Powiązane leki
(opisy)

Tagi

ciezka podobny uczulic mascic czerwona stwierdzic polecic wizyta recepta skorza

Fora dyskusyjne

zobacz Czerwone Pachwiny (29)

zobacz nie gojąca się rana (1)

zobacz Czerwone prącie (2)

zobacz Opryszczka (17)

zobacz Krostki na łokciach (3)

zobacz dziwna wysypka (3)

zobacz Uczulenie? (3)

zobacz Zmiany na skórze (1)

zobacz Nerwobole pod lopatka (1)

zobacz nie gojąca się rana (5)

zobacz AZS wokół oczu (3)

zobacz Zapalenie? (20)

zobacz dziwne czerwone kropki (1)

zobacz blizny (1)

zobacz czerwone plamy na rekach (10)

kashi h2h woven wheat cracker roast

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Uczulenie na skórze

Uczulenie na skórze

zenek, 17-06-2007, 19:14

W lato często robi mi się swędzące, czerwone uczulenie na skórze pod pachami i kolanami, Kiedyś byłem z tym u dermatologa, który stwierdził, ze ma to charakter alergiczny, dostałem jakąś maść i pomogło. Może ktoś cos podobnego miał i może polecić jakąś maść bez recepty, bo ciężko znaleźć mi teraz czas na wizytę u lekarza.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

101 metod oczyszczania organizmu 101 metod oczyszczania organizmu

Dieta bezmleczna. Poradnik dla uczulonych Dieta bezmleczna. Poradnik dla uczulonych

Wszystko o ziołach Wszystko o ziołach

1001 sposobów na młodość 1001 sposobów na młodość

ABC mikroelementów ABC mikroelementów