Powiązane leki
(opisy)

Coxeton (Nabumetonum)

Drosera Dagomed 2 kaszel

Laspal (Lysini acetylsalicylas)

Mucokehl (maść)

Propolis (czopki)

Procto-Hemolan Protect

Biohemoril (Bismuthi subgallas, Zinci oxidum, Tanninum)

Doculax (Docusatum natricum)

Procto Emorect

Proktis-M (czopki)

Tagi

reumatolog guzek badac odsylac zlokalizowac bolec pacha obecnosc wizyta reumatoidalny

Fora dyskusyjne

zobacz ból węzłów chłonnych (5)

zobacz Bolace rece oraz nogi (3)

zobacz proszę o pomoc w analizie wyników badań (0)

zobacz RUMIEŃ GUZOWATY (3)

zobacz bóle stawów (3)

zobacz Ból stawów (3)

zobacz Guzek na jądrze (1)

zobacz DZIURY W GUZKU (0)

zobacz wyniki badań MR - SM czy neuroborelioza? (0)

zobacz reumatoidalne zapalenie stawów (9)

zobacz Przeciwciała ANA-złe wyniki (4)

zobacz CRP 15, CZYNNIK REUMATOIDALNY 67,5 ERYTROCYTY W MOCZU (21)

zobacz Straszne bóle kości. (10)

zobacz proszę o pomoc w analizie wyników (2)

zobacz proszę o pomoc w analizie wyników (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Bolacy guzek pod pacha?

Bolacy guzek pod pacha?

LL, 12-04-2007, 22:57

witam dzis zauwazylem podczas kapieli ze mam jakias bolesna grudke cos w rodzaju guzka pod prawa pacha-ostatnio mialem taki dosc trudny do zlokalizowania bol calego ramienia a dzis go zlokalizowalem,do tego od jakiegos czasu nie czuje sie najlepiej mam problemy ze wzrokiem,dretwieja mi w nocy rece mimo ze na nich nie leze I mam podwyzszona temp. I bole stwow ale to nie przeziebienie bo mam to od jakiegos czasu-ma ktos pomysl co to za paskodztwo dzieki za odpowiedzi,pzdr LL

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: Bolacy guzek pod pacha? | Joan, 13-04-2007, 02:13

Użytkownik "LL" napisał

witam dzis zauwazylem podczas kapieli ze mam jakias bolesna grudke cos w rodzaju guzka pod prawa pacha-ostatnio mialem taki dosc trudny do zlokalizowania bol calego ramienia a dzis go zlokalizowalem,do tego od jakiegos czasu nie czuje sie najlepiej mam problemy ze wzrokiem,dretwieja mi w nocy rece mimo ze na nich nie leze I mam podwyzszona temp. I bole stwow ale to nie przeziebienie bo mam to od jakiegos czasu-ma ktos pomysl co to za paskodztwo ...

Moze to jakies symptomy RZS? To znaczy reumatoidalngo zapalenia stawow - dawniej zwanego gośccem.Tak sobie gdybam odwolujac sie do wlasnego przykladu, mialam podobne objawy poza umiejscowieniem guzka- na szczescie od dluzszego czasu trwa remisja :) Pogooglaj, sporo w necie na ten temat..o tyle byloby to dziwne, ze znacznie czesciej na RZS choruja kobiety. Tak czy inaczej radze wybrac sie do swojego internisty na poczatek, ten na pewno skieruje na badania - morfologia, ob, obecnosc czynnika reumatoidalnego, zreszta tych badan jest sporo..co do reszty odsylam do info w necie.. i wizyta u reumatologa, neurologa ewentualnie w dalszej kolejnosci, oby nie byla konieczna, zycze zdrowka :)

----------- pozdr Joan :-)

Re: Bolacy guzek pod pacha? | ola, 14-04-2007, 17:48

Użytkownik "LL" napisał w wiadomości news:evm6g0$n52$1 [at] inews.gazeta.pl...
witam dzis zauwazylem podczas kapieli ze mam jakias bolesna grudke cos w rodzaju guzka pod prawa pacha-ostatnio mialem taki dosc trudny do zlokalizowania bol calego ramienia a dzis go zlokalizowalem,do tego od jakiegos czasu nie czuje sie najlepiej mam problemy ze wzrokiem,dretwieja mi w nocy rece mimo ze na nich nie leze I mam podwyzszona temp. I bole stwow ale to nie przeziebienie bo mam to od jakiegos czasu-ma ktos pomysl co to za paskodztwo
Mój kuzyn miał bolący guzek pod pachą i okazało się, ze to skutek nadużywania dezodorantu, cos się tam pozatykało. Podobno męzczyźni tak miewają. Chirurg musiał to wszystko oczyscić i zrobić porządek.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jak pokonać ból Jak pokonać ból

Co mi dolega? Co mi dolega?

Wszystko co powinnaś wiedzieć o ciąży Wszystko co powinnaś wiedzieć o ciąży

Objawy chorobowe A-Z. poradnik rodzinny Objawy chorobowe A-Z. poradnik rodzinny

Od badań klinicznych do wytycznych. Ostre zespoły wieńcowe bez uniesienia odcinka ST Od badań klinicznych do wytycznych. Ostre zespoły wieńcowe bez uniesienia odcinka ST