Powiązane leki
(opisy)

Sensilab Silne Nerwy

Winogrocaps

Nimotop S (Nimodipinum)

Arteria-Heel

Prostavasin (Alprostadilum)

Pulsaren (Quinaprilum)

Proscillaridin (Proscillaridinum)

Rytmonorm (Propafenonum)

Potas 333mg

Centrum Cardio

Tagi

napisac dbalosc krazyc spokoj zaczac najpilniejszy wyzwac referat pzdr

Fora dyskusyjne

referat (1)

dziwne drganie skóry, pikanie (1)

Zinnat dawkowanie (3)

BARDZO proszę o interpretację wyników (0)

hormony tarczycy a ciąża (3)

Ciągłe zmęczenie (3)

Ból brzucha. (0)

Książki o anatomii noworodka (0)

Drętwienie palców w prawej ręce (1)

złe krążenie i ból głowy (3)

Zdrętwiałe Stopy (2)

Termogafia oraz Termowizja w medycynie (0)

skąd smak krwi? (0)

Wyzwanie (3)

Bardzo uciążliwy ból nogi. (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Dbałość o układ krążenia-jako najpilniejsze wyzwanie każdego z nas ???

Dbałość o układ krążenia-jako najpilniejsze wyzwanie każdego z nas ???

Cyki, 09-05-2007, 15:41

Witam mam napisać referat na temat : " Dbałość o układ krążenia-jako najpilniejsze wyzwanie każdego z nas " nie wiem od czego zacząć pomoże ktoś pozdrawiam

Re: Dbałość o układ krążenia-ja | criv, 09-05-2007, 17:55

Cyki napisał(a):
Witam mam napisać referat na temat : " Dbałość o układ krążenia-jako najpilniejsze wyzwanie każdego z nas " nie wiem od czego zacząć pomoże ktoś pozdrawiam

Jak nie wiesz już od czego zacząć, to lepiej daj sobie w ogóle spokój z tym tematem. pzdr

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Anatomia Hatha Jogi Anatomia Hatha Jogi

Twoja Biblioteczka Zdrowia Twoja Biblioteczka Zdrowia "Cukrzyca"

Joga. Energia, równowaga, siła Joga. Energia, równowaga, siła

Zamiast papierosów. Tylko spokój może Cię uratować Zamiast papierosów. Tylko spokój może Cię uratować

Masaż relaksacyjny - wszystkie techniki Masaż relaksacyjny - wszystkie techniki