Powiązane leki
(opisy)

Tagi

endriu krag regenerowac twarz malpa offers dyskopatiebeda poduszka dretwiec skuteczny

Fora dyskusyjne

testosteron 115 (0)

Przeszczep glowy (8)

wyskakiwanie kregow szyjnych (2)

Nie mogę poruszać twarzą (6)

poduszki tłuszczowe pod oczami. (0)

Rwa kulszowa - objawy, leki, jak leczyć? (50)

Co mi dolega ? - drętwienie. (3)

Po implantacji szyjnej c6-c7 (1)

8 kręgów szyjnych (2)

popękane naczynka na twarzy. (2)

USUNIECIE BLIZNY (7)

kurzajki (4)

PCO (3)

Opalenizna (2)

Wypryski po drożdżach (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Jak skutecznie regenerowac kręgi?

Jak skutecznie regenerowac kręgi?

, 09-04-2007, 10:04

Re: Jak skutecznie regenerowac kręgi? | Dr.Endriu, 10-04-2007, 12:32

1000offers.com/dr..._nog_dloni/

znowu jacyś oszuści. Dyskopatiębędą leczyć poduszką.

-- Pozdrawiam Dr.Endriu nmp1(małpa)interia.pl nmp1.w.interia.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Narkomania. Podręcznik dla nauczycieli wychowawców i rodziców Narkomania. Podręcznik dla nauczycieli wychowawców i rodziców

Jak spać zdrowo, smacznie i bez leków Jak spać zdrowo, smacznie i bez leków

Twarzą w twarz. Moja droga do pierwszego pełnego przeszczepu twarzy Twarzą w twarz. Moja droga do pierwszego pełnego przeszczepu twarzy

First Exposure to Emergency Medicine Clerkship First Exposure to Emergency Medicine Clerkship

Czym jest depresja Czym jest depresja