Powiązane leki
(opisy)

Klarmin (Clarithromycinum)

Pyroaktin

Nystatyna (tabletki dopochwowe) (Nystatinum)

Syntarpen (tabletki) (Cloxacillinum)

Amoksiklav (tabletki, zawiesina) (Amoxicillinum, Acidum clavulanicum)

AzitroLEK (tabletki) (Azithromycinum)

Davercin (tabletki) (Erythromycini cyclocarbonas)

Neomycinum (tabletki) (Neomycini sulphas)

Herbapurif

ProLady Detoksykacja

Tagi

poniedzialek klarytromycyna tabletka skracac uboczny klarmin kuracja minimum antybiotyk nudnosc

Fora dyskusyjne

zobacz Klarmin (0)

zobacz Klarmin a działania uboczne (1)

zobacz Klarmin a skutki uboczne (10)

zobacz Osłabienie, nudności, bóle (2)

zobacz przerwanie stosowania antybiotyku (1)

zobacz Pabi dexamethason (1)

zobacz Oral chelate (1)

zobacz Angina Klarmin (1)

zobacz Straszny BÓL gardła... (2)

zobacz BOL GARDŁA, KLARMIN a flora bakteryjna (1)

zobacz Amoksiklav (2)

zobacz Amotaks Dis (1)

zobacz Wrzody dwunastnicy (1)

zobacz FORCID 1000 - zwiększenie dawkowania (0)

zobacz gronkowiec ostry ból zębów (0)

Klarmin

Masoneczka, 07-03-2007, 12:45

Witam :-) Czy ktoś z forumowiczów brał antybiotyk o nazwie Klarmin. Dla mnie ma za wiele skutków ubocznych - nudności, wymioty i biegunka w pierwszym dniu, w drugim tylko nudności, totalny brak apetytu, suchość w ustach. Można jakoś to przeżyć (najwyżej schudnę), ale czy warto czy mi pomoże w infekcji dróg oddechowych. W opakowaniu jest 14 tabletek, ile minimum mam wziąć. Dostać się terez do lekarza graniczy z cudem, przeludnienie.
Pozdrawiam Masoneczka

Re: Klarmin | Paweł, 07-03-2007, 14:14

Czy ktoś z forumowiczów brał antybiotyk o nazwie Klarmin. Dla mnie ma za wiele skutków ubocznych - nudności, wymioty i biegunka w pierwszym dniu, w drugim tylko nudności, totalny brak apetytu, suchość w ustach. Można jakoś to przeżyć (najwyżej schudnę), ale czy warto czy mi pomoże w infekcji dróg oddechowych. W opakowaniu jest 14 tabletek, ile minimum mam wziąć. Dostać się terez do lekarza graniczy z cudem, przeludnienie.

Ja biorę od poniedziałku Fromilid Uno o przedłużonym uwalnianiu (to chyba to samo- klarytromycyna). Jedna tabletka 500mg na dobę na zapalenie kratni. Jestem tym szczęściarzem, że chyba żadne leki na mnie źle nie działają. Biorę od poniedziałku. Jestem trochę zamroczony, ale to bardziej przez chorobę (ostry nieżyt). Dziś rano wziąłem trzeci raz. Dziś rano odzykałem głos, smak i węch i czuję się lepiej, choć gardło mnie dalej boli. Mam brać łącznie 7 dni. Możesz zobaczyć mój post wyżej klarytromycyna+tussicom. Jaki lek masz razem z tym Klarminem?

Re: Klarmin | Piotr, 07-03-2007, 14:18

Brać dokładnie tak, jak zalecił lekarz. Antybiotyki są zwykle pakowane w takie pudełka, żeby jedno akurat pokrywało się z właściwą kuracją, czyli zazwyczaj należy wziąć wszystko. Skracając kurację ryzykujesz szybki nawrót choroby (bo objawy znikną błyskawicznie, ale tym się nie należy sugerować), tym razem zapewne o cięższym przebiegu.

Za dużo skutków ubocznych? Dostałaś jeden z najbezpieczniejszych antybiotyków, więc nie narzekaj.

Czy pomoże? W opinii lekarza, który Cię badał - powinno pomóc.

Pozdrawiam Piotr

Re: Klarmin | Masoneczka, 07-03-2007, 17:41

Użytkownik "Paweł" napisał w wiadomości
klarytromycyna+tussicom. Jaki lek masz razem z tym Klarminem?
Dostałam Modafen, ale raczej to jest środem przeciwbólowy. Jako osłonę Lakcid działa lepiej niż Nystatyna, mam coraz mniej nudności.
Pozdrawiam Masoneczka

Re: Klarmin | Masoneczka, 07-03-2007, 17:42

Użytkownik "Piotr" napisał w wiadomości
Za dużo skutków ubocznych?
Wszystkie wypisane w ulotce. Już mi lepiej.

Pozdrawiam Masoneczka

Re: Klarmin | , 09-05-2008, 09:05

ja biorę klarmin, minimum 7 dni bierze się antybiotyki. tylko właśnie nie wiem jak to jest bo biorę jeszcze tabletki anty

Wysłano z serwisu -> www.sanatoria.org - baza osrodków sanatoryjnych

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia

Naturalne metody leczenia bólu głowy Naturalne metody leczenia bólu głowy

Mini - max o dyslekcji, czyli minimum tego, co na temat powinni wiedzieć rodzice i nauczyciele ucznia dsyslektycznego by maksymalnie mu pomóc Mini - max o dyslekcji, czyli minimum tego, co na temat powinni wiedzieć rodzice i nauczyciele ucznia dsyslektycznego by maksymalnie mu pomóc

Kolorowe tabletki Kolorowe tabletki

Kompendium antybiotyków 2009 Kompendium antybiotyków 2009