Powiązane leki
(opisy)

SolphaDermol

Zelefion (Terbinafinum)

Mavena B12

Protopic (Tacrolimus)

Neoglandyna omega-6

Puder propolisowy (Propolis)

Salicylol (Acidum salicylicum, Ricini oleum)

SolcoKerasal (Acidum salicylicum, Urea)

Tormentiol (Natrii tetraboras, Ichthammolum, Potentilla tormentilla, Zinci oxidum)

Unguentum Acidi borici (Acidum boricum)

Tagi

fotoo hosting skora links paskudny skorny dlon zdjac newsgate dermatolog

Fora dyskusyjne

zobacz problem ze skóra rąk (0)

zobacz Płaskostopie - mam poprzeczne czy podłuzne? (1)

zobacz Plamy na szyi - co to? (0)

zobacz zaczerwieniona, sucha skóra rąk (6)

zobacz malutkie czerwone krostki łuszcząca sie skóra + zdjęcia (1)

zobacz diagnoza dziwnej wysypki (2)

zobacz zmiany skórne na dłoniach (3)

zobacz Zmiany skórne na dłoniach (1)

zobacz Długotrwała wysypka po nurkowaniu (2)

zobacz Schodzący naskórek na dłoniach, łokciu (2)

zobacz sucha pękająca skóra (11)

zobacz Problem z dłońmi-nawracajacy (16)

zobacz Co to za krosty? (6)

zobacz wyszuszenie skóry dłoni -> rany (1)

zobacz schodzenie skóry z dłoni (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » [Dermatolog] Paskudne zmiany skorne na dloniach

[Dermatolog] Paskudne zmiany skorne na dloniach

Marta, 15-04-2007, 13:12

Witam Chcialabym sie Was poradzic w sprawie problemow mojego meza. Ma na dloniach paskudnie wysuszona i popekana skore, bardzo latwo tez w tych miejscach o zranienie, skora jest tam bardzo wrazliwa i cienka. On, jak to chlop nie chce isc do lekarza, w koncu go zaciagne, niema obawy, ale moze jestescie mi w stanie pomoc w rozpoznaniu co to jest. Prawdopodobnie to jakies uczulenie, jest chemikiem i czesto ma stycznosc z roznymi paskudztwami.

fotoo.pl/hosting-...links/reka1 fotoo.pl/hosting-...links/reka2 fotoo.pl/hosting-...links/reka3 fotoo.pl/hosting-...links/reka4

pozdrawiam i licze na pomoc, Marta

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: [Dermatolog] Paskudne zmiany skorne na dloniach | karol, 15-04-2007, 16:30

Użytkownik "Marta" napisał w wiadomości news:33fe.0000002c.462208b1 [at] newsgate.onet.pl...
Witam Chcialabym sie Was poradzic w sprawie problemow mojego meza. Ma na dloniach paskudnie wysuszona i popekana skore, bardzo latwo tez w tych miejscach o zranienie, skora jest tam bardzo wrazliwa i cienka.
Mi to wygląda jak poparzenie nadtlenkiem wodoru (takim jak w wodzie utlenionej), ale to powinno szybko zniknąć. Długo już to ma?

Re: [Dermatolog] Paskudne zmiany skorne na dloniach | rychu, 16-04-2007, 17:16

fuuuuu bleee grzybibca jak sie patrzy

Re: [Dermatolog] Paskudne zmiany skorne na dloniach | Akna, 18-04-2007, 00:55

Użytkownik "Marta" napisał w wiadomości news:33fe.0000002c.462208b1 [at] newsgate.onet.pl...
Witam Chcialabym sie Was poradzic w sprawie problemow mojego meza. Ma na dloniach paskudnie wysuszona i popekana skore, bardzo latwo tez w tych miejscach o zranienie, skora jest tam bardzo wrazliwa i cienka. On, jak to chlop nie chce isc do lekarza, w koncu go zaciagne, niema obawy, ale moze jestescie mi w stanie pomoc w rozpoznaniu co to jest. Prawdopodobnie to jakies uczulenie, jest chemikiem i czesto ma stycznosc z roznymi paskudztwami.

fotoo.pl/hosting-...links/reka1 fotoo.pl/hosting-...links/reka2 fotoo.pl/hosting-...links/reka3 fotoo.pl/hosting-...links/reka4

Bez dermatologa się nie obędzie. Ja bym obstawiała atopowe zapalenie skóry. Niestety takie są uroki chemikaliów :( Maść ze sterydami pozwoli załagodzić nieco objawy. Dziwię się, że tyle wytrzymuje.

Pozdrawiam, Akna

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jak radzić sobie z chorobami skórnymi Jak radzić sobie z chorobami skórnymi

Reiki: energia z własnej dłoni. samouzdrawianie, doświadczenia, zastosowanie specjalne Reiki: energia z własnej dłoni. samouzdrawianie, doświadczenia, zastosowanie specjalne

Alergia Alergia

Encyklopedia zdrowia kobiety Encyklopedia zdrowia kobiety

Choroby alergiczne wieku rozwojowego Choroby alergiczne wieku rozwojowego