Powiązane leki
(opisy)

Vepesid (Etoposidum)

Lastet (kapsułki) (Etoposidum)

R- 1 krople na stany zapalne

Phytolacca Dagomed 24 bóle gardła, chrypka

L.8

Testosteronum prolongatum (Testosteroni enanthas)

Marine Collagen

Methotrexat-Ebewe (tabletki) (Methotrexatum)

Bryonia Dagomed 37 bóle barku i szyjne

Derhotill (Camphorum, Eucalypti oleum, Mentholum, Terebinthinae oleum, Thymolum)

Tagi

bola zapalic adan prostata szczesiu nasienny zapalny jadro nowotwor powrozek

Fora dyskusyjne

ból jądra (1)

Dziwne bóle (1)

Guz na wierzchu jądra. (1)

Brak satysfakcji (1)

Ból jądra i ,,poduszka' (1)

Zaczerwieniona moszna i gruby powrózek nasienny (1)

Ból jądra (3)

Skręcenie powrózka nasiennego. (1)

najądrza prawego i lewego jądra różnią się od siebie (13)

Żylaki powrózka nasiennego - po operacji (3)

Bóle lewego jądra (7)

grudki (7)

Bóle jądra po operacjii żylaków powrózka nasiennego (3)

żylaki powrózka nasiennego (1)

żylaki powrózka nasiennego (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » rak jadra a ból

rak jadra a ból

Adan, 01-05-2007, 10:24

Pytanie może naiwne, ale czy nowotwór jądra może wywoływać w tym jądrze bóle? Boli mnie jedno jądro, lekarz powiedział, że to zapalenie prostaty (jest rozmiękczona), jednak czy to możliwe w wieku 21 lat?

Re: rak jadra a ból | Solaris, 02-05-2007, 01:13

Dnia Tue, 1 May 2007 10:24:00 +0200, jakże pięknego "Adan" wystukał co zawarte poniżej:

:: Pytanie może naiwne, ale czy nowotwór jądra może wywoływać w tym jądrze :: bóle? Boli mnie jedno jądro, lekarz powiedział, że to zapalenie prostaty :: (jest rozmiękczona), jednak czy to możliwe w wieku 21 lat?

Za dużo sterydów.

Born to raise hell. Linux registered user: 408584 Contact: GG#3802676, solaris#idns.pl 19:16:28 -!- Platyna Erroneous Nickname

Re: rak jadra a ból | Adan, 02-05-2007, 13:47

Pojebalo?

Re: rak jadra a ból | Interkas, 03-05-2007, 00:22

Użytkownik "Adan" napisał w wiadomości news:f19mr5$sf6$1 [at] inews.gazeta.pl...
Pojebalo?
Piękna dyskusja...

jedna odpowiedz lepsza od drugiej:)

pozdr. Piotrek

Re: rak jadra a ból | Szczesiu, 04-05-2007, 11:59

Adan napisał(a):
Pytanie może naiwne, ale czy nowotwór jądra może wywoływać w tym jądrze bóle? Boli mnie jedno jądro, lekarz powiedział, że to zapalenie prostaty (jest rozmiękczona), jednak czy to możliwe w wieku 21 lat?

Nowotwór boli dopiero w ostatnim stadium. Zapaleniu prostaty może współtowarzyszyć stan zapalny powrózka nasiennego, który daje efekt bólu jądra. Jeżeli to rak, to jądro będzie w którymś miejscu nienaturalnie powiększone (nie mam na myśli obrzęku zapalnego powrózka), ale raczej niebolesne.

Zapalenie prostaty (nie przerost) jest właśnie najczęściej spotykane u ludzi młodych. Prawdopodobnie sporo siedzisz, krew nie krąży jak trzeba i dochodzi do namnażania i zakażeń własną florą bakteryjną. Staraj się więcej chodzić, robić przerwy w siedzeniu, bo grożą Ci również hemoroidy.

Re: rak jadra a ból | A, 04-05-2007, 23:33

Użytkownik "Szczesiu" napisał w wiadomości news:f1epcs$9j2$1 [at] nemesis.news.tpi.pl...

Nowotwór boli dopiero w ostatnim stadium. Zapaleniu prostaty może współtowarzyszyć stan zapalny powrózka nasiennego, który daje efekt bólu jądra. Jeżeli to rak, to jądro będzie w którymś miejscu nienaturalnie powiększone (nie mam na myśli obrzęku zapalnego powrózka), ale raczej niebolesne.

Zapalenie prostaty (nie przerost) jest właśnie najczęściej spotykane u ludzi młodych. Prawdopodobnie sporo siedzisz, krew nie krąży jak trzeba i dochodzi do namnażania i zakażeń własną florą bakteryjną. Staraj się więcej chodzić, robić przerwy w siedzeniu, bo grożą Ci również hemoroidy.
Dziękuje bardzo za rzeczową odpowiedź.

Byłem dziś w szpitalu na USG, ponoć jądra mam w porządku (tylko trzy małe torbiele w tym bolesnym jądrze, największa ma 3mm długości, powiedziano że to nic groźnego i wielu mężczyzn tak ma i nie trzeba z tym nic robić).

"Żyły powrózka nasiennego nieposzerzone" - czyli stanu zapalnego powrózka (chyba) nie ma.

Przepisano mi Doxycyclinum, Dicloberl i okłady z altacetu na to jądro. Szczesiu- jeśli jesteś urologiem to proszę o komentarz co o tym sądzisz.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Choroby zapalne stawów Choroby zapalne stawów

Twoja prostata Twoja prostata

Stany zapalne Stany zapalne

Zdrowa prostata. Zwięzły poradnik opracowany przez specjalistów z Kliniki Mayo Zdrowa prostata. Zwięzły poradnik opracowany przez specjalistów z Kliniki Mayo

Granat owoc życia Granat owoc życia