Powiązane leki
(opisy)

Lamisilatt (Terbinafini hydrochloridum)

Nizoral (szampon) (Ketoconazolum)

Zoxinat (Ketoconazolum)

Zdrój (szampon leczniczy)

Polytar Liquid (Pix litanthracis)

Alpicort (Prednisolonum, Acidum salicylicum)

Stieprox (Ciclopiroxum)

Skrzyp Aktiv

Ekstra Krzem

Evene Platinum

Tagi

najwiecej glowa dermatolog wlos lupiez strupek szampon skora skory dziwny

Fora dyskusyjne

łuszczyca? (5)

Problemy ze skórą głowy (6)

Łupież + łojotok (10)

Cos jak łupież (13)

łupież, nizoral (6)

Uciążliwy łupież. Nic nie pomaga (15)

Problem ze skórą głowy (wypadanie włosów) (4)

Krosty od lat na owłosionej skórze głowy (13)

Łupiez (13)

Problem ze skora glowy (1)

Silny łupież i łuszcząca się skóra. (12)

mam zaczerwienioną skórę głowy (2)

Łupież pstry (1)

łupież (13)

Świąd skóry głowy (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » dziwna łupiez skory glowy

dziwna łupiez skory glowy

Comet, 23-05-2007, 12:14

Witam szanownych grupowiczow,

Mam 26 lat. Moj problem trwa od kilku ladnych lat, mianowicie jest to lupiez skory glowy. Duze przylegajace cale platy lupiezu wraz z roznymi zaczerwieniami i strupkami (najprawdopodobnie od drapania sie). W miejscu blizny gdzie kiedys mialem zszywana skore glowy jest jej chyba najwiecej. Lupiez ta pokrywa najwiecej wierzchnia czesc glowy.

Domyslam sie tez, iz stopniowe przerzedzenie wlosow (wierzchnia czesc) jest skutkem wlasnie tej piekelnej lupiezy.

Kiedys stosowalem szampony przeciwlopiezowe (nizoral i tansze) ale pomagalo to na chwile nastepnie lupiez wracala ze zdwojana sila.

Od kilku mc odwiedzam dermatologow ktorzy przepisali mi juz rozne lekarstwa:

- janow cynku (tab.) - witaminy A,E - szampon kerium - plioxidil (przeciwko wypadaniu wlosow) - oraz lek w postacie plynu i kremu ktorego nazwa zaczyna sie na cli lub cla , dokladnie nie pamietam.

Staram sie nie pic duzo alkoholu , napojow gazowanych i nie jesc ostrych w smaku produktow, tak doradzili mi dermatolodzy.

Po tych roznych kuracjach popraw nie widze a wlosy dalej mi sie przerzedzaja. Prosze o podpowiedz co mam robic ? Moze jakies naturalne techniki (ziola) ?, moze jakies specjalne badania skory , sam juz nie wiem :(

Re: dziwna łupiez skory glowy | justyna , 23-05-2007, 16:18

poczytaj o łojotokowym zapaleniu skóry

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: dziwna łupiez skory glowy | Osadnik, 23-05-2007, 21:19

justyna napisał(a):
poczytaj o łojotokowym zapaleniu skóry

Tak. To jest to co ma autor wątku i co ja miałem. Polecam zwykła wizyte w aptece na owa przypadłość. apotem zakup odpowiedniego szamponu. (ja miałem na bazie smoły) już wyleczony jestem ze strupków. teraz mm inny drogi szampon - dermena czy jakoś tak, na reszte efektów czyli łuszcząca sie płatami skóre głowy i włosy. O ile z wypadanie dałem sobie święty spokój (bo i tak nic nie pomoże i wole zebrać fundusze i zrobić sobie przeszczpkę) to objawy skórne jak najbardziej lecze szamponem.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Piękna na 1001 sposobów Piękna na 1001 sposobów

Srebro koloidalne. Rewolucja w leczeniu Srebro koloidalne. Rewolucja w leczeniu

Zespół metaboliczny w praktyce klinicznej Zespół metaboliczny w praktyce klinicznej

Feng shui. droga do sukcesu. Dom-ogród-praca Feng shui. droga do sukcesu. Dom-ogród-praca

Ziołowa księga urody Ziołowa księga urody