Tagi

prywatny mama chodzic szczesliwy ginekolog anka przyblizyc gratulowac koszt podac

Fora dyskusyjne

zobacz Ginekolog Olsztyn (1)

zobacz KOSZT BADAŃ (3)

zobacz Ból w kostce (1)

zobacz Jak przekonać mame do aparatu na zęby (8)

zobacz Guz koło Łechtaczki (14)

zobacz Jakie badania zrobić, gdzie sie z tym udać? (9)

zobacz ginekolog Poznan (2)

zobacz rak szyjki macicy (1)

zobacz w jakim wieku mogę iść do ginekologa bez rodzicow (3)

zobacz zaburzenia przewodzenia (0)

zobacz czy ja jestem w ciazy? (3)

zobacz Po pierwszej wizycie u ginekologa (4)

zobacz poczucie winy (3)

zobacz Leukoplakia a ciąża (0)

zobacz Wymaz z gardła (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Ginekolog - Poznań

Ginekolog - Poznań

ania, 23-05-2007, 02:10

Witam! Szukam dobrego lekarza - ginekologa, z polecenia.Może być również gabinet prywatny. Dość mam już ludzi, którzy potrafią tylko nowe pigułki wciskać. Pozdrawiam!

Re: Ginekolog - Poznań | , 23-05-2007, 20:10

On 23 Maj, 00:10, ania wrote:
Witam! Szukam dobrego lekarza - ginekologa, z polecenia.Może być również gabinet prywatny. Dość mam już ludzi, którzy potrafią tylko nowe pigułki wciskać. Pozdrawiam!
witam mam na imie Emilia jestem z Poznania mam dobrego ginekologa chodze juz do niego od 4 lat prowadzila mi ona całą ciąże jesli chceż to dam ci namiary

Re: Ginekolog - Poznań | ania, 24-05-2007, 23:42

Witam! Bardzo proszę o adres i telefon. Jeśli chodzisz prywatnie, podaj proszę przybliżony koszt wizyty. Z góry dziękuję! Anka

P.S. Gratuluję zostania szczęśliwą mamą:)

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zioła św. Hildegardy Zioła św. Hildegardy

Przewodnik psychofarmakoterapii. Działania niepożądane i powikłania Przewodnik psychofarmakoterapii. Działania niepożądane i powikłania

Poradnik karmiącej matki Poradnik karmiącej matki

Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę

Charakter człowieka i jego wpływ na zdrowie Charakter człowieka i jego wpływ na zdrowie