Powiązane leki
(opisy)

Tagi

pojawic przelykac rzad bola jakikolwiek powiekszyc migdal naproksen podniebienie guzek

Fora dyskusyjne

zobacz po usunięciu migdałów (0)

zobacz Guzek na podniebieniu twardym. (1)

zobacz Opuchnięte i opuszczone podniebienie miękkie (2)

zobacz Guzy na łydkach (0)

zobacz Mam problem z migdałem (0)

zobacz "PYRKANIE" W USZACH PRZY PRZEŁYKANIU ŚLINY-pomocy (1)

zobacz Mononukleoza i okropny ból gardła (1)

zobacz Guzek na podniebieniu (1)

zobacz Guzek na podniebieniu (12)

zobacz guz na głowie+ powiekszone wezły+ nieprawidłowe wyniki (0)

zobacz Strzelanie w uszach podczas przełykania śliny (0)

zobacz Powiększony jeden migdałek (0)

zobacz Owrzodzenie Migdałka (0)

zobacz problem z soczewkami (0)

zobacz Okropne bóle żołądka utrudniające normalne funkcjonowanie (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Guzki na podniebieniu

Guzki na podniebieniu

dygi, 23-03-2007, 22:49

Witam

Uprzejmie proszę o radę w lekko drażliwej od kilku dni sprawie. Nie mam czasu wybrać się do lekarza (ostanio czekałem od 4 sic! rano, żeby dostać się bez zapisów na 7:30) a funkcjonować trzeba. Do rzeczy..

Tydzień temu kilka dni pod rząd powiększone migdały, atybiotyk curam, trochę rutinoscorbinu i sebidin. Migdały bardzo miałem powiększone a i problemy z przełykaniem ogromne. Przeszło. Od środy (kilka dni po skończeniu antybiotyku i poprzednich objawach) nawróciły mi się obrzęki migdałów i bóle gardła, przy przełykaniu. Dwa dni pod rząd Apo-naproksen 250. Co mnie frasuje, to dwa małe guzki / gulki, które pojawiły mi się na podniebieniu twardym. Tak o, dzisiaj z rana.

Przejrzałem troszkę google ale tam o różnych jakichś nowotworach jedynie i już sam nie wiem.. Czy takie poważne rzeczy mogą się pojawić ot tak? .. Prosze o jakąkolwiek radę.. ;F

Pozdrawiam Krzysztof Szynter

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Rozszczep wargi i podniebienia - poradnik dla rodziców Rozszczep wargi i podniebienia - poradnik dla rodziców

Zdrowa kuchnia jarska Zdrowa kuchnia jarska

Nasofiberoskopia w ocenie zastosowania płata gardłowego w niewydolności podniebieniowo-gardłowej u pacjentów z rozszczepieniem podniebienia Nasofiberoskopia w ocenie zastosowania płata gardłowego w niewydolności podniebieniowo-gardłowej u pacjentów z rozszczepieniem podniebienia

Homeopatyczne leczenie chorób przeziębieniowych Homeopatyczne leczenie chorób przeziębieniowych

Ona i on w wieku dojrzałym - dolegliwości i choroby Ona i on w wieku dojrzałym - dolegliwości i choroby