Powiązane leki
(opisy)

Tagi

buczec avast humor ustny polecic wewnatrz recepta mascic delimiter pojawiac

Fora dyskusyjne

zobacz Opryszczka (17)

zobacz Problem ze śliniankami (5)

zobacz Wysypka na ciele oraz w jamie ustnej (0)

zobacz kleistosc napletka (0)

zobacz ból kolana (2)

zobacz Palenie przy stosowaniu maści (0)

zobacz Rinopanteina (4)

zobacz Czerwone plamki od wewnątrz penisa (2)

zobacz szumy, buczenie w lewym uchu. (0)

zobacz zdrętwiałe dłonie i "buczenie" przy pochylaniu gło (2)

zobacz Pęknięcia odbytu. (6)

zobacz boli mnie gardło (4)

zobacz PLEŚNIAWKI (7)

zobacz Podniebienie (1)

zobacz naderwane ścięgno mięśnia dwugłowego uda (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » rana wewnatrz jamy ustnej

rana wewnatrz jamy ustnej

Bucz, 08-03-2007, 22:26

mam pewien problem z drobna ale dokuczliwa rana wewnatrz jamy ustnej na bocznej "sciance" jest to rama "cieta" (smiesznie zabrzmi ale widelcem) dlugosci 7mm i glebokosci 2mm niestety jest w miejscu gdzie caly czas przy spozywaniu pokarmu i poruszaniu zuchwa sie porusza (rozciaga) od dwoch tygodni bol jest coraz bardziej dokuczliwy, a o gojeniu nie ma mowy

mozecie mi polecic jakas masc na gojenie lub poradzic co moze zalatwic ta sprawe?

Kto stworzył kobiety? - Trzech facetów: stolarz hydraulik i architekt ale i tak spieprzyli robotę. Stolarz: bo zrobił nogi które ciągle się rozkładają na boki hydraulik: bo cieknie co miesiąc a architekt... bo zbudował szambo koło placu zabaw!

Re: rana wewnatrz jamy ustnej | Radosław Rossa, 09-03-2007, 00:18

mam pewien problem z drobna ale dokuczliwa rana wewnatrz jamy ustnej na bocznej "sciance" jest to rama "cieta" (smiesznie zabrzmi ale widelcem) dlugosci 7mm i glebokosci 2mm niestety jest w miejscu gdzie caly czas przy spozywaniu pokarmu i poruszaniu zuchwa sie porusza (rozciaga) od dwoch tygodni bol jest coraz bardziej dokuczliwy, a o gojeniu nie ma mowy mozecie mi polecic jakas masc na gojenie lub poradzic co moze zalatwic ta sprawe?
Hydrogenii peroxidum 3%, a potem Solcoseryl Dental Adhesive Paste. Ale najpierw idź do dentysty.

Kto stworzył kobiety? - Trzech facetów: stolarz hydraulik i architekt ale i tak spieprzyli robotę. Stolarz: bo zrobił nogi które ciągle się rozkładają na boki hydraulik: bo cieknie co miesiąc a architekt... bo zbudował szambo koło placu zabaw!
Hmm... Średni żart.

Pozdrawiam. RR

--- avast! antywirus: Wychodzace wiadomosc czysta. Baza sygnatur wirusow (VPS): 000722-3, 2007-03-08 Przetestowano na: 2007-03-08 22:18:59 avast! - Copyright (c) 1988-2007 ALWIL Software. www.avast.com

Re: rana wewnatrz jamy ustnej | Ola, 09-03-2007, 15:37

Użytkownik "Bucz" napisał w wiadomości news:espo0s$fnd$1 [at] inews.gazeta.pl...

że boli go rana w jamie ustnej. Żal mi się go nawet zrobiło, ale pomóc nie umiem. Za to przeczytałam sygnaturkę:

Żenujące, obrzydliwe, przykre... Wcale, ale to wcale nie śmieszne... I jak widze z postu wyżej, nie tylko kobiet to nie śmieszy... Doprawdy nie potrafię pojąć po co komu takie coś w opisie... Żeby wywoływać niesmaczne uczucia? Nawet jakbym wiedziała jak zagoić tą ranę w buzi, po tym tekscie odechciałoby mi się pomagać...

Ola

Re: rana wewnatrz jamy ustnej | Bucz, 09-03-2007, 17:29

Radosław Rossa napisał(a):
Hydrogenii peroxidum 3%, a potem Solcoseryl Dental Adhesive Paste. Ale najpierw idź do dentysty.
dzieki wielkie... masc pomaga

Re: rana wewnatrz jamy ustnej | Bucz, 09-03-2007, 17:29

Ola napisał(a):
Żenujące, obrzydliwe, przykre... Wcale, ale to wcale nie śmieszne... I jak widze z postu wyżej, nie tylko kobiet to nie śmieszy... Doprawdy nie potrafię pojąć po co komu takie coś w opisie... Żeby wywoływać niesmaczne uczucia? Nawet jakbym wiedziała jak zagoić tą ranę w buzi, po tym tekscie odechciałoby mi się pomagać...
jak zdazylas zauwazyc kazdy ma inne poczucie humoru rozchmurz sie "jutro bedzie lepper" :)

Re: rana wewnatrz jamy ustnej | Ola, 09-03-2007, 17:54

Użytkownik "Bucz" napisał w wiadomości news:esrr06$sq$2 [at] inews.gazeta.pl...

jak zdazylas zauwazyc kazdy ma inne poczucie humoru rozchmurz sie "jutro bedzie lepper" :)
Ależ ja wcale nie jestem zachmurzona, mam dzisiaj świetny dzień ;-)) A co do poczucia humoru to fakt: każdy ma inne. Jedni lepsze drudzy gorsze. Ty widać należysz do tych drugich.

Kto stworzył kobiety? - Trzech facetów: stolarz hydraulik i architekt ...
A jak już musisz wstawiać to dziadostwo to zadbaj chociaż o to, by robić to poprawnie. Twoja sygnaturka nie powinna pojawiać sie w odpowidziach innych na Twojgo posta.

Ola

Re: rana wewnatrz jamy ustnej | Bucz, 09-03-2007, 18:21

Ola napisał(a):

A jak już musisz wstawiać to dziadostwo to zadbaj chociaż o to, by robić to poprawnie. Twoja sygnaturka nie powinna pojawiać sie w odpowidziach innych na Twojgo posta.
zmien sobie czytnik poczty na jakis kompatybilny z reszta swiata to na pewno nie bedzie sie pojawiac moj delimiter jest w porzadku

"Vista - Plug and pray"

/zemy nie bylo ze jestem niereformowalny/

Re: rana wewnatrz jamy ustnej | siliana, 09-03-2007, 20:05

Użytkownik "Radosław Rossa" napisał w wiadomości news:espuk0$igl$1 [at] inews.gazeta.pl...

czasem robia mi sie takie ranki na podniebieniu. sachol jest za mocny. czy twoje masci sa bez recepty?

Re: rana wewnatrz jamy ustnej | Robert.I, 09-03-2007, 22:59

Użytkownik "Bucz" napisał w wiadomości news:esru0p$e1r$1 [at] inews.gazeta.pl...
zmien sobie czytnik poczty na jakis kompatybilny z reszta swiata to na pewno nie bedzie sie pojawiac moj delimiter jest w porzadku
nie drażnij, tylko powiedz co zrobić. Nie wszyscy wiedzą co to delimiter i jaki czytnik użyć (tu polecę google i OE Power Tool).

Ad ranki. Apthin na wszystko pomoże (nie wiem czy dobrze napisałem)

R.

Re: rana wewnatrz jamy ustnej | Bucz, 09-03-2007, 23:02

siliana napisał(a):
czasem robia mi sie takie ranki na podniebieniu. sachol jest za mocny. czy twoje masci sa bez recepty?
tak to pierwsze to "magiczna" woda utleniona /heheheh/ ta druga to masc - troche droga (40zl) , ale bez recepty

"Vista - Plug and pray"

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Rozkosze odchudzania Rozkosze odchudzania

Wszystko o ziołach Wszystko o ziołach

Wytyczne i badania kliniczne. Kardiologia 2009. Nie tylko dla lekarzy specjalistów Wytyczne i badania kliniczne. Kardiologia 2009. Nie tylko dla lekarzy specjalistów

Srebro koloidalne. Rewolucja w leczeniu Srebro koloidalne. Rewolucja w leczeniu

Choroby uszu, nosa, jamy ustnej, gardła i krtani Choroby uszu, nosa, jamy ustnej, gardła i krtani