Powiązane leki
(opisy)

Tagi

stycznosc czernic obraczka zauwazyc srebrny srebro okaz dwudziestka cialo czerniec

Fora dyskusyjne

dlaczego srebro brudzi ?? (0)

czernienie srebra w kontakcie ze skora (4)

pierscionek (0)

OOBE (2)

Problem z gardłem (1)

Czerniejące znamie pod pachą (2)

częste zawroty głowy 17lat (7)

Siniejące i czerniejące oko (2)

Czernienie łańcuszka (1)

Gadżety erotyczne (19)

Mrowienie stóp (0)

krosty nocnne (6)

Co zrobić, gdy oko piecze i łzawi? (6)

dziwne paski na oczach (1)

Swędzenie ciała (4)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Czernienie srebra a choroba????

Czernienie srebra a choroba????

LL, 18-03-2007, 23:53

Witam Mój kolega od jakiegoś czasu nie najlepiej sie czuje i ogolnie podupada na zdrowiu a lekarze nie wiedzą co mu jest, a ostatnimi czasy zauważył ze 2 srebrne obrączki na jego palcach ze srebrnych zrobiły sie prawie całkiem czarne,nie chicłąem go denerwować ale słyszałem jakis czas temu i nawet gdzies czytałem ze czernienie srebra na ciele oznacza jakies komplikacje zdrowotne bądź poważną chorobę. Czy to prawda czy to jakis zabobon z prawierzeń:)??? Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi. LL

Re: Czernienie srebra a choroba???? | poranna.kawa, 19-03-2007, 08:17

On 18 Mar, 23:53, "LL" wrote:
Witam Mój kolega od jakiegoś czasu nie najlepiej sie czuje i ogolnie podupada na zdrowiu a lekarze nie wiedzą co mu jest, a ostatnimi czasy zauważył ze 2 srebrne obrączki na jego palcach ze srebrnych zrobiły sie prawie całkiem czarne,nie chicłąem go denerwować ale słyszałem jakis czas temu i nawet gdzies czytałem ze czernienie srebra na ciele oznacza jakies komplikacje zdrowotne bądź poważną chorobę. Czy to prawda czy to jakis zabobon z prawierzeń:)???

No właśnie. Mnie też to ciekawi:) Czy ma to swoje uzasadnienie naukowe (jakieś reakcje chemiczne), czy rzeczywiście tylko dyrdymały naszych babek.:) est

Re: Czernienie srebra a choroba???? | waldek, 19-03-2007, 09:30

Mój kolega od jakiegoś czasu nie najlepiej sie czuje i ogolnie podupada na zdrowiu a lekarze nie wiedzą co mu jest, a ostatnimi czasy zauważył ze 2 srebrne obrączki na jego palcach ze srebrnych zrobiły sie prawie całkiem czarne,nie chicłąem go denerwować ale słyszałem jakis czas temu i nawet gdzies czytałem ze czernienie srebra na ciele oznacza jakies komplikacje zdrowotne bądź poważną chorobę.
Srebro czernieje pod wpływem związków siarki. Albo w otoczeniu są takie związki - trujące, albo jego skóra je wydziela. Czy to jakaś choroba - nie wiem. Pozdrawiam - Waldek

Re: Czernienie srebra a choroba???? | LOB, 19-03-2007, 10:05

Srebro czernieje pod wpływem związków siarki. Albo w otoczeniu są takie związki - trujące, albo jego skóra je wydziela. Czy to jakaś choroba - nie wiem. Pozdrawiam - Waldek

Mi kiedyś pod złotą obrączką robił sie czarny palec ... tak jakby brudny ... nie zwracałem na to uwagi. Po pewnym czasie od tego odkrycia "wyłożyłem sie" Operacja ... wyrżnięcie guza ... teraz nie czernieje. :)

Pozdrówka

Re: Czernienie srebra a choroba???? | Iwona_s, 19-03-2007, 11:40

Użytkownik "LOB" napisał w wiadomości

Mi kiedyś pod złotą obrączką robił sie czarny palec ... tak jakby brudny ... nie zwracałem na to uwagi. Po pewnym czasie od tego odkrycia "wyłożyłem sie" Operacja ... wyrżnięcie guza ... teraz nie czernieje. :)
Ile to bylo czasu, to "po pewnym czasie"?

W wieku nastu lat zauwazylam u siebie czernienie srebra i miejsc na ciele, ktore mialy stycznosc ze srebrem. Jak "babcie" donosily, mialo to zwiazek z jakas choroba. Wydawalo mi sie, ze bylam okazem zdrowia. Po dwudziestce przerzucilam sie na zloto. Niestety bylo to samo. Po jakichs 5 latach wrocilam do srebra, bo je bardziej lubilam. W wieku 29 lat stwierdzono u mnie sarkoidoze, potem alergie, wczesniej jakies sercowe sprawy. Nie potrafie okreslic dokladnie od kiedy nie mam juz problemu z czernieniem. Nie zwrocilam na to uwagi, ale od mniej wiecej po trzydziestce wszystko minelo. Nosze srebro bez problemu.

Ciekawa jestem prawdziwej przyczyny.

Pozdrawiam Iwona //Kazda rzecz ma dwie strony. Fanatycy widza tylko jedna.// - Schutzbach www.kociszce.ao.pl

Re: Czernienie srebra a choroba???? | LOB, 19-03-2007, 12:24

Ile to bylo czasu, to "po pewnym czasie"?
w 2000r pozbyłem sie "zwierza"

to tak z 5 lat do tyłu zaobserowałem czernienie. tak mniej więcej

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Srebro koloidalne. Rewolucja w leczeniu Srebro koloidalne. Rewolucja w leczeniu

Twoje ciało wie jak cię wyleczyć Twoje ciało wie jak cię wyleczyć

Uzdrów swoje ciało i popraw swój wzrok Uzdrów swoje ciało i popraw swój wzrok

Anatomia stretchingu Anatomia stretchingu

Su Dżok. Nasionoterapia Su Dżok. Nasionoterapia