Powiązane leki
(opisy)

Crestor (Rosuvastatinum)

Rosucard (Rosuvastatinum)

Suvardio (Rosuvastatinum)

Zahron (Rosuvastatinum)

Zaranta (Rosuvastatinum)

Angiolip (Simvastatinum)

Apo-Simva (Simvastatinum)

Cardin (Simvastatinum)

Egilipid (Simvastatinum)

Iclopid (Ticlopidini hydrochloridum)

Tagi

powiklac powstac przyczynic kolano artroskop tylny lekotka wiezadlo gruchnac kolanin

Fora dyskusyjne

zobacz Łękotka , przednie więzadło krzyżowe (1)

zobacz Krwiak na kolanie. (6)

zobacz Uszkodzenie łękotki (13)

zobacz Więzadło krzyżowe (0)

zobacz Kolano, uszkodzone wiezadło (2)

zobacz Przerośniety Fałd Maziowy (3)

zobacz Ból kolana - artroskopia (3)

zobacz Wysięg (2)

zobacz RZEPKA (2)

zobacz wysiek w kolanie (0)

zobacz Chondromolacja? (0)

zobacz KOLANO - naderwane więzadła (3)

zobacz URAZ NARCIARSKI - więzadło czy łękotka (1)

zobacz Skręcenie kolana II stopnia z powikłaniami (6)

zobacz uraz skrętny kolana (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » [staw kolanowy] - cos mi gruchneło w kolanie

[staw kolanowy] - cos mi gruchneło w kolanie

, 15-05-2007, 13:10

4 lata temu mialem artroskopie kolana, usunieto wiezadlo tylne oraz czesc odlupanej lekotki, pare dni temu zeskoczylem z krzesla i cos mi gruchnelo w kolanie, pisze gruchnelo bo faktycznie byl taki dzwiek. RTG nic nie wykazal, zrobiono mi punkcje i odessano krew barwy slomkowej, kolano nie wykazuje cech niestabilnosci. Za pare dni ide na rezonans magnetyczny ktory mam nadzieje pokaze dokladnie co mi jest ale chcialbym sie spytac Was czy dobrze rozumuje, mianowicie czy brak czesci lekotki ktorej zadaniem jest miedzy innymi amortyzacja podczas takich zeskokow mogla sie przyczynic do "gruchniecia" w kolanie czy moze brak wiezadla tylnego do tego sie przyczynil, innymi slowy czy mam spodziewac sie wiekszych powiklan czy raczej moglo to byc "otarcie" sie kosci ktore wrocily na swoje miejsce ale oczywiscie uszkodzily tkanki na tyle ze powstal wewn. krwiak, jednak nie bylo to na tyle grozne ze powiklania beda kwalifikowaly mnie na artroskopie i ponowne grzebanie w moim kolanie. Krotko piszac potrzebuje jakiego duchowego wsparcia :) bo lekarz to skwitowal nastepujaca: "no tjaaa..., kolano do wymiany".

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Anatomia człowieka. Tom 1 Anatomia człowieka. Tom 1

Bici biją Bici biją

Choroba Alzheimera Choroba Alzheimera

Chory po zawale serca Chory po zawale serca

Jak poradzić sobie z rakiem Jak poradzić sobie z rakiem