Powiązane leki
(opisy)

Bryonia Dagomed 37 bóle barku i szyjne

Phytolacca Dagomed 24 bóle gardła, chrypka

Derhotill (Camphorum, Eucalypti oleum, Mentholum, Terebinthinae oleum, Thymolum)

Metazydyna (Trimetazidini dihydrochloridum)

Trimetaratio (Trimetazidini dihydrochloridum)

Fastplast

Migrenol

Taxotere (Docetaxelum)

Opokan Hot

Nurofen (żel) (Ibuprofenum)

Tagi

pojawic miesien szyja szyc gardlo bola klatka piersiowy nerwobol zawiac

Fora dyskusyjne

zobacz Sprawa Poważna proszę o doradę (5)

zobacz Kłucie w klatce piersiowej (9)

zobacz Ból calej klatki piersiowej. (1)

zobacz Prosze o pomoc. (1)

zobacz Dziwne uczucie (7)

zobacz Ból kregosłupa i szyi (5)

zobacz ból w klatce piersiowej (3)

zobacz kuje serce (3)

zobacz Nerwobóle międzyżebrowe, objawy choroby nerwów (0)

zobacz silny bół serca (4)

zobacz Kręgosłup szyjny, duszności (0)

zobacz Ból karku (1)

zobacz edypos - spuchnięta kostka (2)

zobacz Bardzo prosze o interpetacje wyników (4)

zobacz Ból w okolicach klatki piersiowej (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » przewlekly bol gardla

przewlekly bol gardla

Artur, 20-06-2007, 01:17

witam, od kilku miesiecy niemal caly czas, z kilkudniowymi przerwami boli mnie gardlo i szyja... zazwyczaj nie jest to bol silny ale dosc permanentny, czasem jednak nasila sie znacznie... od czasu, kiedy zaczely sie te dolegliwosci kilka razy pojawily sie czopy ropne na migdalkach... od mniej wiecej dwoch tygodni pojawil sie dodatkowy objaw, mianowicie czuje jakbym mial spuchnieta szyje, odczuwam swego rodzaju dyskomfort, niewygode... wczoraj bol szyi mocno sie nasilil, nie moglem sie do niej dotknac, dodatkowo pojawily sie dziwne bole w klatce piersiowej, takie jakby nerwobole, krotkie bardzo nieprzyjemne impulsy, taki obezwladniajacy bol z prawej strony klatki piersiowej i pod prawa lopatka z tylu... poszedlem dzis do lekarza ale niestety zle trafilem, pani doktor nawet nie dala mi dokonczyc opisywania objawow, stwierdzila, ze owszem gardlo jest troche zaczerwienione ale pozatym nic nie widzi, bol szyi wyglada jej na bol miesni bo pewnie mnie zawialo a bole w klatce to tylko zwykle nerwobole... wezly chlonne podobna nie sa powiekszone ale na wszelki wypadek dala mi skierowanie do laryngologa, niestety najblizszy wolny termin to dopiero polowa lipca... troche mnie niepokoja te bole wiec nie wiem czy czekac czy isc prywatnie co o tym sadzicie?

pozdrawiam

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Urazy klatki piersiowej Urazy klatki piersiowej

52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki 52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki

Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć? Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć?

Anatomia kliniczna głowy i szyi Anatomia kliniczna głowy i szyi

Onkologia dla stomatologów Onkologia dla stomatologów