalna neuropatia nerwu (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » koronografia - jaki format zapisu na CD ?

koronografia - jaki format zapisu na CD ?

Janusz Pawlowski, 25-02-2007, 22:43

Przeszedłem koronografię w 2001 roku, a obecnie chyba też będzie, byłem już raz na wizycie przedwstepnej i zaniosłem kasetę video VHS z zapisu takiego zabiegu w 2001 roku, ale nietsety doktor powiedziała mi że sprzęt jakim dysponuje odtwarza tylko z płytek CD. Chodzi o Instytut Kardiologii w W-wie Anin.

Moje pytanie : na jaki format zapisu mam przetworzyć istniejący zapis na kasecie VHS i zapisac na CD - doktor powiedziala mi że się na tym nie zna. Dziękuję z góry za pomoc.

Re: koronografia - jaki format zapisu na CD ? | monikag, 26-02-2007, 11:50

Witam,

Najlepiej byloby, jak bys dal rade zdobyc taka plytke z czyjegos badania. Wtedy mozna by sprawdzic, jaki format jest na tej plytce i zrobic identyczny. Zamiana zapisu z tasmy VHS na dowolny zapis cyfrowy na plytce CD to prosta sprawa. A na czym ta plytka ma byc odtwarzana? Na komputerze PC czy w jakims specjalizowanym kardiologicznym urzadzeniu? A moze poprostu w odtwarzaczu DVD? Jezeli na komputerze lub na odtwaraczu DVD to majlepiej zrobic w formacie DVD (MPEG). Nowsze odtwarzacze DVD radza sobie z zapisem DiVX, AVI itp. Komputer odtworzy wszystko (w zaleznosci od zainstalowanych sterownikow). Natomiast nie mam pojecia co do specjalizowanych medycznych urzadzen.

Jak cos bedziesz wiecej wiedzial to daj znac.

Pozdrawiam

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

EKG. Kieszonkowy przewodnik EKG. Kieszonkowy przewodnik

EKG w przypadkach klinicznych EKG w przypadkach klinicznych

Stomatologia zachowawcza. Podręcznik dla studentów stomatologii Stomatologia zachowawcza. Podręcznik dla studentów stomatologii

Radiologia pediatryczna Radiologia pediatryczna

Plecy i kark,  jak łagodzić, leczyć i zapobiegać dolegliwościom. Plecy i kark, jak łagodzić, leczyć i zapobiegać dolegliwościom.